maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

PASS CUP 2016 FOTORELACJA

Do integrowania pracowników nikogo nie trzeba przekonywać. Zgrany zespół znacznie lepiej ze sobą współpracuje, a w efekcie – osiąga dobre wyniki. Dobra atmosfera wśród załogi to większe zaangażowanie i większe zadowolenie z pracy, a to wszystko przekłada się na wyniki osiągane przez firmę na rynku.
PASS-POL Sp. z o.o., największa firma w regionie na czele z nowym Zarządem, chętnie wspiera działania, których celem jest integracja pracowników. 4 czerwca na boisku sportowym Klubu Piłkarskiego „Orzeł Bażanówka” odbyła się impreza integracyjna pod tytułem „PASS CUP 2016”, w ramach której zorganizowano mecze piłki nożnej i piknik rodzinny.

DSC 9639 Kopiowanie
W turnieju piłkarskim wzięło udział sześć drużyn reprezentujących wydziały: Wulkanizacji, Warsztat i Wytłaczarki, A1/A2 – montaż i profilowanie poliamidów, A8 – produkcja Ford, A11 – produkcja zespołów paliwowych oraz Administracji. Mecze były rozgrywane systemem grupowym. Do finału awansowały drużyny A1/A2 i Wulkanizacji. Zaciętą walkę wygrały połączone siły wydziałów A1 i A2. Natomiast po pasjonujących rzutach karnych trzecie miejsce wywalczył zespół Administracji, który na czele z kapitanem – Prezesem Jaromirem Wiluszem, pokonał drużynę A11.

DSC 9559 Kopiowanie
Pierwszą część imprezy integracyjnej „PASS CUP 2016” zakończyło wręczenie pucharu dla zwycięzców oraz dyplomów dla pozostałych drużyn z rąk Pani Dyrektor Alicji Jarugi i Pana Prezesa Jaromira Wilusza. Wybrano także najlepszego strzelca turnieju, którym został Fabian Pańko (strzelił 8 bramek) oraz najlepszego bramkarza – Tomasza Komańskiego, któremu nie strzelono żadnej bramki w rozgrywanych meczach. Obaj gracze pochodzą ze zwycięskiej drużyny A1/A2. Zdobywcy pucharu nie mieli sobie równych, dlatego w pełni zasłużenie zebrali wszystkie nagrody.

DSC 8068 Kopiowanie
Po emocjonujących rozgrywkach piłkarskich odbył się piknik rodzinny z grillem. Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych, którzy mogli korzystać z dmuchanego zamku, trampoliny czy brać udział w konkursach i zabawach organizowanych przez Panie animatorki.

DSC 8062 Kopiowanie
Organizatorzy przewidzieli także konkurs dla dorosłych. Uczestnicy wykonywali rzut karny do bramki, której na przemian bronili Kierownik Działu Nowych Uruchomień – Sylwester Kowalczyk oraz Przewodniczący Zarządu Związków Zawodowych – Robert Majcher. Ku uciesze organizatorów konkurencja wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko Panów ale również Pań.

 460DSC 8142 Kopiowanie

DSC 8923 Kopiowanie

DSC 9045 Kopiowanie

DSC 9073 Kopiowanie

DSC 9179 Kopiowanie

DSC 9403 Kopiowanie

DSC 9434 Kopiowanie

DSC 9543 Kopiowanie

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze