maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

13 items tagged "zapowiedź meczy"

Wyników 1 - 13 z 13

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 13, listopad 2015 13:00

W nadchodzącą niedzielę swoje mecze na boiskach piłkarskich przed przerwą rozegrają drużyny klasy A, grupy Krosno I. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań.

piłka

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 17 - 15 listopada

 

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.

       

Cisy

Jabłonica Polska

-

Leśnik Baligród

15 listopada, 11:00

LKS Długie

-

Iskra

Iskrzynia

15 listopada, 12:00

Płomień

Zmiennica

-

Wisłok Sieniawa

15 listopada, 12:00

Orzeł

Bażanówka

-

Victoria

Pakoszówka

15 listopada, 12:00

LKS Haczów

-

Brzozovia

Brzozów

15 listopada, 12:00

LKS Izdebki

-

Lotniarz Bezmiechowa

15 listopada, 12:00

Bukowianka

Bukowsko

-

Ekoball Sanok

15 listopada, 12:00

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Sanovia Lesko

15 listopada, 12:00

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 26, czerwiec 2015 11:15

Już 28 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 30 - 28 czerwca

 

Orzeł Bieździedza

-

LKS Pisarowce

28 czerwca, 16:30

Przełęcz Dukla

-

Nafta Jedlicze

28 czerwca, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Kotwica Korczyna

28 czerwca, 16:30

Start Rymanów

-

Iwonka Iwonicz

27 czerwca, 17:00

Grabowianka Grabówka

-

LKS Haczów

28 czerwca, 16:30

Partyzant Targowiska

-

LKS Skołyszyn

28 czerwca, 16:30

Szarotka Uherce

-

Orzeł Faliszówka

28 czerwca, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Bukowianka Bukowsko

27 czerwca, 17:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 30 - 28 czerwca

 

Orzeł Bażanówka

-

Pionier Średnia Wieś

28 czerwca, 16:30

Lotniarz Bezmiechowa

-

Brzozovia Brzozów

28 czerwca, 16:30

LKS Izdebki

-

Karpaty Klimkówka

28 czerwca, 16:30

Orion Pielnia

-

LKS Długie

28 czerwca, 16:30

LKS Kombornia

-

Wisłok Krościenko Wyżne

28 czerwca, 16:30

Zgoda Zarszyn

-

Wisłok Sieniawa

28 czerwca, 16:30

Górnik Strachocina

-

Płomień Zmiennica

28 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

-

Błękitni Jasienica Rosielna

28 czerwca, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 26 - 28 czerwca

 

Nelson Polańczyk

-

Szarotka Nowosielce

28 czerwca, 13:00

ULKS Czerteż

-

Leśnik Baligród

28 czerwca, 13:00

Remix Niebieszczany

-

Jawornik Czarna

28 czerwca, 13:00

LKS Tarnawa

-

Drzewiarz Rzepedź

28 czerwca, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Orkan Markowce

28 czerwca, 13:00

Juventus Poraż

-

LKS Płowce/Stróże Małe

28 czerwca, 13:00

Victoria Pakoszówka

-

LKS Odrzechowa

28 czerwca, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 26 - 28 czerwca

 

Florian Rymanów Zdrój

-

Orły Jabłonka

28 czerwca, 13:00

Guzikówka Krosno

-

Victoria Dobieszyn

28 czerwca, 13:00

San Nozdrzec

-

Nafta Chorkówka

28 czerwca, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

LKS Lubatówka

28 czerwca, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

JKS Jasionów

28 czerwca, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Sokół Domaradz

28 czerwca, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Huragan Jasionka

28 czerwca, 13:00

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 19, czerwiec 2015 10:26

Już 21 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 29 - 21 czerwca

 

Bukowianka

Bukowsko

-

Orzeł Bieździedza

21 czerwca, 16:30

Orzeł Faliszówka

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

21 czerwca, 16:30

LKS Skołyszyn

-

Szarotka Uherce

21 czerwca, 16:30

LKS Haczów

-

Partyzant Targowiska

21 czerwca, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

Grabowianka

Grabówka

21 czerwca, 16:30

Kotwica

Korczyna

-

Start Rymanów

21 czerwca, 16:30

Nafta Jedlicze

-

Iskra Przysietnica

21 czerwca, 16:30

LKS Pisarowce

-

Przełęcz Dukla

21 czerwca, 16:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 29 - 21 czerwca

 

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Orzeł Bażanówka

21 czerwca, 16:30

Płomień Zmiennica

-

Sanovia Lesko

21 czerwca, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Górnik Strachocina

21 czerwca, 16:30

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

LKS Zarszyn

21 czerwca, 16:30

LKS Długie

-

LKS Kombornia

21 czerwca, 16:30

Karpaty

Klimkówka

-

Orion Pielnia

21 czerwca, 16:30

Brzozovia Brzozów

-

LKS Izdebki

21 czerwca, 18:00

Pionier

Średnia Wieś

-

Lotniarz

Bezmiechowa

21 czerwca, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 25 - 21 czerwca

 

LKS Odrzechowa

-

Nelson Polańczyk

21 czerwca, 13:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Victoria

Pakoszówka

21 czerwca, 13:00

Orkan Markowce

-

Juventus Poraż

21 czerwca, 13:00

Drzewiarz

Rzepedź

-

Pogórze

Srogów Górny

21 czerwca, 13:00

Jawornik Czarna

-

LKS Tarnawa

21 czerwca, 13:00

Leśnik Baligród

-

Remix

Niebieszczany

21 czerwca, 13:00

Szarotka

Nowosielce

-

ULKS Czerteż

21 czerwca, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 25 - 21 czerwca

 

Huragan

Jasionka

-

Florian

Rymanów Zdrój

21 czerwca, 13:00

Sokół

Domaradz

-

Błękitni Żeglce

21 czerwca, 13:00

JKS Jasionów

-

Cisy

Jabłonica Polska

21 czerwca, 13:00

LKS Lubatówka

-

Iskra Iskrzynia

21 czerwca, 13:00

Nafta

Chorkówka

-

Jasiołka

Jaśliska

21 czerwca, 13:00

Victoria

Dobieszyn

-

San Nozdrzec

21 czerwca, 13:00

Orły Jabłonka

-

Guzikówka

Krosno

21 czerwca, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 22 - 21 czerwca

 

LKS Wesoła

-

LKS Golcowa

21 czerwca, 13:00

Iskra

Wróblik Szlachecki

-

LKS Górki

21 czerwca, 13:00

LKS Wzdów

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

21 czerwca, 13:00

LKS Trześniów

-

Zryw Dydnia

21 czerwca, 13:00

Orzeł Milcza

-

LKS Hłudno

21 czerwca, 13:00

LKS Głębokie

-

Victoria

Niebocko

21 czerwca, 13:00

 

Redakcja

źródło: 90minut.pl

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: środa, 03, czerwiec 2015 16:17

Już 4 czerwca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

 

Kolejka 28 - 4 czerwca

 

 

Przełom Besko

-

LKS Skołoszów

4 czerwca, 16:30

Sawa Sonina

-

Cosmos

Nowotaniec

4 czerwca, 17:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 26 - 4 czerwca

Orzeł

Bieździedza

-

Iskra

Przysietnica

4 czerwca, 16:30

Start Rymanów

-

Przełęcz Dukla

4 czerwca, 16:30

Grabowianka

Grabówka

-

LKS Pisarowce

4 czerwca, 15:00

Szarotka Uherce

-

Kotwica Korczyna

4 czerwca, 16:30

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

-

Iwonka Iwonicz

4 czerwca, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

-

LKS Haczów

4 czerwca, 15:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 26 - 4 czerwca

Orzeł Bażanówka

-

LKS Izdebki

4 czerwca, 16:30

Orion Pielnia

-

Lotniarz

Bezmiechowa

4 czerwca, 13:00

LKS Kombornia

-

Pionier Średnia Wieś

4 czerwca, 15:00

LKS Zarszyn

-

Brzozovia Brzozów

4 czerwca, 15:00

Górnik Strachocina

-

Karpaty

Klimkówka

4 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

-

LKS Długie

4 czerwca, 16:30

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Wisłok Krościenko Wyżne

4 czerwca, 15:00

Płomień Zmiennica

-

Wisłok Sieniawa

4 czerwca, 16:30

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 29, maj 2015 10:08

Już 30 i 31 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

DSC 2265

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 27 - 31 maja

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa

-

Przełom Besko

31 maja, 17:00

Cosmos Nowotaniec

-

Sokół Nisko

31 maja, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 25 - 30-31 maja

 

LKS Haczów

-

Orzeł Faliszówka

30 maja, 17:00

Iwonka Iwonicz

-

Bukowianka

Bukowsko

30 maja, 16:30

Kotwica Korczyna

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

31 maja, 15:00

Nafta Jedlicze

-

Szarotka Uherce

30 maja, 16:00

LKS Pisarowce

-

Partyzant Targowiska

31 maja, 11:00

w Sanoku; na stadionie MOSiR

Przełęcz Dukla

-

Grabowianka

Grabówka

31 maja, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Start Rymanów

31 maja, 16:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 25 - 31 maja

 

Wisłok Sieniawa

-

Orzeł Bażanówka

31 maja, 15:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

Płomień

Zmiennica

31 maja, 16:30

LKS Długie

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

31 maja, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Sanovia Lesko

30 maja, 16:30

Brzozovia

Brzozów

-

Górnik

Strachocina

31 maja, 16:30

Pionier Średnia Wieś

-

LKS Zarszyn

31 maja, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

LKS

Kombornia

31 maja, 14:00

LKS Izdebki

-

Orion Pielnia

31 maja, 15:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 22 - 31 maja

 

Nelson

Polańczyk

-

Remix

Niebieszczany

31 maja, 13:00

LKS Tarnawa

-

ULKS Czerteż

31 maja, 13:00

Pogórze

Srogów Górny

-

Szarotka Nowosielce

31 maja, 16:30

Juventus

Poraż

-

Leśnik

Baligród

31 maja, 14:00

Victoria

Pakoszówka

-

Jawornik Czarna

31 maja, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Drzewiarz

Rzepedź

31 maja, 12:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Orkan Markowce

31 maja, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 22 - 31 maja

 

Florian

Rymanów Zdrój

-

San Nozdrzec

31 maja, 16:30

Jasiołka Jaśliska

-

Guzikówka

Krosno

31 maja, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

Orły Jabłonka

31 maja, 13:00

Cisy

Jabłonica Polska

-

Victoria Dobieszyn

31 maja, 10:00

Błękitni Żeglce

-

Nafta

Chorkówka

31 maja, 13:00

Huragan Jasionka

-

LKS Lubatówka

31 maja, 13:00

Sokół Domaradz

-

JKS Jasionów

31 maja, 11:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 31 maja

 

Pauza: LKS Olszanica.

       

Osława Zagórz

-

LKS Czaszyn

31 maja, 13:00

Otryt Lutowiska

-

Krokus Ropienka

31 maja, 13:00

Bieszczady

Jankowce

-

Zalew

Myczkowce

31 maja, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 19 - 31 maja

 

LKS Hłudno

-

Iskra

Wróblik Szlachecki

31 maja, 13:00

LKS Wesoła

-

Victoria Niebocko

31 maja, 13:00

Zryw Dydnia

-

LKS Głębokie

31 maja, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

-

Orzeł Milcza

31 maja, 16:30

LKS Górki

-

LKS Golcowa

31 maja, 13:00

LKS Wzdów

-

LKS Trześniów

31 maja, 13:00

 

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: czwartek, 21, maj 2015 19:39

Już 23 i 24 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 26 - 23-24 maja

Przełom Besko

-

Rzemieślnik

Pilzno

24 maja, 16:30

Czarni 1910 Jasło

-

Cosmos Nowotaniec

23 maja, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 24 - 23-24 maja

Orzeł Bieździedza

-

Start Rymanów

24 maja, 16:30

Grabowianka

Grabówka

-

Iskra Przysietnica

24 maja, 15:00

Szarotka Uherce

-

LKS Pisarowce

23 maja, 16:30

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

-

Nafta Jedlicze

24 maja, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

-

Kotwica Korczyna

24 maja, 15:00

Orzeł Faliszówka

-

Iwonka Iwonicz

24 maja, 15:00

LKS Skołyszyn

-

LKS Haczów

24 maja, 15:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 24 - 23-24 maja

Orzeł Bażanówka

-

Orion Pielnia

24 maja, 16:30

LKS

Kombornia

-

LKS Izdebki

24 maja, 15:00

LKS Zarszyn

-

Lotniarz

Bezmiechowa

24 maja, 15:00

Górnik Strachocina

-

Pionier Średnia Wieś

24 maja, 16:30

Sanovia Lesko

-

Brzozovia Brzozów

23 maja, 16:30

Błękitni

Jasienica Rosielna

-

Karpaty Klimkówka

24 maja, 13:00

Płomień Zmiennica

-

LKS Długie

24 maja, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Wisłok

Krościenko Wyżne

24 maja, 15:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 21 - 24 maja

Orkan Markowce

-

Nelson Polańczyk

24 maja, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

LKS Płowce

/Stróże Małe

24 maja, 13:00

Jawornik Czarna

-

LKS Odrzechowa

24 maja, 16:30

Leśnik Baligród

-

Victoria Pakoszówka

24 maja, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

Juventus Poraż

24 maja, 17:30

ULKS Czerteż

-

Pogórze

Srogów Górny

24 maja, 14:00

Remix

Niebieszczany

-

LKS Tarnawa

24 maja, 16:30

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 21 - 24 maja

JKS Jasionów

-

Florian

Rymanów Zdrój

24 maja, 16:30

LKS Lubatówka

-

Sokół Domaradz

24 maja, 12:00

Nafta

Chorkówka

-

Huragan Jasionka

24 maja, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

Błękitni Żeglce

24 maja, 11:00

Orły Jabłonka

-

Cisy

Jabłonica Polska

24 maja, 16:30

Guzikówka Krosno

-

Iskra Iskrzynia

24 maja, 14:00

San Nozdrzec

-

Jasiołka Jaśliska

24 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 13 - 24 maja

Pauza: Otryt Lutowiska.

       

Zalew Myczkowce

-

Osława Zagórz

24 maja, 13:00

Krokus Ropienka

-

Bieszczady Jankowce

24 maja, 13:00

LKS Czaszyn

-

LKS Olszanica

24 maja, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 18 - 24 maja

Iskra

Wróblik Szlachecki

-

LKS Trześniów

24 maja, 15:30

w Milczy

LKS Golcowa

-

LKS Wzdów

24 maja, 13:00

Orzeł Milcza

-

LKS Górki

24 maja, 13:00

LKS Głębokie

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

24 maja, 13:00

Victoria Niebocko

-

Zryw Dydnia

24 maja, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Wesoła

24 maja, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 15, maj 2015 08:13

Już 16 i 17 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 24 - 16-17 maja

Przełom Besko

-

Sawa Sonina

17 maja, 16:30

Wisłok Wiśniowa

-

Cosmos

Nowotaniec

16 maja, 11:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 23 - 16-17 maja

 

LKS Haczów

-

Orzeł Bieździedza

17 maja, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

LKS Skołyszyn

16 maja, 16:30

Nafta Jedlicze

-

Bukowianka

Bukowsko

17 maja, 15:00

LKS Pisarowce

-

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

17 maja, 11:00

w Sanoku; na stadionie MOSiR

Przełęcz Dukla

-

Szarotka Uherce

17 maja, 16:30

Iskra

Przysietnica

-

Partyzant

Targowiska

17 maja, 16:30

Start Rymanów

-

Grabowianka

Grabówka

16 maja, 17:00

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 23 - 17 maja

 

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

Orzeł Bażanówka

17 maja, 16:30

LKS Długie

-

Wisłok Sieniawa

17 maja, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Płomień

Zmiennica

16 maja, 16:30

Brzozovia Brzozów

-

Błękitni Jasienica Rosielna

17 maja, 16:30

Pionier Średnia Wieś

-

Sanovia Lesko

17 maja, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

Górnik

Strachocina

17 maja, 14:00

LKS Izdebki

-

LKS Zarszyn

17 maja, 15:00

Orion Pielnia

-

LKS Kombornia

17 maja, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 20 - 17 maja

 

Nelson

Polańczyk

-

LKS Tarnawa

17 maja, 13:00

Pogórze

Srogów Górny

-

Remix Niebieszczany

17 maja, 16:30

Juventus Poraż

-

ULKS Czerteż

17 maja, 14:00

Victoria

Pakoszówka

-

Szarotka Nowosielce

17 maja, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Leśnik Baligród

17 maja, 12:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

-

Jawornik Czarna

17 maja, 13:00

Orkan Markowce

-

Drzewiarz Rzepedź

17 maja, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 20 - 17 maja

 

Florian Rymanów Zdrój

-

Jasiołka Jaśliska

17 maja, 16:30

Iskra Iskrzynia

-

San Nozdrzec

17 maja, 13:00

Cisy

Jabłonica Polska

-

Guzikówka Krosno

17 maja, 11:00

Błękitni Żeglce

-

Orły Jabłonka

17 maja, 13:00

Huragan

Jasionka

-

Victoria Dobieszyn

17 maja, 13:00

Sokół Domaradz

-

Nafta

Chorkówka

17 maja, 11:00

JKS Jasionów

-

LKS Lubatówka

17 maja, 16:30

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 12 - 17 maja

 

Pauza: Bieszczady Jankowce.

       

Osława Zagórz

-

LKS Olszanica

17 maja, 13:00

Otryt

Lutowiska

-

LKS Czaszyn

17 maja, 13:00

Zalew Myczkowce

-

Krokus Ropienka

17 maja, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 17 - 17 maja

 

LKS Wesoła

-

Iskra

Wróblik Szlachecki

17 maja, 13:00

Zryw Dydnia

-

LKS Hłudno

17 maja, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

-

Victoria Niebocko

17 maja, 16:30

LKS Górki

-

LKS Głębokie

17 maja, 13:00

LKS Wzdów

-

Orzeł Milcza

17 maja, 13:00

LKS Trześniów

-

LKS Golcowa

17 maja, 11:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: czwartek, 07, maj 2015 21:22

Już 9 i 10 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 23 - 9-10 maja

 

Crasnovia Krasne

-

Przełom Besko

9 maja, 17:00

Cosmos Nowotaniec

-

Strumyk Malawa

10 maja, 14:00

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 22 - 9-10 maja

 

Orzeł

Bieździedza

-

Grabowianka

Grabówka

9 maja, 17:00

Partyzant Targowiska

-

Start Rymanów

10 maja, 15:00

Szarotka Uherce

-

Iskra Przysietnica

9 maja, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Przełęcz Dukla

9 maja, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

-

LKS Pisarowce

10 maja, 15:00

LKS Haczów

-

Iwonka Iwonicz

10 maja, 16:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 22 - 9-10 maja

 

Orzeł Bażanówka

-

LKS Kombornia

9 maja, 11:00

LKS Zarszyn

-

Orion Pielnia

10 maja, 15:00

Górnik

Strachocina

-

LKS Izdebki

10 maja, 16:30

Sanovia Lesko

-

Lotniarz

Bezmiechowa

9 maja, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Pionier Średnia Wieś

10 maja, 13:00

Płomień Zmiennica

-

Brzozovia Brzozów

10 maja, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Karpaty

Klimkówka

8 maja, 17:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

-

LKS Długie

10 maja, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 19 - 10 maja

 

Drzewiarz Rzepedź

-

Nelson Polańczyk

10 maja, 13:00

Jawornik Czarna

-

Orkan Markowce

10 maja, 13:00

Leśnik Baligród

-

LKS Płowce

/Stróże Małe

10 maja, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

LKS Odrzechowa

10 maja, 13:00

ULKS Czerteż

-

Victoria

Pakoszówka

10 maja, 14:00

Remix

Niebieszczany

-

Juventus Poraż

10 maja, 13:00

LKS Tarnawa

-

Pogórze

Srogów Górny

10 maja, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 19 - 10 maja

 

LKS Lubatówka

-

Florian Rymanów Zdrój

10 maja, 13:00

Nafta Chorkówka

-

JKS Jasionów

10 maja, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

Sokół Domaradz

10 maja, 11:00

Orły Jabłonka

-

Huragan Jasionka

10 maja, 16:30

Guzikówka Krosno

-

Błękitni Żeglce

10 maja, 14:00

San Nozdrzec

-

Cisy

Jabłonica Polska

10 maja, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

Iskra Iskrzynia

10 maja, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 10 maja

 

Pauza: Zalew Myczkowce.

       

Krokus Ropienka

-

Osława Zagórz

10 maja, 13:00

LKS Czaszyn

-

Bieszczady Jankowce

10 maja, 13:00

LKS Olszanica

-

Otryt Lutowiska

10 maja, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 16 - 10 maja

 

Iskra Wróblik Szlachecki

-

LKS Golcowa

10 maja, 13:00

Orzeł Milcza

-

LKS Trześniów

10 maja, 13:00

LKS Głębokie

-

LKS Wzdów

10 maja, 16:30

Victoria Niebocko

-

LKS Górki

10 maja, 13:00

LKS Hłudno

-

Górnik

Grabownica Starzeńska

10 maja, 13:00

LKS Wesoła

-

Zryw Dydnia

10 maja, 13:00

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: czwartek, 30, kwiecień 2015 17:29

Już 1, 2 i 3 maja 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 22 - 2-3 maja

Przełom Besko

-

Sokół Nisko

3 maja, 16:30

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

-

Cosmos Nowotaniec

3 maja, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 17 – 1 maja

 

Bukowianka Bukowsko

-

Partyzant Targowiska

1 maja, 11:00

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

-

Szarotka Uherce

1 maja, 11:00

LKS Pisarowce

-

Kotwica Korczyna

1 maja, 11:00

Przełęcz Dukla

-

Iwonka Iwonicz

1 maja, 11:00

Iskra Przysietnica

-

LKS Haczów

1 maja, 11:00

Start Rymanów

-

LKS Skołyszyn

1 maja, 11:00

Grabowianka

Grabówka

-

Orzeł Faliszówka

1 maja, 11:00

 

Kolejka 21 - 2-3 maja

 

Iwonka Iwonicz

-

Orzeł Bieździedza

3 maja, 16:30

Kotwica Korczyna

-

LKS Haczów

3 maja, 15:00

LKS Pisarowce

-

Orzeł Faliszówka

3 maja, 11:00

w Sanoku

Przełęcz Dukla

-

Bukowianka Bukowsko

3 maja, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

3 maja, 16:30

Start Rymanów

-

Szarotka Uherce

3 maja, 13:00

Grabowianka

Grabówka

-

Partyzant Targowiska

3 maja, 15:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 17 – 1 maja

 

Brzozovia Brzozów

-

Orzeł Bażanówka

1 maja, 11:00

Pionier Średnia Wieś

-

Karpaty Klimkówka

1 maja, 11:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

LKS Długie

1 maja, 11:00

LKS Izdebki

-

Wisłok Krościenko Wyżne

1 maja, 11:00

Orion Pielnia

-

Wisłok Sieniawa

1 maja, 11:00

LKS Kombornia

-

Płomień Zmiennica

1 maja, 11:00

LKS Zarszyn

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

1 maja, 11:00

Górnik Strachocina

-

Sanovia Lesko

1 maja, 11:00

 

Kolejka 21 - 3 maja

 

LKS Długie

-

Orzeł Bażanówka

3 maja, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Wisłok Krościenko Wyżne

3 maja, 16:30

Brzozovia Brzozów

-

Wisłok Sieniawa

3 maja, 16:30

Pionier Średnia Wieś

-

Płomień Zmiennica

3 maja, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

-

Błękitni

Jasienica Rosielna

3 maja, 14:00

LKS Izdebki

-

Sanovia Lesko

3 maja, 15:00

Orion Pielnia

-

Górnik Strachocina

3 maja, 13:00

LKS Kombornia

-

LKS Zarszyn

3 maja, 15:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 18 - 3 maja

Nelson Polańczyk

-

Pogórze

Srogów Górny

3 maja, 13:00

Juventus Poraż

-

LKS Tarnawa

3 maja, 16:30

Victoria Pakoszówka

-

Remix Niebieszczany

3 maja, 13:00

w Strachocinie

LKS Odrzechowa

-

ULKS Czerteż

3 maja, 12:00

LKS Płowce/

Stróże Małe

-

Szarotka Nowosielce

3 maja, 13:00

Orkan Markowce

-

Leśnik Baligród

3 maja, 16:30

Drzewiarz Rzepedź

-

Jawornik Czarna

3 maja, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 18 - 3 maja

 

Florian

Rymanów Zdrój

-

Iskra Iskrzynia

3 maja, 16:30

Cisy Jabłonica Polska

-

Jasiołka Jaśliska

3 maja, 11:00

Błękitni Żeglce

-

San Nozdrzec

3 maja, 13:00

Huragan Jasionka

-

Guzikówka Krosno

3 maja, 15:00

Sokół Domaradz

-

Orły Jabłonka

3 maja, 11:00

JKS Jasionów

-

Victoria Dobieszyn

3 maja, 16:30

LKS Lubatówka

-

Nafta Chorkówka

3 maja, 15:30

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 3 maja

 

Pauza: Krokus Ropienka.

       

Osława Zagórz

-

Otryt Lutowiska

3 maja, 13:00

Bieszczady Jankowce

-

LKS Olszanica

3 maja, 13:00

Zalew Myczkowce

-

LKS Czaszyn

3 maja, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 15 - 3 maja

 

Zryw Dydnia

-

Iskra

Wróblik Szlachecki

3 maja, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

-

LKS Wesoła

3 maja, 16:30

LKS Górki

-

LKS Hłudno

3 maja, 13:00

LKS Wzdów

-

Victoria Niebocko

3 maja, 13:00

LKS Trześniów

-

LKS Głębokie

3 maja, 11:00

LKS Golcowa

-

Orzeł Milcza

3 maja, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 24, kwiecień 2015 14:14

Już 25 i 26 kwietnia 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

 

Piast Tuczempy

-

Przełom Besko

25 kwietnia, 17:00

Cosmos Nowotaniec

-

Stal Nowa Dęba

26 kwietnia, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

 

Szarotka Uherce

-

Grabowianka Grabówka

25 kwietnia, 16:30

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Start Rymanów

26 kwietnia, 16:30

Bukowianka Bukowsko

-

Iskra Przysietnica

26 kwietnia, 15:00

LKS Skołyszyn

-

LKS Pisarowce

26 kwietnia, 15:00

LKS Haczów

-

Nafta Jedlicze

26 kwietnia, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

Kotwica Korczyna

25 kwietnia, 16:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

 

Orzeł Bażanówka

-

LKS Zarszyn

26 kwietnia, 16:30

Górnik Strachocina

-

LKS Kombornia

26 kwietnia, 16:30

Sanovia Lesko

-

Orion Pielnia

25 kwietnia, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

LKS Izdebki

26 kwietnia, 13:00

Płomień Zmiennica

-

Lotniarz Bezmiechowa

26 kwietnia, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Pionier Średnia Wieś

26 kwietnia, 15:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Brzozovia Brzozów

26 kwietnia, 16:30

LKS Długie

-

Karpaty Klimkówka

26 kwietnia, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 17 - 26 kwietnia

Jawornik Czarna

-

Nelson Polańczyk

26 kwietnia, 13:00

Leśnik Baligród

-

Drzewiarz Rzepedź

26 kwietnia, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

Orkan Markowce

26 kwietnia, 13:00

ULKS Czerteż

-

LKS Płowce/Stróże Małe

26 kwietnia, 14:00

Remix Niebieszczany

-

LKS Odrzechowa

26 kwietnia, 13:00

LKS Tarnawa

-

Victoria Pakoszówka

26 kwietnia, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Juventus Poraż

26 kwietnia, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 17 - 26 kwietnia

 

Nafta Chorkówka

-

Florian Rymanów Zdrój

26 kwietnia, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

LKS Lubatówka

26 kwietnia, 11:00

Orły Jabłonka

-

JKS Jasionów

26 kwietnia, 16:30

Guzikówka Krosno

-

Sokół Domaradz

26 kwietnia, 14:00

San Nozdrzec

-

Huragan Jasionka

26 kwietnia, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

Błękitni Żeglce

26 kwietnia, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

Cisy Jabłonica Polska

26 kwietnia, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 26 kwietnia

 

Pauza: Osława Zagórz.

       

LKS Czaszyn

-

Krokus Ropienka

26 kwietnia, 13:00

LKS Olszanica

-

Zalew Myczkowce

26 kwietnia, 13:00

Otryt Lutowiska

-

Bieszczady Jankowce

26 kwietnia, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 14 - 26 kwietnia

 

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Orzeł Milcza

26 kwietnia, 13:00

LKS Głębokie

-

LKS Golcowa

26 kwietnia, 16:30

Victoria Niebocko

-

LKS Trześniów

26 kwietnia, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Wzdów

26 kwietnia, 13:00

LKS Wesoła

-

LKS Górki

26 kwietnia, 13:00

Zryw Dydnia

-

Górnik Grabownica

Starzeńska

26 kwietnia, 13:00

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 10, kwiecień 2015 10:29

Już 11 i 12 kwietnia 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Polonia Przemyśl

-

Przełom Besko

11 kwietnia, 14:00

Cosmos Nowotaniec

-

Piast Tuczempy

12 kwietnia, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

 

Orzeł Bieździedza

-

Szarotka Uherce

11 kwietnia, 17:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Partyzant Targowiska

12 kwietnia, 16:30

Bukowianka Bukowsko

-

Grabowianka Grabówka

12 kwietnia, 15:00

Orzeł Faliszówka

-

Start Rymanów

12 kwietnia, 15:00

LKS Skołyszyn

-

Iskra Przysietnica

12 kwietnia, 15:00

LKS Haczów

-

Przełęcz Dukla

12 kwietnia, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

LKS Pisarowce

11 kwietnia, 16:30

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

 Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

 

Orzeł Bażanówka

-

Górnik Strachocina

12 kwietnia, 16:30

Sanovia Lesko

-

LKS Zarszyn

11 kwietnia, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

LKS Kombornia

12 kwietnia, 13:00

Płomień Zmiennica

-

Orion Pielnia

12 kwietnia, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

LKS Izdebki

12 kwietnia, 16:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Lotniarz Bezmiechowa

12 kwietnia, 16:30

LKS Długie

-

Pionier Średnia Wieś

12 kwietnia, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Brzozovia Brzozów

12 kwietnia, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

 Kolejka 15 - 12 kwietnia

 

Leśnik Baligród

-

Nelson Polańczyk

12 kwietnia, 16:30

Szarotka Nowosielce

-

Jawornik Czarna

12 kwietnia, 13:00

ULKS Czerteż

-

Drzewiarz Rzepedź

12 kwietnia, 14:00

Remix Niebieszczany

-

Orkan Markowce

12 kwietnia, 13:00

LKS Tarnawa

-

LKS Płowce/Stróże Małe

12 kwietnia, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

LKS Odrzechowa

12 kwietnia, 16:30

Juventus Poraż

-

Victoria Pakoszówka

12 kwietnia, 14:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 15 - 12 kwietnia

 

Victoria Dobieszyn

-

Florian Rymanów Zdrój

12 kwietnia, 11:00

Orły Jabłonka

-

Nafta Chorkówka

12 kwietnia, 16:30

Guzikówka Krosno

-

LKS Lubatówka

12 kwietnia, 14:00

San Nozdrzec

-

JKS Jasionów

12 kwietnia, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

Sokół Domaradz

12 kwietnia, 13:00

Iskra Iskrzynia

-

Huragan Jasionka

12 kwietnia, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Błękitni Żeglce

12 kwietnia, 11:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 12 - 12 kwietnia

 

Iskra Wróblik Szlachecki

-

LKS Głębokie

12 kwietnia, 13:00

Victoria Niebocko

-

Orzeł Milcza

12 kwietnia, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Golcowa

12 kwietnia, 13:00

LKS Wesoła

-

LKS Trześniów

12 kwietnia, 13:00

Zryw Dydnia

-

LKS Wzdów

12 kwietnia, 13:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Górki

12 kwietnia, 16:30

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: środa, 25, marzec 2015 09:45

Już 28 i 29 marca 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 17 - 28-29 marca

 

Przełom Besko

-

Cosmos Nowotaniec

29 marca,

16:30

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 16 - 28-29 marca

 

Orzeł Bieździedza

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

29 marca, 16:30

Bukowianka Bukowsko

-

Szarotka Uherce

29 marca, 15:00

LKS Skołyszyn

-

Grabowianka Grabówka

29 marca, 15:00

LKS Haczów

-

Start Rymanów

29 marca, 16:30

Iwonka Iwonicz

-

Iskra Przysietnica

28 marca, 16:30

Nafta Jedlicze

-

LKS Pisarowce

29 marca, 15:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 16 - 29 marca

 

Orzeł Bażanówka

-

Sanovia Lesko

29 marca, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Górnik Strachocina

29 marca, 13:00

Płomień Zmiennica

-

LKS Zarszyn

29 marca, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

LKS Kombornia

29 marca, 15:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Orion Pielnia

29 marca, 16:30

LKS Długie

-

LKS Izdebki

29 marca, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Lotniarz Bezmiechowa

29 marca, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

Pionier Średnia Wieś

29 marca, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 29 marca

 

Nelson Polańczyk

-

Victoria Pakoszówka

29 marca, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Juventus Poraż

29 marca, 16:30

LKS Płowce/Stróże Małe

-

Pogórze Srogów Górny

29 marca, 13:00

Orkan Markowce

-

LKS Tarnawa

29 marca, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Remix Niebieszczany

29 marca, 13:00

Jawornik Czarna

-

ULKS Czerteż

29 marca, 13:00

Leśnik Baligród

-

Szarotka Nowosielce

29 marca, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 14 - 29 marca

 

Florian Rymanów Zdrój

-

Błękitni Żeglce

29 marca, 16:30

Huragan Jasionka

-

Cisy Jabłonica Polska

29 marca, 13:00

Sokół Domaradz

-

Iskra Iskrzynia

29 marca, 11:00

JKS Jasionów

-

Jasiołka Jaśliska

29 marca, 16:30

LKS Lubatówka

-

San Nozdrzec

29 marca, 13:00

Nafta Chorkówka

-

Guzikówka Krosno

29 marca, 11:00

Victoria Dobieszyn

-

Orły Jabłonka

29 marca, 11:00

 

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 07, listopad 2014 09:39

Już 8 i 9 listpada 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pogoń Leżajsk

-

Przełom Besko

8 listopada, 14:00

Cosmos Nowotaniec

-

LKS Skołoszów

9 listopada, 14:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 15 - 8-9 listopada

 

LKS Pisarowce

-

Orzeł Bieździedza

8 listopada, 13:00

Nafta Jedlicze

-

Przełęcz Dukla

8 listopada, 13:00

Kotwica Korczyna

-

Iskra Przysietnica

9 listopada, 13:00

Iwonka Iwonicz

-

Start Rymanów

9 listopada, 13:00

LKS Haczów

-

Grabowianka Grabówka

9 listopada, 13:00

Orzeł Faliszówka

-

Szarotka Uherce

9 listopada, 12:00

Bukowianka Bukowsko

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

9 listopada, 13:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 15 - 9 listopada

 

Pionier Średnia Wieś

-

Orzeł Bażanówka

9 listopada, 12:00

Brzozovia Brzozów

-

Lotniarz Bezmiechowa

9 listopada, 12:00

Karpaty Klimkówka

-

LKS Izdebki

9 listopada, 12:00

LKS Długie

-

Orion Pielnia

9 listopada, 12:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

LKS Kombornia

9 listopada, 12:00

Wisłok Sieniawa

-

LKS Zarszyn

9 listopada, 12:00

Płomień Zmiennica

-

Górnik Strachocina

9 listopada, 11:00

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Sanovia Lesko

9 listopada, 12:00

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze