maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

Zmiany w rozkładzie jazdy MKS

SANOK / Urząd Miasta w Sanoku uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że od  dnia 31.01.2016r. (Niedziela) do rozkładu jazdy autobusów w komunikacji miejskiej zostają wprowadzone zmiany. Podstawowym celem zmian jest usprawnienie funkcjonowania poszczególnych linii komunikacyjnych po wprowadzonych od dnia 8.11.2015r. korektach w kursowaniu linii Nr „5” i Nr „6” polegających na skróceniu niektórych kursów do przystanku przy ul. Lipińskiego (Łany) w Sanoku.

Zastosowane od dnia 31.01.2016r. zmiany w rozkładzie jazdy uwzględniają   miedzy innymi:

  • korekty czasów przejazdów międzyprzystankowych na poszczególnych liniach komunikacyjnych zmierzające do ograniczenia opóźnień w kursowaniu autobusów,
  • korekty odjazdów z przystanków niektórych kursów zmierzające do ograniczenia nakładania się linii autobusowych na niektórych odcinkach (poza godzinami szczytów komunikacyjnych) oraz w celu równomiernej czasowo obsługi poszczególnych obszarów administracyjnych,
  • przywrócenie skróconych kursów linii Nr „5” (Sanok – Zagórz – wyjazd o godz. 21;15 w dni robocze z Dąbrówki oraz kurs Zagórz – Sanok – wyjazd z Zagórza o godz. 5;50 w soboty) i kursów linii Nr „6” (Sanok – Zagórz – Zasław – wyjazd o godzinie 9;19 i 18;25 z przystanku ul. Jana P.II (SPGK) w dni robocze),
  • uwzględnienie w zmienionym rozkładzie jazdy wniosków o dostosowanie rozkładu jazdy linii Nr „6” do potrzeb pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na terenie Zasławia, w tym również wydłużenie kursów tej linii do parkingu usytuowanego obok TRI Poland z o.o.
  • uruchomienie nowej linii Nr „10” z następującą trasą przejazdu: Czerteż – Dąbrówka – Rymanowska – Kościuszki – Jagiellońska – Lipińskiego – Beksińskiego – Dworcowa – Kolejowa – Jagiellońska – Kościuszki – Rymanowska – Dąbrówka – Czerteż, po reorganizacji linii Nr 5 kursującą do przystanku przy ul. Lipińskiego (Łany)
  • likwidację niektórych, skróconych do przystanku przy ul. Lipińskiego (Łany) kursów linii Nr „5” i Nr „6” o niewielkim wykorzystaniu przez pasażerów.

Szczegóły wprowadzonych zmian zostaną udostępnione na stronach internetowych www.rozkladjazdy.spgk.com.plwww.spgk.com.plwww.info.sanok.pl  oraz na przystankowych rozkładach jazdy.

miniatura1

źródło: Urząd Miasta Sanoka

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze