maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

piłkaZa nami kolejny weekend rozgrywek. Prezentujemy wyniki piłkarskich spotkań na naszych boiskach.

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

LKS Pisarowce

2-4

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

9 kwietnia, 16:00

w Sanoku; na boisku przy ul. Stróżowskiej

LKS Skołoszów

0-3

Rzemieślnik Pilzno

10 kwietnia, 14:00

Cosmos Nowotaniec

2-1

Bukowa Jastkowice

10 kwietnia, 14:00

Przełom Besko

2-3

Stal Nowa Dęba

10 kwietnia, 15:00

KS Wiązownica

0-3

Crasnovia Krasne

10 kwietnia, 14:00

Sokół Nisko

2-0

Kolbuszowianka Kolbuszowa

9 kwietnia, 15:00

Błękitni Ropczyce

2-0

Wisłok Wiśniowa

9 kwietnia, 15:00

Jedność Niechobrz

1-3

Wisłoka Dębica

9 kwietnia, 15:00

 

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Cosmos Nowotaniec

19

45

14

3

2

38-14

                           

2.

 Sokół Nisko

19

43

13

4

2

31-16

                           

3.

 Crasnovia Krasne

19

35

11

2

6

38-20

                           

4.

 Wisłok Wiśniowa

19

33

10

3

6

34-25

                           

5.

 Błękitni Ropczyce

19

32

9

5

5

30-20

                           

6.

 LKS Pisarowce

19

31

9

4

6

35-28

                           

7.

 KS Wiązownica

19

29

9

2

8

27-27

                           

8.

 Stal Nowa Dęba

19

29

8

5

6

26-17

                           

9.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

19

28

9

1

9

22-26

                           

10.

 Wisłoka Dębica

19

26

7

5

7

28-27

                           

11.

 Rzemieślnik Pilzno

19

25

6

7

6

33-28

                           

12.

 LKS Skołoszów

19

20

6

2

11

22-35

                           

13.

 Bukowa Jastkowice

19

18

4

6

9

20-29

                           

14.

 Przełom Besko

19

15

4

3

12

27-37

                           

15.

 Jedność Niechobrz

19

12

3

3

13

15-38

                           

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

19

6

1

3

15

13-52

                           

 

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne

0-3

Przełęcz Dukla

10 kwietnia, 16:30

Czarni 1910 Jasło

2-0

Markiewicza Krosno

9 kwietnia, 16:00

Iwonka Iwonicz

3-1

Iskra Przysietnica

9 kwietnia, 16:30

Kotwica Korczyna

3-0

Gaudium Łężyny

10 kwietnia, 15:00

LKS Skołyszyn

5-2

Zgoda Zarszyn

10 kwietnia, 15:00

Partyzant Targowiska

1-2

Grabowianka Grabówka

10 kwietnia, 16:30

Orzeł Faliszówka

3-2

Szarotka Uherce

10 kwietnia, 15:00

Orzeł Bieździedza

1-1

Górnik Strachocina

9 kwietnia, 16:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Przełęcz Dukla

18

46

15

1

2

42-12

                           

2.

 Czarni 1910 Jasło

18

44

13

5

0

43-16

                           

3.

 Kotwica Korczyna

18

37

10

7

1

32-14

                           

4.

 Iwonka Iwonicz

18

33

10

3

5

44-29

                           

5.

 LKS Skołyszyn

18

31

8

7

3

34-24

                           

6.

 Partyzant Targowiska

18

28

7

7

4

29-16

                           

7.

 Grabowianka Grabówka

18

26

7

5

6

31-27

                           

8.

 Markiewicza Krosno

18

23

7

2

9

22-38

                           

9.

 Gaudium Łężyny

18

23

6

5

7

30-31

                           

10.

 Iskra Przysietnica

18

22

5

7

6

27-29

                           

11.

 Szarotka Uherce

18

22

6

4

8

28-27

                           

12.

 Orzeł Bieździedza

18

17

5

2

11

25-37

                           

13.

 Górnik Strachocina

18

16

4

4

10

24-38

                           

14.

 Zgoda Zarszyn

18

13

3

4

11

28-41

                           

15.

 Orzeł Faliszówka

18

13

3

4

11

30-55

                           

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

18

3

0

3

15

9-44

                           

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Haczów.

       

LKS Długie

3-0

Leśnik Baligród

 

(wo)

 

Wisłok Krościenko Wyżne

0-4

Płomień Zmiennica

10 kwietnia, 16:30

Cisy Jabłonica Polska

1-0

Orzeł Bażanówka

10 kwietnia, 11:00

Iskra Iskrzynia

1-2

LKS Izdebki

10 kwietnia, 15:00

Wisłok Sieniawa

1-1

Bukowianka Bukowsko

10 kwietnia, 15:00

Victoria Pakoszówka

2-2

Błękitni Jasienica Rosielna

10 kwietnia, 13:00

Brzozovia Brzozów

0-5

Sanovia Lesko

10 kwietnia, 16:30

Lotniarz Bezmiechowa

2-1

Ekoball Sanok

10 kwietnia, 16:30

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Ekoball Sanok

20

52

17

1

2

66-15

                           

2.

 LKS Długie

19

39

12

3

4

34-21

                           

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

20

38

12

2

6

45-28

                           

4.

 Sanovia Lesko

20

33

10

3

7

38-30

                           

5.

 Orzeł Bażanówka

19

33

9

6

4

38-31

                           

6.

 Victoria Pakoszówka

20

31

9

4

7

41-35

                           

7.

 Iskra Iskrzynia

20

30

9

3

8

43-29

                           

8.

 Cisy Jabłonica Polska

20

30

10

0

10

41-31

                           

9.

 Bukowianka Bukowsko

20

27

8

3

9

32-39

                           

10.

 Płomień Zmiennica

19

26

8

2

9

38-38

                           

11.

 Wisłok Sieniawa

20

23

7

2

11

39-47

                           

12.

 Błękitni Jasienica Rosielna

20

21

6

3

11

27-43

                           

13.

 LKS Izdebki

20

20

5

5

10

27-47

                           

14.

 Brzozovia Brzozów

20

20

6

2

12

28-47

                           

15.

 LKS Haczów

19

18

4

6

9

24-33

                           

16.

 Wisłok Krościenko Wyżne

20

16

4

4

12

29-50

                           

17.

 Leśnik Baligród

20

22

7

1

12

32-58

                           

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Polonia Kopytowa

2-1

Start Rymanów

10 kwietnia, 13:00

Tempo Nienaszów

2-1

Nafta Jedlicze

10 kwietnia, 16:30

Sobniów Jasło

1-0

LKS Czeluśnica

10 kwietnia, 11:00

Tęcza Zręcin

2-1

LKS Moderówka

10 kwietnia, 15:00

Ostoja Kołaczyce

7-2

Burza Rogi

10 kwietnia, 16:00

Orzeł Lubla

1-2

Zamczysko Mrukowa

9 kwietnia, 17:00

Karpaty Klimkówka

5-2

LKS Osiek Jasielski

10 kwietnia, 13:00

Wisłoka Nowy Żmigród

0-2

KS Zarzecze

10 kwietnia, 15:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Zamczysko Mrukowa

18

40

12

4

2

34-20

                           

2.

 Nafta Jedlicze

18

39

12

3

3

45-22

                           

3.

 Tempo Nienaszów

18

36

12

0

6

43-22

                           

4.

 Ostoja Kołaczyce

18

35

11

2

5

37-20

                           

5.

 Orzeł Lubla

18

33

10

3

5

45-32

                           

6.

 Start Rymanów

18

30

9

3

6

37-21

                           

7.

 LKS Czeluśnica

18

30

9

3

6

43-29

                           

8.

 Wisłoka Nowy Żmigród

18

25

8

1

9

41-46

                           

9.

 KS Zarzecze

18

24

7

3

8

27-28

                           

10.

 LKS Moderówka

18

23

7

2

9

36-36

                           

11.

 Polonia Kopytowa

18

20

6

2

10

28-45

                           

12.

 Karpaty Klimkówka

18

18

5

3

10

32-44

                           

13.

 Sobniów Jasło

18

17

4

5

9

24-36

                           

14.

 Burza Rogi

18

16

5

1

12

26-39

                           

15.

 Tęcza Zręcin

18

16

4

4

10

30-40

                           

16.

 LKS Osiek Jasielski

18

9

2

3

13

24-72

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Florian Rymanów Zdrój

3-1

LKS Płowce/Stróże Małe

10 kwietnia, 11:00

Orkan Markowce

3-3

Orion Pielnia

10 kwietnia, 13:00

Szarotka Nowosielce

1-1

LKS Odrzechowa

10 kwietnia, 15:00

LKS Olszanica

0-2

Remix Niebieszczany

10 kwietnia, 13:00

Jawornik Czarna

3-1

Pionier Średnia Wieś

10 kwietnia, 13:00

Nelson Polańczyk

2-1

LKS Tarnawa

10 kwietnia, 16:30

Juventus Poraż

4-2

Drzewiarz Rzepedź

10 kwietnia, 14:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jawornik Czarna

15

37

12

1

2

51-19

                           

2.

 LKS Tarnawa

15

33

10

3

2

50-25

                           

3.

 Juventus Poraż

15

33

10

3

2

40-19

                           

4.

 LKS Olszanica

15

26

8

2

5

30-30

                           

5.

 Orkan Markowce

15

21

6

3

6

37-36

                           

6.

 LKS Płowce/Stróże Małe

15

20

6

2

7

25-26

                           

7.

 Nelson Polańczyk

15

20

6

2

7

27-34

                           

8.

 Orion Pielnia

15

20

6

2

7

26-31

                           

9.

 Pionier Średnia Wieś

15

19

6

1

8

20-30

                           

10.

 Remix Niebieszczany

15

18

5

3

7

29-30

                           

11.

 LKS Odrzechowa

15

17

5

2

8

24-35

                           

12.

 Szarotka Nowosielce

15

16

4

4

7

27-33

                           

13.

 Florian Rymanów Zdrój

15

11

3

2

10

21-41

                           

14.

 Drzewiarz Rzepedź

15

8

2

2

11

26-44

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Guzikówka Krosno

0-0

JKS Jasionów

10 kwietnia, 11:00

LKS Trześniów

0-0

Victoria Dobieszyn

10 kwietnia, 11:00

San Nozdrzec

3-3

LKS Lubatówka

10 kwietnia, 13:00

Jasiołka Świerzowa

2-4

LKS Kombornia

10 kwietnia, 16:30

Błękitni Żeglce

1-2

LKS Głowienka

10 kwietnia, 13:00

Huragan Jasionka

1-1

Jasiołka Jaśliska

10 kwietnia, 16:30

LKS Wesoła

3-0

LKS Lubatowa

10 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jasiołka Jaśliska

15

32

10

2

3

45-27

                           

2.

 LKS Lubatówka

15

31

9

4

2

42-16

                           

3.

 LKS Wesoła

15

30

10

0

5

40-26

                           

4.

 Guzikówka Krosno

15

28

8

4

3

29-12

                           

5.

 LKS Kombornia

15

26

8

2

5

42-31

                           

6.

 San Nozdrzec

15

24

7

3

5

47-44

                           

7.

 LKS Lubatowa

15

22

6

4

5

38-28

                           

8.

 Jasiołka Świerzowa

15

20

6

2

7

28-34

                           

9.

 Huragan Jasionka

15

20

6

2

7

22-29

                           

10.

 LKS Trześniów

15

16

4

4

7

15-31

                           

11.

 JKS Jasionów

15

14

4

2

9

32-45

                           

12.

 Victoria Dobieszyn

15

13

3

4

8

29-40

                           

13.

 LKS Głowienka

15

13

4

1

10

15-44

                           

14.

 Błękitni Żeglce

15

8

2

2

11

20-37

                           

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Pauza: Zalew Myczkowce.

       

Osława Zagórz

1-1

Otryt Lutowiska

10 kwietnia, 13:00

Krokus Ropienka

5-2

LKS Tyrawa Wołoska

10 kwietnia, 13:00

ULKS Czerteż

5-3

LKS Górzanka

10 kwietnia, 14:00

Pogórze Srogów Górny

1-2

LKS Czaszyn

10 kwietnia, 16:30

LKS II Pisarowce

6-2

Bieszczady Jankowce

10 kwietnia, 15:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 LKS II Pisarowce

11

27

9

0

2

34-14

                           

2.

 LKS Czaszyn

11

22

7

1

3

23-13

                           

3.

 Pogórze Srogów Górny

11

20

6

2

3

28-20

                           

4.

 ULKS Czerteż

11

20

6

2

3

24-20

                           

5.

 Otryt Lutowiska

11

17

5

2

4

16-10

                           

6.

 Bieszczady Jankowce

11

15

4

3

4

25-27

                           

7.

 Osława Zagórz

11

14

4

2

5

17-17

                           

8.

 LKS Tyrawa Wołoska

11

12

4

0

7

15-26

                           

9.

 Krokus Ropienka

11

10

3

1

7

19-35

                           

10.

 LKS Górzanka

11

8

2

2

7

14-22

                           

11.

 Zalew Myczkowce

10

7

2

1

7

14-25

                           

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno.

       

Górnik Grabownica Starzeńska

2-1

Jutrzenka Jaćmierz

10 kwietnia, 16:30

Beskid Posada Górna

4-0

LKS Golcowa

10 kwietnia, 13:00

Orły Jabłonka

1-4

LKS Górki

10 kwietnia, 13:00

Sokół Domaradz

2-1

Victoria Niebocko

10 kwietnia, 11:00

Zryw Dydnia

2-3

LKS Głębokie

10 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Beskid Posada Górna

11

30

10

0

1

39-11

                           

2.

 LKS Górki

11

27

9

0

2

35-13

                           

3.

 Sokół Domaradz

11

24

8

0

3

25-17

                           

4.

 LKS Golcowa

11

21

7

0

4

35-26

                           

5.

 Jutrzenka Jaćmierz

11

19

6

1

4

28-20

                           

6.

 LKS Głębokie

11

15

5

0

6

25-25

                           

7.

 Victoria Niebocko

11

13

4

1

6

26-25

                           

8.

 LKS Hłudno

10

12

3

3

4

21-22

                           

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

11

10

3

1

7

11-31

                           

10.

 Zryw Dydnia

11

3

1

0

10

15-28

                           

11.

 Orły Jabłonka

11

3

1

0

10

15-57

                           

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno III

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Nafciarz Bóbrka

4-0

LKS Wzdów

10 kwietnia, 13:00

Iskra Wróblik Szlachecki

3-3

Beskid Równe

10 kwietnia, 13:00

LKS Milcza

4-2

KS Szczepańcowa

10 kwietnia, 13:00

Grodzisko Wietrzno

0-7

Orzeł Pustyny

10 kwietnia, 13:00

Orlew Suchodół (Krosno)

3-2

Rotar Węglówka

10 kwietnia, 16:30

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 LKS Milcza

10

21

7

0

3

30-15

                           

2.

 Beskid Równe

10

20

6

2

2

35-19

                           

3.

 Orzeł Pustyny

10

19

6

1

3

28-14

                           

4.

 Rotar Węglówka

10

19

6

1

3

22-18

                           

5.

 Orlew Suchodół (Krosno)

10

17

5

2

3

25-22

                           

6.

 KS Szczepańcowa

10

16

5

1

4

27-17

                           

7.

 Nafciarz Bóbrka

10

15

4

3

3

18-16

                           

8.

 Grodzisko Wietrzno

10

10

3

1

6

15-30

                           

9.

 Iskra Wróblik Szlachecki

10

4

0

4

6

16-27

                           

10.

 LKS Wzdów

10

1

0

1

9

5-43

                           

Źródło: http://www.90minut.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze