maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

50.000 złotych może trafić do potrzebujących z naszego regionu!

PODKARPACIE / SANOK / Jeszcze tylko przez 3 dni można głosować na najładniej oświetlone miasta w Polsce w finale plebiscytu „Świeć się z Energą”.

Finalista Świeć się z Energą Sanok

Tytuł „świetlnej stolicy Polski” i energooszczędny sprzęt o łącznej wartości 50 tys. złotych może trafić do miasta z naszego województwa! Do finału 7. edycji akcji „Świeć się z Energą” zakwalifikował sięSanok, który dzielnie reprezentuje w nim województwo podkarpackie. Które miasto okaże się najpiękniej rozświetlone i udekorowane tej zimy? Czy pokonamy Inowrocław, Częstochowę i ubiegłorocznego zwycięzcę – Połczyn-Zdrój? Wszystko w naszych rękach, a właściwie głosach. Oddawać je możemy jeszcze do poniedziałku, 25 stycznia. Więcej informacji na SwiecSie.pl

Sanok o udział w finale walczył z 10 miastami z województwa. Wygrał w pięknym stylu, bo w regionie głosowała na niego niemalże co druga osoba. Wśród pokonanych znalazły się Rzeszów i Przemyśl. To jednak nie koniec zmagań. Miasto od ostatecznej wygranej dzieli ostatnia prosta. W tej chwili zajmujemy 11. miejsce.

- Wkroczyliśmy w decydującą fazę naszej zimowej zabawy. W ogólnopolskim Plebiscycie, o miano najpiękniej rozświetlonego miasta w Polsce walczą reprezentanci wszystkich województw. I choć Sanok, podobnie jak każda z 16 finałowych miejscowości możejuż czuć się wygrany, bo wywalczył sobie awans do II etapu i charytatywną nagrodę wartą 10.000 zł, to ważne aby skorzystał z szansy, jaka przed nim stoi. W wielkim finale pula na nagrody wzrasta do łącznej wartości 50 tys. złotych. Aby wesprzeć swojego faworyta i pomóc mu w zdobyciu energooszczędnego sprzętu AGD dla potrzebujących, warto głosować codziennie, aż do 25 stycznia– mówi Jarosław Kozłowski, koordynator akcji „Świeć się z Energą”.

Pomóżmy Sanokowi w walce o każdy głos

O tym, kto znajduje się na szczycie podium, decydują oddane na konkretnego finalistę głosy. Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się każdego dnia, dlatego mieszkańcy i sympatycy motywują się wzajemnie i głosują każdego dnia – wysyłając SMS-y o treści MT.12 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Szczegóły i aktualny ranking znajduje się na stronie SwiecSie.pl. Do głosowania warto zachęcać także znajomych w mediach społecznościowych, udostępniając np. aplikację na facebook.com/SwiecSie, ułatwiającą przeglądanie zdjęć wszystkich kandydatów.

Nagroda główna czeka

Łączna pula wszystkich nagród w etapie regionalnym i ogólnopolskim w tegorocznej edycji „Świeć się z Energą” to aż 200 tys. złotych. Kwota ta zostanie przekazana w formie energooszczędnego sprzętu AGD na cele charytatywne.Nowoczesne urządzeniatrafią do najbardziej potrzebujących placówek społecznych, wskazanych przez przedstawicieli miast. Taki sprzęt to wymierna pomoc np. dla domów dziecka, hospicjów, ośrodków pomocy społecznej, czy przedszkoli, do których nowoczesne urządzenia trafiały w ubiegłych latach.

Finał konkursu fotograficznego i konkursu galerii

Podkarpackie ma również swoich reprezentantów w konkursie fotograficznym i w rywalizacji najpiękniej udekorowanych galerii handlowych. Na stronie SwiecSie.pl można obejrzeć, wybrane przez jury pod przewodnictwem znanej fotografki Lidii Popiel, najładniejsze rozświetlone zdjęcia i zagłosować. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody: warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel, aparaty fotograficzne Olympus OM-D E-M10 i bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl. Z kolei rzeszowskie Millenium Hall, które zakwalifikowałosię do finału z naszego województwa, walczyo wizytę edukacyjnej atrakcji Grupy Energa - mobilnego centrum Planety Energii. To niepowtarzalna atrakcja dla dzieci, które pod okiem energetycznych ekspertów będą mogły dowiedzieć się, jak powstaje prąd i poznać fascynujący świat energii wokół nas.

Robisz zdjęcia smartphonem? Weź udział w #swiecsie

Jeszcze tylko do piątku, 22 stycznia trwa też dodatkowy konkursu hashtagowy #swiecsie, do którego można zgłaszać wszystkie rozświetlone kadry uchwycone w obiektywach naszych smartphonów. Aby zgłosić zdjęcie, wystarczy je opublikować w na swoim profilu z hashtagiem #swiecsie lub skorzystać z aplikacji na SwiecSie.pl

Więcej informacji na stronie konkursu www.SwiecSie.pl oraz na facebook.com/SwiecSie

Organizatorami „Świeć się” są Polska Press Grupa i Energa SA, zaś jego partnerami są: Energa Oświetlenie, Polska Rada Centrów Handlowych, Olympus Polska i oficjalny sklep internetowy akcji sklep.energa.pl.

Finaliści 7. edycji „Świeć się z Energą”

 1. Województwo dolnośląskie: Legnica
 2. Województwo zachodniopomorskie: Połczyn-Zdrój
 3. Województwo kujawsko-pomorskie: Inowrocław
 4. Województwo lubelskie: Lublin
 5. Województwo lubuskie: Świebodzin
 6. Województwo łódzkie: Aleksandrów Łódzki
 7. Województwo małopolskie: Nowy Sącz
 8. Województwo mazowieckie: Marki
 9. Województwo opolskie: Wołczyn
 10. Województwo podkarpackie: Sanok
 11. Województwo podlaskie: Bielsk Podlaski
 12. Województwo pomorskie: Wejherowo
 13. Województwo śląskie: Częstochowa
 14. Województwo świętokrzyskie: Starachowice
 15. Województwo warmińsko-mazurskie: Bartoszyce
 16. Województwo wielkopolskie: Międzychód

***

Pomysłodawcą i głównym sponsorem akcji "Świeć Się" jest Grupa Energa, jedna z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Energa dostarcza i sprzedaje prąd blisko 3 mln klientom, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom. Jest trzecim największym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce, obejmującym swoim zasięgiem ok. 25 proc. powierzchni kraju. Jest także jednym z trzech największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce pod względem ilości energii sprzedawanej do odbiorców końcowych, z blisko 15% udziałem w rynku.

Materiał nadesłany

Komentarze   

0 #1 agatajas 2016-01-28 23:42
Miejmy nadzieje że teo 50 klocków będzie wykorzystane w odpowiedni sposób np na darmowe e-korepetycje z polski w lublin dzięki portalowi Preply http://preply.com/pl/lublin/korepetycje-z-polskiego
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze