Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602

Hokej

Dzisiaj kibice STS-u zbiorą się pod sanockim Urzędem. Wystosowali list otwarty.

Dzisiaj kibice STS-u zbiorą się pod sanockim Urzędem. Wystosowali list otwarty. Ogromnym echem rozeszła się wieść o tym, że seniorska drużyna Ciarko PBS Bank STS Sanok nie przystąpi do rozgrywek. Kibice STS-u dziś o godzinie 17:00 organizują pikietę pod Urzędem Miasta. Jej cel jest jasny - uzyskanie informacji od Urzędu Miasta, sponsorów i zarządu klubu dotyczących przyszłości hokeja w grodzie Grzegorza.     Kibice

Więcej...

Sanok wyrównuje stan rywalizacji!

Sanok wyrównuje stan rywalizacji!W meczu nr 2 pierwszego półfinału, Ciarko PBS Bank STS Sanok zrewanżował się Comarch Cracovii za poprzednie spotkanie i zwyciężył 4:1. Mecz obfitował w sporą liczbę wykluczeń, a kary meczu za bójkę otrzymali Maciej Urbanowicz oraz Joni Tuominen. Faza play-off rządzi się swoimi prawami. I to stare hokejowe porzekadło ziściło się w drugim meczu w

Więcej...

Złoty gol Kosteckiego daje półfinał STS-owi

Złoty gol Kosteckiego daje półfinał STS-owiSANOK / Aż do 59 minuty musieli czekać na jedną bramkę kibice zgromadzeni w Arenie Sanok. Gdy wydawało się, że będziemy świadkami dogrywki sanoczanie przeprowadzili skuteczna akcję, którą zakończył Robert Kostecki gasząc nadzieje hokeistom JKH GKS Jastrzębie.   Mecz od początku nie był wysokich lotów, gdyż w pierwszej odsłonie niewiele się

Więcej...

Przygotowania do Play-Off rozpoczęte!

Przygotowania do Play-Off rozpoczęte! SANOK / Sanoccy hokeiści rozpoczęli przygotowania do decydującej fazy sezonu 2015/16. Z drużyną trenują już nowo pozyskani Maxim Kartoszkin, Mike Cichy i Alex Szczechura. Do treningów dołączyli także Toni Vidgren i Marek Strzyżowski, którzy z powodu drobnych urazów nie wystąpili w ostatnim meczu przeciwko GKS Tychy. Jest duża szansa, że do startu

Więcej...

Porażka z Mistrzem Polski po rzutach karnych

Porażka z Mistrzem Polski po rzutach karnychSANOK / Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok porażką 1:2 zakończyli sezon regularny w Polskiej Hokej Lidze. Lepsi od sanoczan w rzutach karnych okazali się Mistrzowie Polski hokeiści GKSu Tychy. Już przed meczem było wiadomo, że zwycięstwo którejś z drużyny nie zmieni już układu w końcowej kolejności tabeli ligowej. Do Sanoka nie przyjechali z

Więcej...

Solidne wzmocnienie obrony

Solidne wzmocnienie obrony SANOK / Kilka dni temu w Sanoku zameldował się nowy fiński obrońca – Tony Vidgren. W obecnym sezonie Vidgren występował w zespole Kułagier Pietropawłowsk, gdzie jego kolegą klubowym był dobrze nam znany Johnny Murray.Ten niespełna 26-letni defensor urodził się w fińskim Turku, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki na lodzie broniąc barw miejscowego

Więcej...

Arturs Salija nie jest już zawodnikiem Ciarko PBS Bank STS Sanok

Arturs Salija nie jest już zawodnikiem Ciarko PBS Bank STS Sanok SANOK / W piątek (22.01.2016) zarząd klubu Ciarko PBS Bank STS Sanok, po konsultacjach z trenerem Kari Rauhanenem, zdecydował się rozwiązać kontrakt z łotewskim obrońcą Artursem Saliją. Salija wystąpił w sanockich barwach 27 razy, zdobywając 4 punkty za 2 bramki i 2 asysty. Na ławce kar przesiedział 14 minut, a w klasyfikacji +/- uzyskał wynik -3.

Więcej...

Pewne zwycięstwo i piąte miejsce

Pewne zwycięstwo i piąte miejsceSANOK / Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok pewnie pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ 5:0 (2:0, 2:0, 1:0). Tym samym sanoczanie zapewnili sobie przynajmniej piąte miejsce w ligowej tabeli. Obie ekipy wystąpiły w okrojonych składach. W ekipie Sanoka brakowało Rafała Ćwikły, Toniego Dahlmana i pożegnanego ostatnio Artursa Saliję. U nowotarżan lista

Więcej...

STS Sanok znów przegrywa z Cracovią

STS Sanok znów przegrywa z CracoviąSANOK / Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok ponieśli szóstą porażkę w tym sezonie z Comarch Cracovią. W niedzielny wieczór goście dominowali w ciągu całego spotkania. Sanoczanie w końcówce zniwelowali wynik bramkowy na 3:4.   Hokeiści Comarch Cracovii po raz kolejny znaleźli sposób by pokonać sanocki zespół, który popełnił sporo błędów w

Więcej...

Wygrana tyszan w końcówce

Wygrana tyszan w końcówce GKS Tychy pokonał 16 stycznia Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:1. O wyniku zadecydował gol Adama Bagińskiego na trzy minuty przed końcem spotkania. Po meczu odbyło się jeszcze fetowanie brązowego medalu, zdobytego w Pucharze Kontynentalnym. –Zaczęliśmy mecz z animuszem, nasze akcje dobrze wyglądały. W pierwszej tercji udało się nam strzelić bramkę.

Więcej...

Poprzeczka, która zmieniła oblicze meczu

Poprzeczka, która zmieniła oblicze meczuSANOK / Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok po raz kolejny wzbudzili sporo emocji w zgromadzonych kibicach Areny Sanok. Przez połowę meczu sanoczanie razili nieskutecznością i przegrywali 0:2, by w ciągu 11 sekund doprowadzić do wyrównania. W trzeciej tercji zdominowali przeciwnika zdobywając cztery bramki. Cztery gole było autorstwem ataku

Więcej...

"Szarotki" karciły sanoczan kontratakami

NOWY TARG / Kolejne powody do radości dali swoim kibicom hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. W 35 kolejce spotkań Polskiej Hokej Ligi nowotarżanie na własnym lodowisku pokonali w dobrym stylu 4:1 Ciarko PBS Bank Sanok i tym samym umocnili się – po dosyć niespodziewanej przegranej JKH Jastrzębie - na trzecim miejscu w tabeli.   Początek meczu

Więcej...

W tej parze emocji nie brakuje. Wynik zmienny jak w kalejdoskopie FOTORELACJA

W tej parze emocji nie brakuje. Wynik zmienny jak w kalejdoskopie FOTORELACJASANOK / Piąte spotkanie pomiędzy Sanokiem a Jastrzębiem w tym sezonie rozstrzygnęła jedna bramka. Tak jak w poprzednim meczu na Podkarpaciu wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Jastrzębianie już dwukrotnie prowadzili dwoma bramkami ale ostatecznie to hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrali po dogrywce 6:5. Warto odnotować, że zwycięski gol

Więcej...

Zwycięstwo Comarch Cracovii po rzutach karnych

Zwycięstwo Comarch Cracovii po rzutach karnych KRAKÓW / SANOK / Sporo emocji dostarczyło spotkanie Comarch Cracovii z Ciarko PBS Bank STS Sanok. Mecz obfitował w sporą liczbę sytuacji oraz ostrych spięć i rozstrzygnął się dopiero po rzutach karnych. Ostatecznie krakowianie zwyciężyli 4:3, a o wygranej przesądził udany najazd Patrika Svitany. W drużynie gospodarzy zadebiutowali Artiom Bożko

Więcej...

Mistrz Polski przegrywa po karnych

Mistrz Polski przegrywa po karnychHokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok po raz pierwszy w tym sezonie wygrali serię rzutów karnych. Wcześniej czterokrotnie ta sztuka się im nie udała. We wtorkowym meczu w festiwalu niewykorzystanych okazji sanoczanie okazali się lepsi od GKS Tychy pokonując mistrza Polski 2:1. W trzeciej tercji na lód poleciały pluszaki w ramach akcji Teddy Bear Toss.

Więcej...

Bzdyl odchodzi z Sanoka

Bzdyl odchodzi z Sanoka Sylvester Bzdyl nie jest już zawodnikiem Ciarko PBS Bank STS Sanok. Kontrakt z Kanadyjczykiem polskiego pochodzenia został rozwiązany za porozumieniem stron. Sylvester wystapił w 13 spotkaniach, ale nie zdobył w nich żadnego punktu. Na ławce kar przesiedział z kolei 31 minut.

Więcej...

Z wizytą w szkole

Z wizytą w szkole Wychowankowie sanockiego klubu - Bogusław Rąpała, Rafał Ćwikła, Hubert Demkowicz oraz kapitan STS-u - Robert Kostecki, udali się z przedświąteczną wizytą do Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku. Zawodnicy Ciarko PBS Bank STS Sanok mieli przyjemność spotkać się z klasami 1A i 1C. Podczas wizyty nie zabrakło okazji do robienia pamiątkowych zdjęć,

Więcej...

Ciarko PBS Bank STS Sanok - KS Unia Oświęcim 3:4

Ciarko PBS Bank STS Sanok - KS Unia Oświęcim 3:4Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali kolejne wygrane spotkanie. Tym razem w ostatnich sekundach dali sobie wydrzeć zwycięstwo z KS Unią Oświęcim. Rywale po skutecznie wykonanych rzutach karnych wygrali 4:3. Ciarko PBS Bank STS Sanok - KS Unia Oświęcim 3:4 po rzutach karnych (0:2, 3:0, 0:1 - 0:0) k. 0:2 0:1 Wojciech Wojtarowicz - Peter

Więcej...

Sanoccy hokeiści przegrywają z JKH GKS Jastrzębie 5:6

Sanoccy hokeiści przegrywają z JKH GKS Jastrzębie 5:6SANOK / Porażką Ciarko PBS Bank zakończył się niedzielny mecz hokejowy z JKH GKS Jastrzębie. Sanoccy hokeiści przegrali 5:6 (3:1, 2:0, 0:4, d. 0:0, k. 0:2).   Opis spotkania - Będziemy mieli rzuty karne.  - 65 min. - Kulas mógł przesądzić o wygranej ale huknął nad bramką.  - 64 min. - Zamieszanie pod bramką Skrabalaka, ale bez

Więcej...

Ciarko PBS Bank STS Sanok - Naprzód Janów 1:2 FOTO

Ciarko PBS Bank STS Sanok - Naprzód Janów 1:2 FOTOMiało być postawienie kropki nad "i" a kolejny raz ekipa Ciarko PBS Bank STS Sanok zawiodła swoich fanów i tylko dzięki korzystnym dla nich rezultatów innych meczów awansowali do "szóstki". Sanoczanie, którzy od początku sezonu prezentują ten sam styl, przegrali po dogrywce z Naprzodem Janów 1:2. Od początku spotkania było wiadomo, że sanoczanie