maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

10 items tagged "turniej"

Wyników 1 - 10 z 10

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej w PWSZ Sanok

Category: Szkoły wyższe
Utworzone: wtorek, 09, luty 2016 09:46

SANOK / Pierwsza sportowa impreza zorganizowana w ramach Jubileuszu 15-lecia PWSZ w Sanoku – Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej – już za nami. W turnieju, który miała miejsce w Centrum Sportowo-Dydaktyczneym PWSZ Sanok, oprócz reprezentacji AZS PWSZ Sanok wzięło udział osiem drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z Sanoka i miast sąsiadujących, tj.: I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku, Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku, Zespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku, Zespół Szkół nr 3 im. W. Lipińskiego i M. Beksińskiego w Sanoku, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie, Zespół Szkół Leśnych w Lesku,   Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach.

DSC 5483

Zwyciężyła drużyna II LO w Sanoku, drugie miejsce wywalczył zespół ZSE w Brzozowie, na trzecim stopniu podium stanęła reprezentacja I LO w Sanoku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim drużynom dziękujemy za udział, sportową rywalizację i dobrą zabawę.

DSC 5498

 

DSC 5521

Foto: Krzysztof Lubomski

PWSZ Sanok

Gimnazjalistki z Beska zwyciężają w Powiatowych Mistrzostwach w piłce ręcznej FOTO i VIDEO

Category: Videorelacje
Utworzone: czwartek, 28, styczeń 2016 09:51

BESKO / Drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Besku okazała się niezaprzeczalnym faworytem Powiatowych Mistrzostw w piłce ręcznej. Zawodniczki pod opieką swojej trenerki Elżbiety Pawłuckiej rozgromiły wszystkie zespoły, który wzięły udział w turnieju, wysoko wygrywając każdy mecz.

DSC 1065 Kopiowanie Kopiowanie

 

 

W zawodach uczestniczyły cztery drużyny: Gimnazjum z Zarszyna, Gimnazjum z Tarnawy Dolnej, Gimnazjum ze Strachociny oraz gospodarze. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Każda połowa meczu trwała osiem minut.

– Od wielu lat przyjeżdżamy do Beska regularnie grać w piłkę ręczną, zarówno chłopcy jak i dziewczyny. Zawsze panuje tu miła atmosfera. Dzieci łatwo integrują się ze sobą – chwali gospodarzy Janusz Twardy, opiekun drużyny Gimnazjum z Zarszyna – Sądzę, że poziom piłki ręcznej w Polsce cały czas się podnosi. Mecze są coraz częściej wyrównane. Niektóre drużyny prezentują naprawdę wysoki poziom zarówno taktyczny jak i techniczny.

Pozostali trenerzy również miło oceniają organizację zawodów w Besku.

– To już siódmy albo ósmy turniej w Besku, w którym bierzemy udział. Z przyjemnością tutaj przyjeżdżamy. Panuje tu miła atmosfera i zdrowa rywalizacja – dodaje Elżbieta Stodolak, nauczycielka wychowania fizycznego w Gimnazjum w Tarnawie Dolnej.

Zdecydowana przewaga beskiego zespołu zrobiła duże wrażenie na przeciwniczkach, które przyznają, że drużyna gospodarzy do łatwych przeciwników nie należy.

– Mecze są bardzo trudne. Besko jest twardym przeciwnikiem. Gra na wysokim poziomie. Pierwsza połowa była ciężka. Byłyśmy trochę za bardzo rozkojarzone. W drugiej połowie gra okazała się bardziej wyrównana. Grałyśmy o wiele lepiej, ale i tak uważam, że Besko jest głównym faworytem tych zawodów – mówi Patrycja Patronik z drużyny Gimnazjum w Strachocinie.

– Cieszymy się, że przyjechaliśmy tutaj, że możemy rywalizować z najlepszymi drużynami w powiecie. Pierwszy mecz graliśmy z gospodarzami - faworytem tych zawodów – mówi Miłosz Kielar, trener zespołu Gimnazjum w Strachocinie. – Mimo wszystko jednak dziewczyny bardzo ambitnie podchodzą do gry. Starają się, a przecież wiadomo, że ważna jest tutaj głównie dobra zabawa – zaznacza.

Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Zarszynie. Na trzecim miejscu uplasowały się dziewczęta z Tarnawy Dolnej, zaś miejsce czwarte zajął zespół ze Strachociny.

Zwycięska drużyna z Beska przeszła do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu rejonowym. Zwycięzcą gratulujemy!

Wyniki:

1.Besko- Strachocina 10:2;

2.Zarszyn - Tarnawa Dolna 7:4

3.Besko - Tarnawa Dolna   7:1

4.Strachocina - Zarszyn 5:6

5.Besko - Zarszyn 9:3

6.Tarnawa Dolna - Strachocina 4:1

Anna Twardy

FOTORELACJA: TUTAJ

Zawalczą o Puchar Wójta Gminy Sanok

Category: Imprezy
Utworzone: piątek, 24, lipiec 2015 09:25

PŁOWCE / Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku oraz KS Stalfred Stróże Małe - Płowce zapraszają na Finał Turnieju Piłkarskiego LKS o "Puchar Wójta Gminy Sanok".

afisz 2015-Puchar Wójta

Turniej zostanie rozegrany na stadionie piłkarskim w Płowcach 26 lipca (niedziela) o godz. 13.00.

W rozgrywkach finałowych biorą udział:

- LUKS Czerteż

- LKS GÓRNIK Strachocina

- LKS Pisarowce

- KS STALFRED Stróże Małe -Płowce

Serdecznie zapraszamy!

Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sanok

Category: Imprezy
Utworzone: środa, 24, czerwiec 2015 11:53

STRACHOCINA / Wójt Gminy Sanok, LKS GÓRNIK Strachocina i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sanok. Turniej zostanie rozegrany dnia 27 czerwca 2015 r. o godz. 14.00 na stadionie w Strachocinie.

Afisz-Puchar Wójta 2015

W rozgrywkach biorą udział:

LKS REMIX Niebieszczany

KS VICTORIA Pakoszówka

LKS Pisarowce

KS STALFRED Stróże Małe – Płowce

LKS GÓRNIK Strachocina

Serdecznie zapraszamy!

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym FOTO

Category: Fotorelacje
Utworzone: piątek, 24, kwiecień 2015 16:24

GMINA ZARSZYN / JAĆMIERZ / W dniu 24 kwietnia 2015 roku na Miasteczku Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej w Jaćmierzu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.

DSC 0061 Kopiowanie Kopiowanie

W minionym tygodniu miały miejsce eliminacje gminne, dzisiaj powiatowe. Tym razem pogoda dopisała. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00 i trwały około pięciu godzin. W rywalizacji wzięło udział łącznie 42 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu sanockiego.

Eliminacje składały się z dwóch etapów. Na początku uczniowie sprawdzili swoją wiedzę teoretyczną, rozwiązując test wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Dla dzieci ze szkół podstawowych był to test jednokrotnego wyboru, natomiast dla młodzieży gimnazjalnej wielokrotnego wyboru. Druga część turnieju była nieco trudniejsza, bo praktyczna i polegała na jeździe rowerem po Miasteczku Ruchu Drogowego pod okiem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Sanoku.

Nagrody i upominki były przyznawane zarówno w kategoriach indywidualnych jak i drużynowych. Dodatkowo w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjum zwycięzcy otrzymywali puchary. Dyplomy oraz upominki wręczali nagrodzonym: Wójt Gminy Zarszyn, Andrzej Betlej, Dyrektor WORD, Bogusław Kolarczyk, Dyrektor TRANS NG Sanok, Bronisław Magusiak oraz przedstawiciel Straży Miejskiej w Sanoku, Bartosz Wojtowicz. Zwycięskie drużyny odebrały puchary z rąk aspiranta Stanisława Stabryły z KPP Sanok.

Wyniki turnieju prezentują się następująco:

Eliminacje Powiatowe dla drużyn ze Szkół Podstawowych:

I miejsce – SP w Jaćmierzu

II miejsce – SP w Besku

III miejsce – SP w Nowosielcach

Eliminacje Powiatowe dla drużyn Szkół Gimnazjalnych:

I miejsce – Gimnazjum w Besku

II miejsce – Gimnazjum w Długiem

III miejsce – Gimnazjum w Zarszynie

Eliminacje Powiatowe dla indywidualnych uczestników ze Szkół Podstawowych:

I miejsce – Marcelina Domoń

II miejsce – Karolina Skopińska

III miejsce – Oliwia Kielar

Eliminacje Powiatowe dla indywidualnych uczestników ze Szkół Gimnazjalnych:

I miejsce – Szymon Kopecki

II miejsce – Dominik Jakubowski

III miejsce – Paweł Drozd

Głównym organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Sanoku, które przygotowało eliminacje przy współpracy z Urzędem Gminy Zarszyn, SP Jaćmierz, KPP w Sanoku, Strażą Miejską w Sanoku, WORD-em w Krośnie oraz firmą TRANS NG Sanok.

tekst: at

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: Tu

EIHC Sanok: Rosja "B" wygrywa w turnieju (FOTO)

Category: Hokej
Utworzone: sobota, 13, listopad 2010 18:55

polskarosja1W meczu decydującym o pierwszym miejscu w turnieju Euro Ice Hockey Challenge rozgrywanym w sanockiej "Arenie" reprezentacja Polski przegrała z Rosją "B" 2:6 (0:2, 0:2, 2:2). Trzecie miejsce zajęła Ukraina, która pokonała Holandię 3:0.

EIHC Sanok: Ukraina lepsza od Holandii (FOTO)

Category: Hokej
Utworzone: sobota, 13, listopad 2010 16:47

ukrainaholandia1Reprezentacja Ukrainy w ostatnim swoim meczu w Euro Ice Hockey Challenge pokonała najsłabszą drużynę w turnieju - Holandię 3:0 (2:0, 1:0, 0:0). Dzięki temu zwycięstwu nasi wschodni sąsiedzi zajęli trzecie miejsce, natomiast "pomarańczowi" ulasowali się na ostatniej pozycji. O pierwsze miejsce w turnieju od 15:15 będą rywalizować zespoły Polski i Rosji "B".

EIHC Sanok: Drugie zwycięstwo reprezentacji Polski (FOTO)

Category: Hokej
Utworzone: sobota, 13, listopad 2010 07:49

polska_ukrainaPolscy zawodnicy w drugim meczu turnieju Euro Ice Hockey Challenge rozgrywanych w Sanoku odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem pokonali oni Ukrainę 6:3 ( 1:0, 5:1, 0:2). We wcześniejszym meczu turnieju EIHC Rosja B pokonała Holandię 9:1.

EIHC Sanok: Pewna wygrana Rosji nad Holandią (FOTO)

Category: Hokej
Utworzone: piątek, 12, listopad 2010 17:45

rosja_holandiaW pierwszym meczu drugiego dnia zmagań Euro Ice Hockey Challenge rozgrywanych w Sanoku reprezentacja Rosjii B pewnie pokonała Holandę 9:1 (3:0, 2:0, 4:1). Drużyna Rosyjska dominowała na lodzie nie dająć zawodnikom Holandii cienia szans.

Kadra Polski na EIHC w Sanoku

Category: Hokej
Utworzone: czwartek, 28, październik 2010 11:07

EIHCWiktor Pysz, selekcjoner hokejowej reprezentacji Polski, podał listę dwudziestu czterech zawodników powołanych do reprezentacji Polski na listopadowy turniej Euro Ice Hockey Challenge w Sanoku (11-13.11.2010 r.).  W kadrze znalazło się trzech zawodników Ciarko KH Sanok. Dodatkowo czwarty znajduje się na liście rezerwowej.

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze