maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

29 items tagged "wyniki meczy"

Wyników 1 - 20 z 29

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: czwartek, 12, listopad 2015 10:11

REGION / Wczoraj 11 listopada 2015 roku została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

 DSC 2265

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 15 - 11 listopada

Cosmos

Nowotaniec

1-0

Sokół

Sokolniki (k. Stalowej Woli)

11 listopada, 11:00

LKS      

   Skołoszów

5-0

Przełom

Besko

11 listopada, 14:00

 

 

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Sokół Nisko

15

38

12

2

1

28-14

2.

 Cosmos Nowotaniec

15

37

12

1

2

33-11

3.

 Błękitni Ropczyce

15

27

8

3

4

27-18

4.

 Wisłok Wiśniowa

15

26

8

2

5

23-22

5.

 Crasnovia Krasne

15

25

8

1

6

30-19

6.

 KS Wiązownica

15

25

8

1

6

20-17

7.

 LKS Pisarowce

15

24

7

3

5

29-23

8.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

15

22

7

1

7

19-20

9.

 Stal Nowa Dęba

15

21

6

3

6

20-16

10.

 Rzemieślnik Pilzno

15

20

5

5

5

24-17

11.

 LKS Skołoszów

15

17

5

2

8

20-28

12.

 Wisłoka Dębica

15

16

4

4

7

17-25

13.

 Bukowa Jastkowice

15

16

4

4

7

17-24

14.

 Jedność Niechobrz

15

12

3

3

9

14-25

15.

 Przełom Besko

15

11

3

2

10

18-31

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

15

3

0

3

12

11-40

 

 

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 15 – 11 listopada

Górnik

Strachocina

2-2

Czarni 1910

Jasło

11 listopada, 13:00

Bieszczady                                          

Ustrzyki Dolne

2-4

Szarotka

Uherce

11 listopada, 13:00

Przełęcz

Dukla

2-0

Grabowianka

Grabówka

11 listopada, 13:00

Orzeł

Bieździedza

4-0

LKS Zarszyn

11 listopada, 13:00

Orzeł

Faliszówka

0-3

Gaudium

Łężyny

11 listopada, 13:00

Partyzant

Targowiska

2-0

Iskra

Przysietnica

11 listopada, 13:00

LKS Skołyszyn

5-1

Markiewicza

Krosno

11 listopada, 13:00

Kotwica

Korczyna

5-1

Iwonka

Iwonicz

11 listopada, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Przełęcz Dukla

15

37

12

1

2

35-11

2.

 Czarni 1910 Jasło

15

35

10

5

0

39-16

3.

 Kotwica Korczyna

15

30

8

6

1

26-12

4.

 LKS Skołyszyn

15

27

7

6

2

27-19

5.

 Iwonka Iwonicz

15

27

8

3

4

38-27

6.

 Partyzant Targowiska

15

26

7

5

3

26-12

7.

 Markiewicza Krosno

15

23

7

2

6

21-31

8.

 Iskra Przysietnica

15

20

5

5

5

23-23

9.

 Gaudium Łężyny

15

19

5

4

6

27-26

10.

 Grabowianka Grabówka

15

19

5

4

6

23-24

11.

 Szarotka Uherce

15

19

5

4

6

21-22

12.

 Orzeł Bieździedza

15

16

5

1

9

23-27

13.

 Górnik Strachocina

15

14

4

2

9

22-34

14.

 LKS Zarszyn

15

12

3

3

9

24-32

15.

 Orzeł Faliszówka

15

6

1

3

11

21-49

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

15

2

0

2

13

9-40

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.

       

Leśnik

Baligród

1-3

Błękitni

Jasienica Rosielna

11 listopada, 12:00

Sanovia

Lesko

3-0

Bukowianka

Bukowsko

11 listopada, 12:00

Ekoball

Sanok

8-0

LKS Izdebki

11 listopada, 12:00

Lotniarz

Bezmiechowa

3-2

LKS Haczów

11 listopada, 12:00

Brzozovia

Brzozów

0-5

Orzeł

Bażanówka

11 listopada, 12:00

Victoria

Pakoszówka

4-0

Płomień

Zmiennica

11 listopada, 12:00

Wisłok

Sieniawa

0-3

LKS Długie

11 listopada, 12:00

Iskra

Iskrzynia

4-0

Wisłok

Krościenko Wyżne

11 listopada, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

15

40

13

1

1

55-11

2.

 LKS Długie

15

30

9

3

3

27-17

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

15

28

9

1

5

37-24

4.

 Iskra Iskrzynia

15

27

8

3

4

39-23

5.

 Victoria Pakoszówka

15

26

8

2

5

33-25

6.

 Orzeł Bażanówka

15

24

6

6

3

31-27

7.

 Sanovia Lesko

15

23

7

2

6

24-25

8.

 Bukowianka Bukowsko

15

23

7

2

6

28-32

9.

 Leśnik Baligród

15

22

7

1

7

31-39

10.

 Cisy Jabłonica Polska

15

21

7

0

8

28-26

11.

 Błękitni Jasienica Rosielna

15

17

5

2

8

21-30

12.

 Wisłok Sieniawa

15

16

5

1

9

29-38

13.

 Brzozovia Brzozów

15

16

5

1

9

23-34

14.

 Płomień Zmiennica

15

14

4

2

9

27-36

15.

 LKS Haczów

15

14

3

5

7

20-26

16.

 LKS Izdebki

15

13

3

4

8

19-40

17.

 Wisłok Krościenko Wyżne

16

10

2

4

10

24-43

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

 

 

 

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: poniedziałek, 28, wrzesień 2015 09:50

W miniony weekend września została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 26-27 września

Przełom Besko

5-0

Jedność Niechobrz

27 września, 15:00

Cosmos

Nowotaniec

2-0

Wisłoka Dębica

26 września, 10:00

LKS Pisarowce

2-1

Kolbuszowianka

Kolbuszowa

26 września, 16:00

 

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Cosmos Nowotaniec

9

22

7

1

1

24-9

2.

 Wisłok Wiśniowa

9

20

6

2

1

19-9

3.

 Sokół Nisko

9

20

6

2

1

16-10

4.

 LKS Pisarowce

9

19

6

1

2

17-11

5.

 Crasnovia Krasne

9

18

6

0

3

19-11

6.

 KS Wiązownica

9

16

5

1

3

12-9

7.

 Błękitni Ropczyce

9

16

5

1

3

14-10

8.

 Rzemieślnik Pilzno

9

13

3

4

2

14-8

9.

 LKS Skołoszów

9

11

3

2

4

13-19

10.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

9

10

3

1

5

9-14

11.

 Bukowa Jastkowice

9

9

2

3

4

9-13

12.

 Przełom Besko

9

8

2

2

5

13-17

13.

 Wisłoka Dębica

9

7

2

1

6

8-18

14.

 Stal Nowa Dęba

9

5

1

2

6

7-12

15.

 Jedność Niechobrz

9

5

1

2

6

6-16

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

9

3

0

3

6

6-20

                                                                


Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 26-27 września

Czarni 1910 Jasło

3-1

Orzeł Faliszówka

26 września, 16:00

Partyzant

Targowiska

1-1

Orzeł

Bieździedza

27 września, 15:00

LKS Skołyszyn

3-2

Przełęcz Dukla

27 września, 15:00

Kotwica Korczyna

3-0

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

27 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

5-0

Górnik

Strachocina

27 września, 15:30

Markiewicza

Krosno

0-0

Szarotka Uherce

27 września, 15:30

Iskra Przysietnica

2-1

Grabowianka

Grabówka

27 września, 15:30

Gaudium

Łężyny

3-3

LKS Zarszyn

27 września, 15:30

 

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Czarni 1910 Jasło

8

20

6

2

0

25-10

2.

 Kotwica Korczyna

8

20

6

2

0

15-5

3.

 Iwonka Iwonicz

8

17

5

2

1

22-10

4.

 Przełęcz Dukla

8

16

5

1

2

19-8

5.

 Partyzant Targowiska

8

15

4

3

1

15-7

6.

 LKS Skołyszyn

8

14

3

5

0

12-7

7.

 Iskra Przysietnica

8

12

3

3

2

12-11

8.

 Grabowianka Grabówka

8

12

3

3

2

15-11

9.

 Szarotka Uherce

8

11

3

2

3

12-12

10.

 Orzeł Bieździedza

8

10

3

1

4

14-14

11.

 Markiewicza Krosno

8

10

3

1

4

6-19

12.

 Górnik Strachocina

8

6

2

0

6

9-20

13.

 LKS Zarszyn

8

5

1

2

5

20-21

14.

 Orzeł Faliszówka

8

4

1

1

6

13-28

15.

 Gaudium Łężyny

8

3

0

3

5

10-19

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

8

1

0

1

7

3-20

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 20 września

Pauza: Ekoball Sanok.

       

Victoria

Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

27 września, 12:00

nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia

Wisłok Sieniawa

3-2

Brzozovia

Brzozów

27 września, 15:00

Iskra Iskrzynia

3-2

Lotniarz

Bezmiechowa

27 września, 15:00

Cisy

Jabłonica Polska

0-1

Sanovia Lesko

27 września, 11:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

2-1

Błękitni

Jasienica Rosielna

27 września, 15:30

LKS Długie

3-4

Bukowianka

Bukowsko

27 września, 15:30

Płomień

Zmiennica

6-1

LKS Izdebki

27 września, 15:00

Orzeł Bażanówka

2-0

LKS Haczów

27 września, 15:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

8

21

7

0

1

25-7

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

9

15

5

0

4

22-14

3.

 Cisy Jabłonica Polska

9

15

5

0

4

21-13

4.

 LKS Długie

8

15

4

3

1

13-9

5.

 Bukowianka Bukowsko

8

15

5

0

3

18-17

6.

 Iskra Iskrzynia

9

14

4

2

3

17-15

7.

 Leśnik Baligród

8

13

4

1

3

21-21

8.

 Płomień Zmiennica

8

13

4

1

3

20-16

9.

 Orzeł Bażanówka

8

12

3

3

2

16-15

10.

 LKS Izdebki

8

11

3

2

3

12-14

11.

 Victoria Pakoszówka

8

10

3

1

4

16-16

12.

 Brzozovia Brzozów

9

10

3

1

5

14-21

13.

 Wisłok Krościenko Wyżne

9

9

2

3

4

16-21

14.

 Błękitni Jasienica Rosielna

8

9

3

0

5

11-18

15.

 LKS Haczów

8

8

1

5

2

9-11

16.

 Sanovia Lesko

8

7

2

1

5

8-19

17.

 Wisłok Sieniawa

9

4

1

1

7

15-27


Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 26-27 września

LKS Płowce

/Stróże Małe

1-0

Remix

Niebieszczany

27 września, 13:00

Pionier

Średnia Wieś

1-2

LKS Odrzechowa

27 września, 15:30

LKS Tarnawa

3-2

Orion Pielnia

27 września, 12:00

Drzewiarz

Rzepedź

2-4

Florian

Rymanów Zdrój

27 września, 12:00

Juventus Poraż

1-1

Orkan Markowce

27 września, 14:00

Nelson

Polańczyk

3-2

Szarotka

Nowosielce

27 września, 15:30

Jawornik Czarna

4-0

LKS Olszanica

27 września, 12:00

 

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Tarnawa

8

20

6

2

0

31-13

2.

 Juventus Poraż

8

18

5

3

0

21-8

3.

 Jawornik Czarna

8

16

5

1

2

23-11

4.

 LKS Odrzechowa

8

16

5

1

2

15-15

5.

 Pionier Średnia Wieś

8

15

5

0

3

15-12

6.

 Orion Pielnia

8

15

5

0

3

16-8

7.

 Orkan Markowce

8

13

4

1

3

19-17

8.

 LKS Płowce/Stróże Małe

8

13

4

1

3

15-16

9.

 LKS Olszanica

8

12

4

0

4

13-21

10.

 Nelson Polańczyk

8

7

2

1

5

14-22

11.

 Remix Niebieszczany

8

5

1

2

5

12-17

12.

 Szarotka Nowosielce

8

5

1

2

5

14-21

13.

 Florian Rymanów Zdrój

8

4

1

1

6

9-23

14.

 Drzewiarz Rzepedź

8

1

0

1

7

13-26

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 26-27 września

JKS Jasionów

3-4

LKS Kombornia

27 września, 15:30

LKS Głowienka

0-5

LKS Lubatówka

27 września, 15:00

Jasiołka Jaśliska

2-1

Victoria

Dobieszyn

27 września, 12:00

LKS Lubatowa

0-0

Guzikówka

Krosno

27 września, 15:30

LKS Wesoła

1-2

LKS Trześniów

27 września, 12:00

Huragan

Jasionka

2-6

San Nozdrzec

27 września, 15:30

Błękitni

Żeglce

1-2

Jasiołka

Świerzowa

27 września, 12:00

 

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Guzikówka Krosno

8

20

6

2

0

20-6

2.

 LKS Lubatówka

8

19

6

1

1

25-8

3.

 LKS Wesoła

8

18

6

0

2

25-17

4.

 LKS Lubatowa

8

15

4

3

1

24-11

5.

 Jasiołka Jaśliska

8

15

5

0

3

22-19

6.

 LKS Kombornia

8

13

4

1

3

22-19

7.

 Jasiołka Świerzowa

8

13

4

1

3

18-14

8.

 San Nozdrzec

8

11

3

2

3

23-28

9.

 LKS Trześniów

8

10

3

1

4

10-17

10.

 Huragan Jasionka

8

9

3

0

5

15-19

11.

 JKS Jasionów

8

7

2

1

5

16-23

12.

 Victoria Dobieszyn

8

6

1

3

4

12-16

13.

 LKS Głowienka

8

4

1

1

6

4-23

14.

 Błękitni Żeglce

8

0

0

0

8

6-22

 

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: Otryt Lutowiska.

       

LKS Czaszyn

1-3

Osława

Zagórz

27 września, 12:00

Bieszczady

Jankowce

2-0

LKS Górzanka

27 września, 15:30

Zalew Myczkowce

1-3

LKS

Tyrawa Wołoska

27 września, 12:00

LKS II Pisarowce

3-2

Krokus Ropienka

27 września, 15:00

Pogórze

Srogów Górny

4-0

ULKS Czerteż

27 września, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Czaszyn

7

15

5

0

2

15-6

2.

 LKS II Pisarowce

5

12

4

0

1

20-8

3.

 LKS Tyrawa Wołoska

6

12

4

0

2

12-11

4.

 Pogórze Srogów Górny

6

12

4

0

2

14-15

5.

 ULKS Czerteż

6

8

2

2

2

9-11

6.

 Bieszczady Jankowce

6

8

2

2

2

14-14

7.

 Krokus Ropienka

6

7

2

1

3

11-16

8.

 Osława Zagórz

6

7

2

1

3

7-7

9.

 LKS Górzanka

7

7

2

1

4

8-12

10.

 Zalew Myczkowce

6

4

1

1

4

8-16

11.

 Otryt Lutowiska

5

3

1

0

4

6-8

 

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Górki.

       

Victoria

Niebocko

3-2

LKS Golcowa

27 września, 12:00

LKS Głębokie

1-3

Jutrzenka

Jaćmierz

27 września, 15:30

Zryw

Dydnia

0-1

LKS Hłudno

27 września, 12:00

Sokół Domaradz

4-1

Górnik

Grabownica Starzeńska

27 września, 11:00

Orły Jabłonka

1-10

Beskid

Posada Górna

27 września, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Beskid Posada Górna

7

21

7

0

0

30-7

2.

 LKS Golcowa

6

12

4

0

2

23-14

3.

 LKS Głębokie

7

12

4

0

3

18-15

4.

 Sokół Domaradz

6

12

4

0

2

12-8

5.

 LKS Górki

6

12

4

0

2

19-9

6.

 Jutrzenka Jaćmierz

6

10

3

1

2

16-11

7.

 LKS Hłudno

6

8

2

2

2

10-12

8.

 Victoria Niebocko

7

7

2

1

4

14-17

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

7

6

2

0

5

7-24

10.

 Zryw Dydnia

6

3

1

0

5

8-9

11.

 Orły Jabłonka

6

0

0

0

6

7-38

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

 

 

 

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: poniedziałek, 22, czerwiec 2015 12:02

21 czerwca została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Swoje piłkarskie zmagania w sezonie 2014/2015 w ten weekend zakończyły drużyny grupy Krosno II klasy C. Na czele tabeli uplasował się LKS Trześniów. Drugie miejsce zajął LKS Wesoła, zaś trzecie LKS Hłudno. Ostatnie miejsce w zestawieniu zajęła drużyna Iskra Wróblik Szlachecki. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 29 - 21 czerwca

Bukowianka

Bukowsko

4-2

Orzeł

Bieździedza

21 czerwca, 16:30

Orzeł

Faliszówka

2-2

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

21 czerwca, 16:30

LKS Skołyszyn

3-2

Szarotka Uherce

21 czerwca, 16:30

LKS Haczów

0-2

Partyzant

Targowiska

21 czerwca, 16:30

Iwonka Iwonicz

0-4

Grabowianka

Grabówka

21 czerwca, 16:30

Kotwica

Korczyna

4-2

Start Rymanów

21 czerwca, 16:30

Nafta Jedlicze

2-3

Iskra

Przysietnica

21 czerwca, 16:30

LKS Pisarowce

6-2

Przełęcz Dukla

21 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

29

68

21

5

3

85-35

2.

 Iwonka Iwonicz

29

58

18

4

7

57-35

3.

 Przełęcz Dukla

29

56

16

8

5

65-37

4.

 LKS Skołyszyn

29

48

13

9

7

58-41

5.

 Szarotka Uherce

29

47

14

5

10

46-48

6.

 Kotwica Korczyna

29

44

12

8

9

51-37

7.

 Iskra Przysietnica

29

41

12

5

12

46-42

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

29

41

11

8

10

33-38

9.

 Orzeł Faliszówka

29

40

11

7

11

62-50

10.

 Orzeł Bieździedza

29

40

10

10

9

45-47

11.

 Partyzant Targowiska

29

39

11

6

12

41-47

12.

 LKS Haczów

29

31

8

7

14

41-65

13.

 Nafta Jedlicze

29

30

8

6

15

44-52

14.

 Grabowianka Grabówka

29

28

8

4

17

37-64

15.

 Bukowianka Bukowsko

29

24

7

3

19

31-58

16.

 Start Rymanów

29

11

2

5

22

19-65

 

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 29 - 21 czerwca

Błękitni

Jasienica Rosielna

3-1

Orzeł Bażanówka

21 czerwca, 16:30

Płomień

Zmiennica

4-3

Sanovia Lesko

21 czerwca, 16:30

Wisłok Sieniawa

5-0

Górnik

Strachocina

21 czerwca, 16:30

Wisłok

Krościenko Wyżne

3-3

LKS Zarszyn

21 czerwca, 16:30

LKS Długie

1-2

LKS

Kombornia

21 czerwca, 16:30

Karpaty

Klimkówka

2-0

Orion Pielnia

21 czerwca, 16:30

Brzozovia

Brzozów

6-3

LKS Izdebki

21 czerwca, 18:00

Pionier

Średnia Wieś

1-2

Lotniarz

Bezmiechowa

21 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

29

60

19

3

7

72-43

2.

 LKS Zarszyn

29

56

17

5

7

70-43

3.

 Wisłok Sieniawa

29

53

15

8

6

75-46

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

29

50

14

8

7

59-41

5.

 Sanovia Lesko

29

44

13

5

11

79-52

6.

 Brzozovia Brzozów

29

44

12

8

9

58-50

7.

 Błękitni Jasienica Rosielna

29

42

12

6

11

48-59

8.

 Orzeł Bażanówka

29

42

12

6

11

48-58

9.

 Wisłok Krościenko Wyżne

29

42

13

3

13

63-57

10.

 LKS Izdebki

29

42

13

3

13

67-64

11.

 Płomień Zmiennica

29

39

11

6

12

51-46

12.

 Karpaty Klimkówka

29

37

11

4

14

57-61

13.

 LKS Długie

29

34

10

4

15

47-69

14.

 LKS Kombornia

29

32

9

5

15

44-68

15.

 Orion Pielnia

29

28

8

4

17

38-64

16.

 Pionier Średnia Wieś

29

10

2

4

23

27-82

 

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 25 - 21 czerwca

 

LKS Odrzechowa

4-1

Nelson

Polańczyk

21 czerwca, 13:00

LKS Płowce

/Stróże Małe

3-2

Victoria

Pakoszówka

21 czerwca, 13:00

Orkan

Markowce

1-1

Juventus Poraż

21 czerwca, 13:00

Drzewiarz

Rzepedź

3-0

Pogórze

Srogów Górny

21 czerwca, 13:00

Jawornik Czarna

1-3

LKS Tarnawa

21 czerwca, 13:00

Leśnik Baligród

3-1

Remix

Niebieszczany

21 czerwca, 13:00

Szarotka

Nowosielce

5-1

ULKS Czerteż

20 czerwca, 17:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

25

60

19

3

3

90-30

2.

 Leśnik Baligród

25

49

15

4

6

74-39

3.

 LKS Tarnawa

25

47

14

5

6

69-38

4.

 Szarotka Nowosielce

25

43

13

4

8

61-44

5.

 Juventus Poraż

25

40

11

7

7

60-44

6.

 Jawornik Czarna

25

40

12

4

9

52-57

7.

 Remix Niebieszczany

25

39

12

3

10

65-46

8.

 Drzewiarz Rzepedź

25

32

9

5

11

34-40

9.

 Nelson Polańczyk

25

30

8

6

11

42-57

10.

 LKS Odrzechowa

25

27

8

3

14

43-54

11.

 LKS Płowce/Stróże Małe

25

26

7

5

13

44-65

12.

 Orkan Markowce

25

23

6

5

14

47-89

13.

 Pogórze Srogów Górny

25

20

6

2

17

32-80

14.

 ULKS Czerteż

25

20

6

2

17

36-66

 

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 25 - 21 czerwca

 

Huragan

Jasionka

1-1

Florian

Rymanów Zdrój

21 czerwca, 13:00

Sokół

Domaradz

4-3

Błękitni

Żeglce

21 czerwca, 13:00

JKS Jasionów

1-3

Cisy

Jabłonica Polska

21 czerwca, 13:00

LKS Lubatówka

1-2

Iskra Iskrzynia

21 czerwca, 13:00

Nafta

Chorkówka

3-3

Jasiołka Jaśliska

21 czerwca, 13:00

Victoria

Dobieszyn

5-3

San Nozdrzec

21 czerwca, 13:00

Orły Jabłonka

0-1

Guzikówka

Krosno

21 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Iskra Iskrzynia

25

61

20

1

4

93-33

2.

 Cisy Jabłonica Polska

25

51

15

6

4

61-31

3.

 Victoria Dobieszyn

25

47

15

2

8

63-47

4.

 Nafta Chorkówka

25

43

12

7

6

68-45

5.

 Guzikówka Krosno

25

40

13

1

11

50-36

6.

 JKS Jasionów

25

37

11

4

10

63-51

7.

 Jasiołka Jaśliska

25

35

11

2

12

43-50

8.

 Błękitni Żeglce

25

34

10

4

11

47-51

9.

 San Nozdrzec

25

33

10

3

12

58-73

10.

 LKS Lubatówka

25

31

8

7

10

43-43

11.

 Florian Rymanów Zdrój

25

30

9

3

13

43-51

12.

 Sokół Domaradz

25

23

6

5

14

43-68

13.

 Huragan Jasionka

25

20

4

8

13

34-60

14.

 Orły Jabłonka

25

13

4

1

20

33-103

 

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 22 - 21 czerwca

 

LKS Wesoła

6-1

LKS Golcowa

21 czerwca, 13:00

Iskra

Wróblik Szlachecki

1-5

LKS Górki

21 czerwca, 13:00

LKS Wzdów

4-2

Górnik

Grabownica Starzeńska

21 czerwca, 13:00

LKS

Trześniów

5-2

Zryw Dydnia

21 czerwca, 13:00

Orzeł Milcza

2-6

LKS Hłudno

21 czerwca, 13:00

LKS Głębokie

3-1

Victoria

Niebocko

21 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Trześniów

22

59

19

2

1

100-30

2.

 LKS Wesoła

22

56

18

2

2

88-22

3.

 LKS Hłudno

22

49

16

1

5

84-23

4.

 LKS Golcowa

22

43

14

1

7

64-24

5.

 Orzeł Milcza

22

37

11

4

7

53-46

6.

 LKS Górki

22

26

8

2

12

42-49

7.

 Victoria Niebocko

22

25

8

1

13

44-61

8.

 LKS Głębokie

22

25

7

4

11

51-56

9.

 LKS Wzdów

22

21

6

3

13

34-78

10.

 Górnik Grabownica Starzeńska

22

19

5

4

13

38-79

11.

 Zryw Dydnia

22

11

3

2

17

29-107

12.

 Iskra Wróblik Szlachecki

22

10

2

4

16

30-82

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

 

 

 

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: poniedziałek, 15, czerwiec 2015 11:30

13 i 14 czerwca zostały rozegrane kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Sezon powoli zbliża się ku końcowi. Swoje zmagania tydzień temu zakończyły drużyny z grupy I klasy C. W ten weekend ostatnie mecze rozegrały zespoły z grupy podkarpackiej z IV ligi. Na pierwszym miejscu uplasowała się Polonia Przemyśl z 64 punktami, na drugim Piast Tuczempy z 56 punktami. Podium zamyka Cosmos Nowotaniec z 52 punktami. Ostatnie miejsce zajęli Czarni 1910 Jasło, zdobywając zaledwie 16 punktów. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

DSC 2265

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 30 - 13 czerwca

Przełom Besko

3-0

Pogoń Leżajsk

13 czerwca, 15:00

LKS Skołoszów

0-0

Cosmos

Nowotaniec

13 czerwca, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Polonia Przemyśl

30

64

19

7

4

65-21

2.

 Piast Tuczempy

30

56

16

8

6

43-21

3.

 Cosmos Nowotaniec

30

52

15

7

8

48-32

4.

 Wisłok Wiśniowa

30

50

14

8

8

50-40

5.

 Rzemieślnik Pilzno

30

48

14

6

10

35-30

6.

 LKS Skołoszów

30

46

12

10

8

43-38

7.

 Crasnovia Krasne

30

43

12

7

11

52-47

8.

 Pogoń Leżajsk

30

40

11

7

12

33-29

9.

 Sokół Nisko

30

40

11

7

12

52-57

10.

 Bukowa Jastkowice

30

39

10

9

11

39-46

11.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

30

39

12

3

15

37-48

12.

 Przełom Besko

30

38

9

11

10

36-36

13.

 Stal Nowa Dęba

30

35

9

8

13

41-49

14.

 Strumyk Malawa

30

35

9

8

13

44-51

15.

 Sawa Sonina

30

21

5

6

19

28-61

16.

 Czarni 1910 Jasło

30

16

4

4

22

24-64

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Iskra Przysietnica

3-3

LKS Pisarowce

14 czerwca, 16:30

Start Rymanów

1-1

Nafta

Jedlicze

13 czerwca, 17:00

Grabowianka

Grabówka

5-2

Kotwica Korczyna

14 czerwca, 15:00

Partyzant

Targowiska

3-1

Iwonka Iwonicz

14 czerwca, 15:00

Szarotka Uherce

5-1

LKS Haczów

13 czerwca, 16:30

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

1-1

LKS Skołyszyn

14 czerwca, 16:30

Bukowianka

Bukowsko

1-2

Orzeł Faliszówka

14 czerwca, 15:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

28

65

20

5

3

79-33

2.

 Iwonka Iwonicz

28

58

18

4

6

57-31

3.

 Przełęcz Dukla

28

56

16

8

4

63-31

4.

 Szarotka Uherce

28

47

14

5

9

44-45

5.

 LKS Skołyszyn

28

45

12

9

7

55-39

6.

 Kotwica Korczyna

28

41

11

8

9

47-35

7.

 Orzeł Bieździedza

28

40

10

10

8

43-43

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

28

40

11

7

10

31-36

9.

 Orzeł Faliszówka

28

39

11

6

11

60-48

10.

 Iskra Przysietnica

28

38

11

5

12

43-40

11.

 Partyzant Targowiska

28

36

10

6

12

39-47

12.

 LKS Haczów

28

31

8

7

13

41-63

13.

 Nafta Jedlicze

28

30

8

6

14

42-49

14.

 Grabowianka Grabówka

28

25

7

4

17

33-64

15.

 Bukowianka Bukowsko

28

21

6

3

19

27-56

16.

 Start Rymanów

28

11

2

5

21

17-61

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Orzeł Bażanówka

2-1

Lotniarz

Bezmiechowa

14 czerwca, 16:30

LKS Izdebki

3-0

Pionier

Średnia Wieś

14 czerwca, 15:00

Orion Pielnia

2-0

Brzozovia

Brzozów

14 czerwca, 13:00

LKS Kombornia

1-2

Karpaty

Klimkówka

14 czerwca, 13:00

LKS Zarszyn

1-3

LKS Długie

14 czerwca, 15:00

Górnik Strachocina

2-0

Wisłok

Krościenko Wyżne

14 czerwca, 16:30

Sanovia Lesko

3-1

Wisłok Sieniawa

14 czerwca, 16:30

Błękitni

Jasienica Rosielna

2-0

Płomień Zmiennica

14 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

28

60

19

3

6

72-38

2.

 LKS Zarszyn

28

55

17

4

7

67-40

3.

 Wisłok Sieniawa

28

50

14

8

6

70-46

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

28

47

13

8

7

57-40

5.

 Sanovia Lesko

28

44

13

5

10

76-48

6.

 Orzeł Bażanówka

28

42

12

6

10

47-55

7.

 LKS Izdebki

28

42

13

3

12

64-58

8.

 Wisłok Krościenko Wyżne

28

41

13

2

13

60-54

9.

 Brzozovia Brzozów

28

41

11

8

9

52-47

10.

 Błękitni Jasienica Rosielna

28

39

11

6

11

45-58

11.

 Płomień Zmiennica

28

36

10

6

12

47-43

12.

 LKS Długie

28

34

10

4

14

46-67

13.

 Karpaty Klimkówka

28

34

10

4

14

55-61

14.

 LKS Kombornia

28

29

8

5

15

42-67

15.

 Orion Pielnia

28

28

8

4

16

38-62

16.

 Pionier Średnia Wieś

28

10

2

4

22

26-80

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 24 - 14 czerwca

Nelson

Polańczyk

4-1

ULKS Czerteż

14 czerwca, 13:00

Remix

Niebieszczany

2-4

Szarotka

Nowosielce

14 czerwca, 16:30

LKS Tarnawa

3-2

Leśnik Baligród

14 czerwca, 11:00

Pogórze

Srogów Górny

3-4

Jawornik Czarna

14 czerwca, 16:30

Juventus Poraż

1-1

Drzewiarz

Rzepedź

14 czerwca, 14:00

Victoria

Pakoszówka

9-1

Orkan Markowce

14 czerwca, 13:00

LKS Odrzechowa

4-1

LKS Płowce

/Stróże Małe

14 czerwca, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

24

60

19

3

2

88-27

2.

 Leśnik Baligród

24

46

14

4

6

71-38

3.

 LKS Tarnawa

24

44

13

5

6

66-37

4.

 Jawornik Czarna

24

40

12

4

8

51-54

5.

 Szarotka Nowosielce

24

40

12

4

8

56-43

6.

 Remix Niebieszczany

24

39

12

3

9

64-43

7.

 Juventus Poraż

24

39

11

6

7

59-43

8.

 Nelson Polańczyk

24

30

8

6

10

41-53

9.

 Drzewiarz Rzepedź

24

29

8

5

11

31-40

10.

 LKS Odrzechowa

24

24

7

3

14

39-53

11.

 LKS Płowce/Stróże Małe

24

23

6

5

13

41-63

12.

 Orkan Markowce

24

22

6

4

14

46-88

13.

 Pogórze Srogów Górny

24

20

6

2

16

32-77

14.

 ULKS Czerteż

24

20

6

2

16

35-61

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 24 - 14 czerwca

Florian

Rymanów Zdrój

2-0

Guzikówka Krosno

14 czerwca, 16:30

San Nozdrzec

9-2

Orły Jabłonka

14 czerwca, 13:00

Jasiołka Jaśliska

0-1

Victoria

Dobieszyn

14 czerwca, 13:00

Iskra Iskrzynia

3-2

Nafta Chorkówka

14 czerwca, 13:00

Cisy

Jabłonica Polska

2-2

LKS Lubatówka

14 czerwca, 11:00

Błękitni Żeglce

4-3

JKS Jasionów

14 czerwca, 13:00

Huragan

Jasionka

2-2

Sokół Domaradz

14 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Iskra Iskrzynia

24

58

19

1

4

91-32

2.

 Cisy Jabłonica Polska

24

48

14

6

4

58-30

3.

 Victoria Dobieszyn

24

44

14

2

8

58-44

4.

 Nafta Chorkówka

24

42

12

6

6

65-42

5.

 Guzikówka Krosno

24

37

12

1

11

49-36

6.

 JKS Jasionów

24

37

11

4

9

62-48

7.

 Błękitni Żeglce

24

34

10

4

10

44-47

8.

 Jasiołka Jaśliska

24

34

11

1

12

40-47

9.

 San Nozdrzec

24

33

10

3

11

55-68

10.

 LKS Lubatówka

24

31

8

7

9

42-41

11.

 Florian Rymanów Zdrój

24

29

9

2

13

42-50

12.

 Sokół Domaradz

24

20

5

5

14

39-65

13.

 Huragan Jasionka

24

19

4

7

13

33-59

14.

 Orły Jabłonka

24

13

4

1

19

33-102

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 21 - 14 czerwca

Victoria

Niebocko

3-0

Iskra

Wróblik Szlachecki

14 czerwca, 13:00

LKS Hłudno

2-0

LKS Głębokie

14 czerwca, 13:00

LKS Wesoła

2-1

Orzeł Milcza

14 czerwca, 13:00

Zryw Dydnia

2-4

LKS Golcowa

14 czerwca, 13:00

Górnik

Grabownica Starzeńska

2-11

LKS Trześniów

14 czerwca, 13:00

LKS Górki

8-1

LKS Wzdów

14 czerwca, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Trześniów

21

56

18

2

1

95-28

2.

 LKS Wesoła

21

53

17

2

2

82-21

3.

 LKS Hłudno

21

46

15

1

5

78-21

4.

 LKS Golcowa

21

43

14

1

6

63-18

5.

 Orzeł Milcza

21

37

11

4

6

51-40

6.

 Victoria Niebocko

21

25

8

1

12

43-58

7.

 LKS Górki

21

23

7

2

12

37-48

8.

 LKS Głębokie

21

22

6

4

11

48-55

9.

 Górnik Grabownica Starzeńska

21

19

5

4

12

36-75

10.

 LKS Wzdów

21

18

5

3

13

30-76

11.

 Zryw Dydnia

21

11

3

2

16

27-102

12.

 Iskra Wróblik Szlachecki

21

10

2

4

15

29-77

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: poniedziałek, 08, czerwiec 2015 11:11

6 i 7 czerwca zostały rozegrane kolejne kolejki na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 29 - 7 czerwca

 

Strumyk Malawa

2-2

Przełom Besko

7 czerwca, 17:00

Cosmos

Nowotaniec

2-0

Rzemieślnik

Pilzno

7 czerwca, 17:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Polonia Przemyśl

28

61

18

7

3

62-20

2.

 Piast Tuczempy

29

53

15

8

6

40-21

3.

 Cosmos Nowotaniec

29

51

15

6

8

48-32

4.

 Wisłok Wiśniowa

29

47

13

8

8

49-40

5.

 Rzemieślnik Pilzno

29

45

13

6

10

34-30

6.

 LKS Skołoszów

29

45

12

9

8

43-38

7.

 Crasnovia Krasne

29

43

12

7

10

51-44

8.

 Pogoń Leżajsk

29

40

11

7

11

33-26

9.

 Bukowa Jastkowice

29

39

10

9

10

39-45

10.

 Sokół Nisko

29

37

10

7

12

49-56

11.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

29

36

11

3

15

36-48

12.

 Stal Nowa Dęba

29

35

9

8

12

39-46

13.

 Przełom Besko

29

35

8

11

10

33-36

14.

 Strumyk Malawa

29

35

9

8

12

44-50

15.

 Sawa Sonina

28

21

5

6

17

28-55

16.

 Czarni 1910 Jasło

29

13

3

4

22

21-62

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

 

LKS Skołyszyn

1-0

Bukowianka

Bukowsko

7 czerwca, 15:00

LKS Haczów

0-2

Bieszczady

Ustrzyki Dolne

7 czerwca, 16:30

Iwonka Iwonicz

0-2

Szarotka Uherce

6 czerwca, 16:30

Nafta

Jedlicze

6-0

Grabowianka

Grabówka

7 czerwca, 15:00

LKS Pisarowce

5-1

Start Rymanów

7 czerwca, 11:00

Przełęcz Dukla

1-1

Iskra Przysietnica

7 czerwca, 16:30

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 LKS Pisarowce

27

64

20

4

3

76-30

2.

 Iwonka Iwonicz

27

58

18

4

5

56-28

3.

 Przełęcz Dukla

27

55

16

7

4

61-29

4.

 LKS Skołyszyn

27

44

12

8

7

54-38

5.

 Szarotka Uherce

27

44

13

5

9

39-44

6.

 Kotwica Korczyna

27

41

11

8

8

45-30

7.

 Orzeł Bieździedza

27

39

10

9

8

41-41

8.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

27

39

11

6

10

30-35

9.

 Iskra Przysietnica

27

37

11

4

12

40-37

10.

 Orzeł Faliszówka

27

36

10

6

11

58-47

11.

 Partyzant Targowiska

27

33

9

6

12

36-46

12.

 LKS Haczów

27

31

8

7

12

40-58

13.

 Nafta Jedlicze

27

29

8

5

14

41-48

14.

 Grabowianka Grabówka

27

22

6

4

17

28-62

15.

 Bukowianka Bukowsko

27

21

6

3

18

26-54

16.

 Start Rymanów

27

10

2

4

21

16-60

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 27 - 7 czerwca

 

Płomień Zmiennica

3-0

Orzeł Bażanówka

7 czerwca, 16:30

Wisłok Sieniawa

3-3

Błękitni

Jasienica Rosielna

7 czerwca, 15:00

Wisłok

Krościenko Wyżne

3-0

Sanovia Lesko

7 czerwca, 16:30

LKS Długie

1-7

Górnik Strachocina

7 czerwca, 16:30

Karpaty Klimkówka

3-5

LKS Zarszyn

7 czerwca, 13:00

Brzozovia

Brzozów

3-1

LKS Kombornia

7 czerwca, 16:30

Pionier

Średnia Wieś

0-2

Orion Pielnia

7 czerwca, 13:00

Lotniarz

Bezmiechowa

5-1

LKS Izdebki

7 czerwca, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Górnik Strachocina

27

57

18

3

6

70-38

2.

 LKS

Zarszyn

27

55

17

4

6

66-37

3.

 Wisłok Sieniawa

27

50

14

8

5

69-43

4.

 Lotniarz Bezmiechowa

27

47

13

8

6

56-38

5.

 Wisłok Krościenko Wyżne

27

41

13

2

12

60-52

6.

 Sanovia Lesko

27

41

12

5

10

73-47

7.

 Brzozovia Brzozów

27

41

11

8

8

52-45

8.

 Orzeł Bażanówka

27

39

11

6

10

45-54

9.

 LKS Izdebki

27

39

12

3

12

61-58

10.

 Błękitni Jasienica Rosielna

27

36

10

6

11

43-58

11.

 Płomień Zmiennica

27

36

10

6

11

47-41

12.

 LKS Długie

27

31

9

4

14

43-66

13.

 Karpaty Klimkówka

27

31

9

4

14

53-60

14.

 LKS Kombornia

27

29

8

5

14

41-65

15.

 Orion Pielnia

27

25

7

4

16

36-62

16.

 Pionier Średnia Wieś

27

10

2

4

21

26-77

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 23 - 7 czerwca

 

LKS Płowce

/Stróże Małe

1-1

Nelson Polańczyk

7 czerwca, 13:00

Orkan Markowce

2-2

LKS Odrzechowa

7 czerwca, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

0-3

Victoria

Pakoszówka

7 czerwca, 13:00

Jawornik Czarna

1-1

Juventus Poraż

7 czerwca, 13:00

Leśnik Baligród

5-0

Pogórze

Srogów Górny

7 czerwca, 16:30

Szarotka

Nowosielce

3-2

LKS Tarnawa

7 czerwca, 15:00

ULKS Czerteż

1-4

Remix Niebieszczany

7 czerwca, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Victoria Pakoszówka

23

57

18

3

2

79-26

2.

 Leśnik Baligród

23

46

14

4

5

69-35

3.

 LKS Tarnawa

23

41

12

5

6

63-35

4.

 Remix Niebieszczany

23

39

12

3

8

62-39

5.

 Juventus Poraż

23

38

11

5

7

58-42

6.

 Jawornik Czarna

23

37

11

4

8

47-51

7.

 Szarotka Nowosielce

23

37

11

4

8

52-41

8.

 Drzewiarz Rzepedź

23

28

8

4

11

30-39

9.

 Nelson Polańczyk

23

27

7

6

10

37-52

10.

 LKS Płowce/Stróże Małe

23

23

6