maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

Windykacja zagraniczna sposobem na niezapłacone należności od obcokrajowców

Polscy przedsiębiorcy pewnie wkraczają na rynki zagraniczne. Coraz więcej firm współpracuje z zagranicznymi kontrahentowi. Takie działania przynoszą spory zysk i pozwalają na prężny rozwój polskich przedsiębiorstw. Niestety wśród zagranicznych kontrahentów znajdą się też Ci mało rzetelni. Nie należy jednak załamywać rąk ,windykacja zagraniczna jest sposobem na odzyskanie pieniędzy nawet daleko poza granicami kraju.


Przedsiębiorco! Nie odpuszczaj zagranicznemu dłużnikowi
Polacy skutecznie nawiązują współpracę biznesową z zagranicznymi partnerami. Wchodząc na rynki zagraniczne mogą, bowiem szybko rozwinąć swoje przedsiębiorstwa i dotrzeć do większej rzeszy potencjalnych konsumentów ich usług. Niestety współpraca zagraniczna nie zawsze przebiega pomyślnie. Na drodze każdego przedsiębiorcy może się pojawić dłużnik, który będzie uciekał od spłaty swoich zobowiązań. Rozwiązaniem tego problemu jest windykacja zagraniczna, z której wielu wierzycielu rezygnuje z obawy przed dużymi kosztami. Jest to przekonanie fałszywe i nie ma nic wspólnego z realiami branży windykacyjnej. W wielu przypadkach samodzielna windykacja nie wchodzi w grę ze względu na barierę językową i nieznajomość miejscowego prawa. Dlatego pomoc doświadczonych specjalistów staje się wprost nieoceniona. Czy windykacja zagraniczna jest usługą ekstremalnie drogą niedostępną dla polskich przedsiębiorców?

windykacja7


Profesjonalna windykacja zagraniczna sposobem na dłużnika
Oferta firm windykacyjnych świadczących swoje usługi za granicą jest dostosowana do potrzeb praktycznie każdego przedsiębiorcy. Profesjonalna pomoc jest świetnym rozwiązaniem dla wierzycieli, gdyż decydując się na taką współprace otrzymujemy wsparcie firmy polskiej, która świadczy windykację poprzez zagranicznych partnerów. Bariera językowa i prawna przestaje dla wierzyciela istnieć. Działania prowadzone na miejscu w państwie dłużnika w większości przypadków okazują się bardzo skuteczne. Zagraniczni windykatorzy znają specyfikę danego rynku, dodatkowo mogą podejmować próbę osobistego lub zdalnego kontaktu z nierzetelnym kontrahentem. Prowadząc takie negocjacje możemy skutecznie nakłonić dłużnika do spłaty zobowiązania. Jak wybrać jednak odpowiednią kancelarię windykacyjną? Zawsze zwracajmy uwagę na doświadczenie i ilość przeprowadzonych postępowań windykacyjnych. Im dłuższa obecność w branży, tym lepiej. Sprawdźmy też, czy dany podmiot posiada partnerów w państwie naszego dłużnika. Tylko bezpośrednie działania w danym kraju mogą przynieść wymierny efekt. Na koniec wybierzmy najkorzystniejszy model rozliczeń. Dobre kancelarie windykacyjne nie narażają swoich klientów na zbędne koszty. Zazwyczaj przyjmują sprawę za niewielką opłatą wstępną oscylującą w granicy 100 euro. Prawdziwym honorarium kancelarii jest prowizja ustalana przed przyjęciem sprawy, ale pobierana dopiero po skutecznym odzyskaniu pieniędzy od dłużnika. Jak widać windykacja zagraniczna nie musi być droga, za to może być niezwykle skuteczna. Nie warto odbierać sobie szansy na odzyskanie pieniędzy od dłużnika, wybierając mądrze firmę windykacyjną możemy za niewielkie pieniądze rozwiązać swój problem.

Komentarze   

0 #1 Grzesiek 2018-09-18 10:51
Czasami firma windykacyjna to jedyne rozwiązanie. Polecam poczytać o korzyściach płynących z tego na stronie https://www.fluence.com.pl/ i samemu skorzystać.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze