maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

Kronika policyjna OD 03- 09 MAJA 2011

policja_sanok_thumb_medium198_200WYDARZENIA NA TERENIE POWIATU SANOCKIEGO

W OKRESIE OD 03- 09 MAJA 2011 ROKU

W ciągu ostatniego tygodnia sanoccy policjanci przeprowadzili łącznie 171 interwencji. W Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych osadzonych zostało 22 osoby.

Dane liczbowe oraz informacje na temat kategorii zaistniałych na terenie powiatu sanockiego wydarzeń przedstawia poniższa tabela.

 

Rodzaj interwencji

Ilość interwencji

Kradzież

10

Uszkodzenie mienia

4

Nietrzeźwi kierujący art. 178 a par.1

3

Kolizja

12

Publiczna

41

Domowa

34

Inne

67

 

OPIS WYBRANYCH WYDARZEŃ

UJAWNIENIE OSOBY POSZUKIWANEJ

 

09.05.2011 Czystogarb
Policjanci z Posterunku Policji w Komańczy zatrzymali 25- letniego mieszkaniec powiatu sanockiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Sanoku w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego.

 

USZKODZENIE MIENIA

03.05.2011 Sanok, ul. Jana Pawła II
Sprawca rzucając kostką brukową dokonał rozbicia szyby w oknie balkonowym.  Straty oszacowano na kwotę około 500 złotych.

 

06.05.2011 Sanok, ul. Stróżowska
Policja szuka wandala, który na terenie szkoły dokonał zniszczenia zabawek znajdujących się na placu zabaw, następnie uszkodził elewację budynku szkoły jak również uszkodził elewację stacji energetycznej poprzez jej pomalowanie. Straty oszacowano na około 5200 zł.

 

KRADZIEŻ

04.05.2011 Sanok, ul. 800 lecia
Złodziej wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej z pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży torebki z wraz z zawartością dokumentów, pieniędzy i karty bankomatowej z nr PIN. Następnie sprawca dokonał wypłaty pieniędzy z konta w kwocie 500 złotych.

 

04.5.2011 Sanok, ul. 800 –lecia
44 letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego zawiadomiła, że złodziej wykorzystując nieuwagę z pomieszczenia gospodarczego dokonał na jej szkodę kradzieży torebki z zawartością pieniędzy w kwocie 30 zł, dokumentów, karty bankomatowej, parasolki, rękawiczek skórzanych oraz różnego rodzajów kluczy. Ogólna wartość strat to około 150 zł.

OSZUSTWO

04.05.2011 Sanok
Pracownik SPGK Sanok zawiadomił, że osoba podszywająca się za pracownika Zakładu Wodociągów pobiera od mieszkańców opłaty za sprawdzenie wodomierzy doprowadzając ich do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem. Z informacji wynika, że zostały oszukane co najmniej trzy osoby na łączną kwotę około 342 zł.

 

WŁAMANIE


05.05.2011 Sanok, ul. Armii Krajowej
Włamanie do pomieszczenia piwnicznego. Sprawca z wnętrza piwnicy zabrał rower. Pokrzywdzona 31 letni mieszkanka powiatu sanockiego straty oszacowała na kwotę około 400 złotych.

 

NIETRZEŹWI KIERUJĄCY

 

03.05.2011 Lalin
54 letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierował samochodem osobowym marki Fiat nie mając do tego uprawnień i znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wyniki badań: - 0,93 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

05.05.2011 Nowosielce
Patrol Ruchu Drogowego zatrzymał kierującego samochodem osobowym marki Fiat, 58 letniego mieszkańca powiatu sanockiego będącego w stanie nietrzeźwości. Wyniki badań 0,40mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

05.05.2011 ul. Łany
Patrol Prewencji ustalił na miejscu kolizji, że kierujący samochodem marki Seat 39 letni mieszkaniec Rzeszowa jest w stanie nietrzeźwości . Wynik badania 1,25mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto ustalono, że sprawca posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie do roku 2018. Kierującego zatrzymano w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.CZYNNOŚCI W  POWYŻSZYCH SPRAWACH PROWADZI KOMENDA POWIATOWA POLICJI W SANOKU

 

W związku z powtarzającymi się zgłoszeniami osób pokrzywdzonych dotyczących kradzieży torebek oraz innych wartościowych przedmiotów, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku ostrzega przed złodziejami, którzy często wykorzystują chwilową nieuwagę swoich ofiar. Poniżej przedstawiamy kilka rad, które w znacznym stopniu zwiększą bezpieczeństwo:

- pamiętaj o zamykaniu szatni, szafek oraz pomieszczeń w których zostawiasz wartościowe przedmioty, nawet jeśli opuszczasz je na kilka minut, nigdy nie pozostawiaj w/w rzeczy bez opieki osobowej lub bez zabezpieczenia technicznego

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze