maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

piłkaZa nami kolejne rozgrywki na boiskach piłkarskich. Prezentujemy wyniki weekendowych spotkań.

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

0-3

Wisłoka Dębica

3 kwietnia, 16:00

Wisłok Wiśniowa

5-0

Jedność Niechobrz

3 kwietnia, 14:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa

1-0

Błękitni Ropczyce

3 kwietnia, 11:00

Crasnovia Krasne

1-0

Sokół Nisko

2 kwietnia, 14:00

Stal Nowa Dęba

3-2

KS Wiązownica

2 kwietnia, 15:00

Bukowa Jastkowice

0-0

Przełom Besko

3 kwietnia, 16:00

Rzemieślnik Pilzno

1-1

Cosmos Nowotaniec

3 kwietnia, 14:00

LKS Pisarowce

2-0

LKS Skołoszów

2 kwietnia, 16:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Cosmos Nowotaniec

18

42

13

3

2

36-13

                           

2.

 Sokół Nisko

18

40

12

4

2

29-16

                           

3.

 Wisłok Wiśniowa

18

33

10

3

5

34-23

                           

4.

 Crasnovia Krasne

18

32

10

2

6

35-20

                           

5.

 LKS Pisarowce

18

31

9

4

5

33-24

                           

6.

 KS Wiązownica

18

29

9

2

7

27-24

                           

7.

 Błękitni Ropczyce

18

29

8

5

5

28-20

                           

8.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

18

28

9

1

8

22-24

                           

9.

 Stal Nowa Dęba

18

26

7

5

6

23-15

                           

10.

 Wisłoka Dębica

18

23

6

5

7

25-26

                           

11.

 Rzemieślnik Pilzno

18

22

5

7

6

30-28

                           

12.

 LKS Skołoszów

18

20

6

2

10

22-32

                           

13.

 Bukowa Jastkowice

18

18

4

6

8

19-27

                           

14.

 Przełom Besko

18

15

4

3

11

25-34

                           

15.

 Jedność Niechobrz

18

12

3

3

12

14-35

                           

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

18

3

0

3

15

9-50

                           

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne

0-1

Czarni 1910 Jasło

3 kwietnia, 16:30

Górnik Strachocina

1-3

Przełęcz Dukla

3 kwietnia, 16:30

Szarotka Uherce

5-1

Orzeł Bieździedza

2 kwietnia, 16:30

Grabowianka Grabówka

2-2

Orzeł Faliszówka

3 kwietnia, 15:00

Zgoda Zarszyn

0-0

Partyzant Targowiska

3 kwietnia, 16:30

Gaudium Łężyny

1-0

LKS Skołyszyn

3 kwietnia, 16:30

Iskra Przysietnica

1-1

Kotwica Korczyna

3 kwietnia, 16:30

Markiewicza Krosno

0-3

Iwonka Iwonicz

3 kwietnia, 16:30

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Przełęcz Dukla

17

43

14

1

2

39-12

                           

2.

 Czarni 1910 Jasło

17

41

12

5

0

41-16

                           

3.

 Kotwica Korczyna

17

34

9

7

1

29-14

                           

4.

 Iwonka Iwonicz

17

30

9

3

5

41-28

                           

5.

 Partyzant Targowiska

17

28

7

7

3

28-14

                           

6.

 LKS Skołyszyn

17

28

7

7

3

29-22

                           

7.

 Grabowianka Grabówka

17

23

6

5

6

29-26

                           

8.

 Gaudium Łężyny

17

23

6

5

6

30-28

                           

9.

 Markiewicza Krosno

17

23

7

2

8

22-36

                           

10.

 Iskra Przysietnica

17

22

5

7

5

26-26

                           

11.

 Szarotka Uherce

17

22

6

4

7

26-24

                           

12.

 Orzeł Bieździedza

17

16

5

1

11

24-36

                           

13.

 Górnik Strachocina

17

15

4

3

10

23-37

                           

14.

 Zgoda Zarszyn

17

13

3

4

10

26-36

                           

15.

 Orzeł Faliszówka

17

10

2

4

11

27-53

                           

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

17

3

0

3

14

9-41

                           

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pauza: Orzeł Bażanówka.

       

Leśnik Baligród

0-3

Ekoball Sanok

 

(wo)

 

Sanovia Lesko

1-1

Lotniarz Bezmiechowa

3 kwietnia, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

2-1

Brzozovia Brzozów

3 kwietnia, 13:00

Bukowianka Bukowsko

1-3

Victoria Pakoszówka

3 kwietnia, 14:00

LKS Izdebki

1-3

Wisłok Sieniawa

3 kwietnia, 15:00

LKS Haczów

0-3

Iskra Iskrzynia

3 kwietnia, 16:30

Płomień Zmiennica

1-0

Cisy Jabłonica Polska

3 kwietnia, 15:00

LKS Długie

2-0

Wisłok Krościenko Wyżne

3 kwietnia, 16:30

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Ekoball Sanok

19

52

17

1

1

65-13

                           

2.

 LKS Długie

18

36

11

3

4

31-21

                           

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

19

35

11

2

6

43-27

                           

4.

 Orzeł Bażanówka

18

33

9

6

3

38-30

                           

5.

 Victoria Pakoszówka

19

30

9

3

7

39-33

                           

6.

 Iskra Iskrzynia

19

30

9

3

7

42-27

                           

7.

 Sanovia Lesko

19

30

9

3

7

33-30

                           

8.

 Cisy Jabłonica Polska

19

27

9

0

10

40-31

                           

9.

 Bukowianka Bukowsko

19

26

8

2

9

31-38

                           

10.

 Płomień Zmiennica

18

23

7

2

9

34-38

                           

11.

 Wisłok Sieniawa

19

22

7

1

11

38-46

                           

12.

 Błękitni Jasienica Rosielna

19

20

6

2

11

25-41

                           

13.

 Brzozovia Brzozów

19

20

6

2

11

28-42

                           

14.

 LKS Haczów

19

18

4

6

9

24-33

                           

15.

 LKS Izdebki

19

17

4

5

10

25-46

                           

16.

 Wisłok Krościenko Wyżne

19

16

4

4

11

29-46

                           

17.

 Leśnik Baligród

19

22

7

1

11

32-55

                           

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

KS Zarzecze

2-3

Polonia Kopytowa

3 kwietnia, 11:00

LKS Osiek Jasielski

3-2

Wisłoka Nowy Żmigród

3 kwietnia, 11:00

Zamczysko Mrukowa

4-0

Karpaty Klimkówka

3 kwietnia, 13:00

Burza Rogi

1-0

Orzeł Lubla

3 kwietnia, 16:30

LKS Moderówka

0-2

Ostoja Kołaczyce

3 kwietnia, 11:00

LKS Czeluśnica

4-2

Tęcza Zręcin

3 kwietnia, 16:30

Nafta Jedlicze

1-0

Sobniów Jasło

3 kwietnia, 15:00

Start Rymanów

2-1

Tempo Nienaszów

3 kwietnia, 11:00

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                 

1.

 Nafta Jedlicze

17

39

12

3

2

44-20

                 

2.

 Zamczysko Mrukowa

17

37

11

4

2

32-19

                 

3.

 Tempo Nienaszów

17

33

11

0

6

41-21

                 

4.

 Orzeł Lubla

17

33

10

3

4

44-30

                 

5.

 Ostoja Kołaczyce

17

32

10

2

5

30-18

                 

6.

 Start Rymanów

17

30

9

3

5

36-19

                 

7.

 LKS Czeluśnica

17

30

9

3

5

43-28

                 

8.

 Wisłoka Nowy Żmigród

17

25

8

1

8

41-44

                 

9.

 LKS Moderówka

17

23

7

2

8

35-34

                 

10.

 KS Zarzecze

17

21

6

3

8

25-28

                 

11.

 Polonia Kopytowa

17

17

5

2

10

26-44

                 

12.

 Burza Rogi

17

16

5

1

11

24-32

                 

13.

 Karpaty Klimkówka

17

15

4

3

10

27-42

                 

14.

 Sobniów Jasło

17

14

3

5

9

23-36

                 

15.

 Tęcza Zręcin

17

13

3

4

10

28-39

                 

16.

 LKS Osiek Jasielski

17

9

2

3

12

22-67

                 

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

LKS Płowce/Stróże Małe

3-1

Drzewiarz Rzepedź

3 kwietnia, 13:00

LKS Tarnawa

3-0

Juventus Poraż

3 kwietnia, 13:00

Pionier Średnia Wieś

1-3

Nelson Polańczyk

3 kwietnia, 16:30

Remix Niebieszczany

1-3

Jawornik Czarna

3 kwietnia, 15:00

LKS Odrzechowa

0-2

LKS Olszanica

3 kwietnia, 12:00

Orion Pielnia

0-0

Szarotka Nowosielce

3 kwietnia, 13:00

Florian Rymanów Zdrój

4-3

Orkan Markowce

3 kwietnia, 11:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jawornik Czarna

14

34

11

1

2

48-18

                           

2.

 LKS Tarnawa

14

33

10

3

1

49-23

                           

3.

 Juventus Poraż

14

30

9

3

2

36-17

                           

4.

 LKS Olszanica

14

26

8

2

4

30-28

                           

5.

 Orkan Markowce

14

20

6

2

6

34-33

                           

6.

 LKS Płowce/Stróże Małe

14

20

6

2

6

24-23

                           

7.

 Pionier Średnia Wieś

14

19

6

1

7

19-27

                           

8.

 Orion Pielnia

14

19

6

1

7

23-28

                           

9.

 Nelson Polańczyk

14

17

5

2

7

25-33

                           

10.

 LKS Odrzechowa

14

16

5

1

8

23-34

                           

11.

 Remix Niebieszczany

14

15

4

3

7

27-30

                           

12.

 Szarotka Nowosielce

14

15

4

3

7

26-32

                           

13.

 Florian Rymanów Zdrój

14

8

2

2

10

18-40

                           

14.

 Drzewiarz Rzepedź

14

8

2

2

10

24-40

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

JKS Jasionów

1-3

LKS Lubatowa

3 kwietnia, 16:30

Jasiołka Jaśliska

3-1

LKS Wesoła

3 kwietnia, 13:00

LKS Głowienka

3-0

Huragan Jasionka

3 kwietnia, 15:00

LKS Kombornia

0-0

Błękitni Żeglce

3 kwietnia, 15:00

LKS Lubatówka

4-0

Jasiołka Świerzowa

3 kwietnia, 13:00

Victoria Dobieszyn

4-8

San Nozdrzec

3 kwietnia, 11:00

Guzikówka Krosno

3-0

LKS Trześniów

3 kwietnia, 11:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jasiołka Jaśliska

14

31

10

1

3

44-26

                           

2.

 LKS Lubatówka

14

30

9

3

2

39-13

                           

3.

 LKS Wesoła

14

27

9

0

5

37-26

                           

4.

 Guzikówka Krosno

14

27

8

3

3

29-12

                           

5.

 San Nozdrzec

14

23

7

2

5

44-41

                           

6.

 LKS Kombornia

14

23

7

2

5

38-29

                           

7.

 LKS Lubatowa

14

22

6

4

4

38-25

                           

8.

 Jasiołka Świerzowa

14

20

6

2

6

26-30

                           

9.

 Huragan Jasionka

14

19

6

1

7

21-28

                           

10.

 LKS Trześniów

14

15

4

3

7

15-31

                           

11.

 JKS Jasionów

14

13

4

1

9

32-45

                           

12.

 Victoria Dobieszyn

14

12

3

3

8

29-40

                           

13.

 LKS Głowienka

14

10

3

1

10

13-43

                           

14.

 Błękitni Żeglce

14

8

2

2

10

19-35

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno III

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Liwocz Brzyska

0-0

Dębowczanka Dębowiec

3 kwietnia, 15:00

Wisłoka Błażkowa

2-0

Zorza Łęki Dukielskie

3 kwietnia, 13:00

Victoria Kobylany

4-1

Nowy Dwór Makowiska

3 kwietnia, 16:30

Nieplanka Niepla

3-0

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

3 kwietnia, 11:00

Dragon Nowy Glinik

1-2

Wisłoka Niegłowice

3 kwietnia, 13:00

Nafta Chorkówka

3-2

Zamczysko Odrzykoń

3 kwietnia, 11:00

Standart Święcany

0-2

Jasiołka Szebnie

3 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Victoria Kobylany

14

32

10

2

2

41-15

                           

2.

 Zorza Łęki Dukielskie

14

31

10

1

3

42-21

                           

3.

 Wisłoka Niegłowice

14

27

9

0

5

39-24

                           

4.

 Standart Święcany

14

26

8

2

4

36-23

                           

5.

 Dragon Nowy Glinik

14

22

6

4

4

26-21

                           

6.

 Nafta Chorkówka

14

21

6

3

5

33-24

                           

7.

 Jasiołka Szebnie

14

19

5

4

5

28-32

                           

8.

 Liwocz Brzyska

14

18

5

3

6

18-35

                           

9.

 Dębowczanka Dębowiec

14

17

5

2

7

24-37

                           

10.

 Nieplanka Niepla

14

16

3

7

4

12-15

                           

11.

 Zamczysko Odrzykoń

14

15

4

3

7

18-19

                           

12.

 Wisłoka Błażkowa

14

14

4

2

8

28-30

                           

13.

 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

14

11

2

5

7

16-32

                           

14.

 Nowy Dwór Makowiska

14

4

0

4

10

13-46

                           
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                 

1.

 Nafta Jedlicze

17

39

12

3

2

44-20

                 

2.

 Zamczysko Mrukowa

17

37

11

4

2

32-19

                 

3.

 Tempo Nienaszów

17

33

11

0

6

41-21

                 

4.

 Orzeł Lubla

17

33

10

3

4

44-30

                 

5.

 Ostoja Kołaczyce

17

32

10

2

5

30-18

                 

6.

 Start Rymanów

17

30

9

3

5

36-19

                 

7.

 LKS Czeluśnica

17

30

9

3

5

43-28

                 

8.

 Wisłoka Nowy Żmigród

17

25

8

1

8

41-44

                 

9.

 LKS Moderówka

17

23

7

2

8

35-34

                 

10.

 KS Zarzecze

17

21

6

3

8

25-28

                 

11.

 Polonia Kopytowa

17

17

5

2

10

26-44

                 

12.

 Burza Rogi

17

16

5

1

11

24-32

                 

13.

 Karpaty Klimkówka

17

15

4

3

10

27-42

                 

14.

 Sobniów Jasło

17

14

3

5

9

23-36

                 

15.

 Tęcza Zręcin

17

13

3

4

10

28-39

                 

16.

 LKS Osiek Jasielski

17

9

2

3

12

22-67

                 

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

LKS Płowce/Stróże Małe

3-1

Drzewiarz Rzepedź

3 kwietnia, 13:00

LKS Tarnawa

3-0

Juventus Poraż

3 kwietnia, 13:00

Pionier Średnia Wieś

1-3

Nelson Polańczyk

3 kwietnia, 16:30

Remix Niebieszczany

1-3

Jawornik Czarna

3 kwietnia, 15:00

LKS Odrzechowa

0-2

LKS Olszanica

3 kwietnia, 12:00

Orion Pielnia

0-0

Szarotka Nowosielce

3 kwietnia, 13:00

Florian Rymanów Zdrój

4-3

Orkan Markowce

3 kwietnia, 11:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jawornik Czarna

14

34

11

1

2

48-18

                           

2.

 LKS Tarnawa

14

33

10

3

1

49-23

                           

3.

 Juventus Poraż

14

30

9

3

2

36-17

                           

4.

 LKS Olszanica

14

26

8

2

4

30-28

                           

5.

 Orkan Markowce

14

20

6

2

6

34-33

                           

6.

 LKS Płowce/Stróże Małe

14

20

6

2

6

24-23

                           

7.

 Pionier Średnia Wieś

14

19

6

1

7

19-27

                           

8.

 Orion Pielnia

14

19

6

1

7

23-28

                           

9.

 Nelson Polańczyk

14

17

5

2

7

25-33

                           

10.

 LKS Odrzechowa

14

16

5

1

8

23-34

                           

11.

 Remix Niebieszczany

14

15

4

3

7

27-30

                           

12.

 Szarotka Nowosielce

14

15

4

3

7

26-32

                           

13.

 Florian Rymanów Zdrój

14

8

2

2

10

18-40

                           

14.

 Drzewiarz Rzepedź

14

8

2

2

10

24-40

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

JKS Jasionów

1-3

LKS Lubatowa

3 kwietnia, 16:30

Jasiołka Jaśliska

3-1

LKS Wesoła

3 kwietnia, 13:00

LKS Głowienka

3-0

Huragan Jasionka

3 kwietnia, 15:00

LKS Kombornia

0-0

Błękitni Żeglce

3 kwietnia, 15:00

LKS Lubatówka

4-0

Jasiołka Świerzowa

3 kwietnia, 13:00

Victoria Dobieszyn

4-8

San Nozdrzec

3 kwietnia, 11:00

Guzikówka Krosno

3-0

LKS Trześniów

3 kwietnia, 11:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Jasiołka Jaśliska

14

31

10

1

3

44-26

                           

2.

 LKS Lubatówka

14

30

9

3

2

39-13

                           

3.

 LKS Wesoła

14

27

9

0

5

37-26

                           

4.

 Guzikówka Krosno

14

27

8

3

3

29-12

                           

5.

 San Nozdrzec

14

23

7

2

5

44-41

                           

6.

 LKS Kombornia

14

23

7

2

5

38-29

                           

7.

 LKS Lubatowa

14

22

6

4

4

38-25

                           

8.

 Jasiołka Świerzowa

14

20

6

2

6

26-30

                           

9.

 Huragan Jasionka

14

19

6

1

7

21-28

                           

10.

 LKS Trześniów

14

15

4

3

7

15-31

                           

11.

 JKS Jasionów

14

13

4

1

9

32-45

                           

12.

 Victoria Dobieszyn

14

12

3

3

8

29-40

                           

13.

 LKS Głowienka

14

10

3

1

10

13-43

                           

14.

 Błękitni Żeglce

14

8

2

2

10

19-35

                           

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno III

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Liwocz Brzyska

0-0

Dębowczanka Dębowiec

3 kwietnia, 15:00

Wisłoka Błażkowa

2-0

Zorza Łęki Dukielskie

3 kwietnia, 13:00

Victoria Kobylany

4-1

Nowy Dwór Makowiska

3 kwietnia, 16:30

Nieplanka Niepla

3-0

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

3 kwietnia, 11:00

Dragon Nowy Glinik

1-2

Wisłoka Niegłowice

3 kwietnia, 13:00

Nafta Chorkówka

3-2

Zamczysko Odrzykoń

3 kwietnia, 11:00

Standart Święcany

0-2

Jasiołka Szebnie

3 kwietnia, 13:00

RAZEM

     
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

                           

1.

 Victoria Kobylany

14

32

10

2

2

41-15

                           

2.

 Zorza Łęki Dukielskie

14

31

10

1

3

42-21

                           

3.

 Wisłoka Niegłowice

14

27

9

0

5

39-24

                           

4.

 Standart Święcany

14

26

8

2

4

36-23

                           

5.

 Dragon Nowy Glinik

14

22

6

4

4

26-21

                           

6.

 Nafta Chorkówka

14

21

6

3

5

33-24

                           

7.

 Jasiołka Szebnie

14

19

5

4

5

28-32

                           

8.

 Liwocz Brzyska

14

18

5

3

6

18-35

                           

9.

 Dębowczanka Dębowiec

14

17

5

2

7

24-37

                           

10.

 Nieplanka Niepla

14

16

3

7

4

12-15

                           

11.

 Zamczysko Odrzykoń

14

15

4

3

7

18-19

                           

12.

 Wisłoka Błażkowa

14

14

4

2

8

28-30

                           

13.

 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

14

11

2

5

7

16-32

                           

14.

 Nowy Dwór Makowiska

14

4

0

4

10

13-46

                           

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze