maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

PWSZ Sanok na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych

BRZOZÓW / Tradycją już stał się udział sanockiej uczelni w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych organizowanych początkiem każdego nowego roku przez firmę Tetrix. Tym razem swoją ofertę edukacyjną PWSZ prezentowała w Brzozowie (I Liceum Ogólnokształcące), Sanoku (Zespół Szkół nr 3) oraz Krośnie (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1) w dniach 28-30 stycznia br.

P1000237

Tegoroczne targi cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i młodzieży myślącej o wyborze studiów. Oprócz wystawców regionalnych, swoją ofertę zaprezentowały ośrodki akademickie spoza Podkarpacia, jak np. Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i inne.

W ciągu trzech dni targów reprezentacja PWSZ Sanok starała się zachęcić młodzież do wyboru swojej uczelni, wskazując na korzyści płynące z podjęcia studiów w Sanoku. Mówiono o możliwości uzyskania stypendium socjalnego, naukowego, stypendium rektora, ofercie wyjazdów na staże, praktyki, stypendia w ramach programu Erasmus+ i innych umów o współpracy naukowo-dydaktycznej, sprzyjającym studiom klimacie całego miasta oraz atmosferze panująca na uczelni – nastawionej na indywidualne podejście do każdego studenta. Celem prezentacji było również zaprezentowanie każdego kierunku studiów prowadzonego w PWSZ, stąd udział w targach przedstawicieli – wykładowców i studentów – wszystkich instytutów uczelni. To, że PWSZ kształci praktycznie, było widać z daleka: pokaz pierwszej pomocy, prezentacja sprzętu Instytutu Technicznego oraz robotów – prac dyplomowych studentów kierunku mechanika i budowa maszyn. Furorę robiła maskotka uczelni – orzeł, który wraz z innymi atrakcjami sanockiego stanowiska, z pewnością zapadnie w pamięć odwiedzającej targi młodzieży.

 

PWSZ Sanok

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze