maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

7 items tagged "terminarz meczy"

Wyników 1 - 7 z 7

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 31, październik 2014 08:25

Już 2 listopada 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 14 - 2 listopada

 

Przełom Besko

-

Strumyk Malawa

2 listopada, 14:00

Rzemieślnik Pilzno

-

Cosmos Nowotaniec

2 listopada, 14:00

 

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 14 - 2 listopada

 

Orzeł Bieździedza

-

Bukowianka Bukowsko

2 listopada, 11:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Orzeł Faliszówka

2 listopada, 11:00

Szarotka Uherce

-

LKS Skołyszyn

2 listopada, 13:00

Partyzant Targowiska

-

LKS Haczów

2 listopada, 13:00

Grabowianka Grabówka

-

Iwonka Iwonicz

2 listopada, 13:00

Start Rymanów

-

Kotwica Korczyna

2 listopada, 11:00

Iskra Przysietnica

-

Nafta Jedlicze

2 listopada, 13:00

Przełęcz Dukla

-

LKS Pisarowce

2 listopada, 13:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 14 - 2 listopada

 

Orzeł Bażanówka

-

Błękitni Jasienica Rosielna

2 listopada, 12:00

Sanovia Lesko

-

Płomień Zmiennica

2 listopada, 12:00

Górnik Strachocina

-

Wisłok Sieniawa

2 listopada, 12:00

LKS Zarszyn

-

Wisłok Krościenko Wyżne

2 listopada, 12:00

LKS Kombornia

-

LKS Długie

2 listopada, 12:00

Orion Pielnia

-

Karpaty Klimkówka

2 listopada, 12:00

LKS Izdebki

-

Brzozovia Brzozów

2 listopada, 12:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Pionier Średnia Wieś

2 listopada, 12:00

 

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 10, październik 2014 09:56

Już 11 i 12 października 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 11 - 11-12 października

Rzemieślnik Pilzno

-

Przełom Besko

12 października, 15:00

Cosmos Nowotaniec

-

Czarni 1910 Jasło

12 października, 14:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 11 - 11-12 października

 

Iskra Przysietnica

-

Orzeł Bieździedza

12 października, 15:30

Przełęcz Dukla

-

Start Rymanów

12 października, 15:30

LKS Pisarowce

-

Grabowianka Grabówka

12 października, 11:00

w Sanoku

Kotwica Korczyna

-

Szarotka Uherce

12 października, 15:00

Iwonka Iwonicz

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

11 października, 15:30

LKS Haczów

-

Bukowianka Bukowsko

12 października, 15:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 12 października

 

LKS Izdebki

-

Orzeł Bażanówka

12 października, 15:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Orion Pielnia

12 października, 14:00

Pionier Średnia Wieś

-

LKS Kombornia

12 października, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

LKS Zarszyn

12 października, 15:30

Karpaty Klimkówka

-

Górnik Strachocina

12 października, 13:00

LKS Długie

-

Sanovia Lesko

12 października, 15:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Błękitni Jasienica Rosielna

12 października, 15:30

Wisłok Sieniawa

-

Płomień Zmiennica

12 października, 15:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 11 - 12 października

ULKS Czerteż

-

Nelson Polańczyk

12 października, 14:00

Szarotka Nowosielce

-

Remix Niebieszczany

12 października, 12:00

Leśnik Baligród

-

LKS Tarnawa

12 października, 15:30

Jawornik Czarna

-

Pogórze Srogów Górny

12 października, 12:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Juventus Poraż

12 października, 12:00

Orkan Markowce

-

Victoria Pakoszówka

12 października, 11:00

LKS Płowce/Stróże Małe

-

LKS Odrzechowa

12 października, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 11 - 12 października

 

Guzikówka Krosno

-

Florian Rymanów Zdrój

12 października, 14:30

na boisku przy ul. Bursaki

Orły Jabłonka

-

San Nozdrzec

12 października, 15:30

w Niebocku

Victoria Dobieszyn

-

Jasiołka Jaśliska

12 października, 11:00

Nafta Chorkówka

-

Iskra Iskrzynia

12 października, 11:00

LKS Lubatówka

-

Cisy Jabłonica Polska

12 października, 12:00

JKS Jasionów

-

Błękitni Żeglce

12 października, 15:30

Sokół Domaradz

-

Huragan Jasionka

12 października, 11:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 11 - 12 października

 

LKS Górki

-

Iskra Wróblik Szlachecki

12 października, 12:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Wzdów

12 października, 15:30

Zryw Dydnia

-

LKS Trześniów

12 października, 12:00

LKS Hłudno

-

Orzeł Milcza

12 października, 12:00

Victoria Niebocko

-

LKS Głębokie

12 października, 12:00

LKS Golcowa

-

LKS Wesoła

12 października, 13:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 03, październik 2014 09:38

Już 4 i 5 października 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 10 - 4-5 października

Przełom Besko

-

Stal Nowa Dęba

5 października, 16:00

Bukowa Jastkowice

-

Cosmos Nowotaniec

4 października, 11:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 10 - 4-5 października

 

Orzeł Faliszówka

-

LKS Haczów

5 października, 15:00

Bukowianka Bukowsko

-

Iwonka Iwonicz

5 października, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Kotwica Korczyna

5 października, 15:30

Szarotka Uherce

-

Nafta Jedlicze

4 października, 15:30

Partyzant Targowiska

-

LKS Pisarowce

5 października, 15:00

Grabowianka Grabówka

-

Przełęcz Dukla

5 października, 15:00

Start Rymanów

-

Iskra Przysietnica

5 października, 11:00

 

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

 

Orzeł Bażanówka

-

Wisłok Sieniawa

5 października, 15:30

Płomień Zmiennica

-

Wisłok Krościenko Wyżne

5 października, 15:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

LKS Długie

5 października, 13:00

Sanovia Lesko

-

Karpaty Klimkówka

4 października, 15:30

Górnik Strachocina

-

Brzozovia Brzozów

5 października, 15:30

LKS Zarszyn

-

Pionier Średnia Wieś

5 października, 15:00

LKS Kombornia

-

Lotniarz Bezmiechowa

5 października, 15:00

Orion Pielnia

-

LKS Izdebki

5 października, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 10 - 5 października

Nelson Polańczyk

-

LKS Płowce/Stróże Małe

5 października, 12:00

LKS Odrzechowa

-

Orkan Markowce

5 października, 15:30

Victoria Pakoszówka

-

Drzewiarz Rzepedź

5 października, 14:00

Juventus Poraż

-

Jawornik Czarna

5 października, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

Leśnik Baligród

5 października, 15:30

LKS Tarnawa

-

Szarotka Nowosielce

5 października, 12:00

Remix Niebieszczany

-

ULKS Czerteż

5 października, 12:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

 

Huragan Jasionka

-

JKS Jasionów

5 października, 12:00

Błękitni Żeglce

-

LKS Lubatówka

5 października, 12:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Nafta Chorkówka

5 października, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

Victoria Dobieszyn

5 października, 12:00

Jasiołka Jaśliska

-

Orły Jabłonka

5 października, 12:00

San Nozdrzec

-

Guzikówka Krosno

5 października, 12:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 10 - 5 października

 

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Victoria Niebocko

5 października, 15:00

w Milczy

LKS Głębokie

-

LKS Hłudno

5 października, 15:30

Orzeł Milcza

-

LKS Wesoła

5 października, 12:00

LKS Golcowa

-

Zryw Dydnia

5 października, 12:00

w Domaradzu

LKS Trześniów

-

Górnik Grabownica Starzeńska

5 października, 11:00

LKS Wzdów

-

LKS Górki

5 października, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 26, wrzesień 2014 13:10

Już 27 i 28 września 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 27-28 września

 

Sawa Sonina

-

Przełom Besko

27 września, 16:00

Cosmos Nowotaniec

-

Wisłok Wiśniowa

28 września, 14:00

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 9 - 27-28 września

 

Start Rymanów

-

Orzeł Bieździedza

28 września, 11:00

Iskra Przysietnica

-

Grabowianka Grabówka

28 września, 15:30

Przełęcz Dukla

-

Partyzant Targowiska

28 września, 15:30

LKS Pisarowce

-

Szarotka Uherce

28 września, 11:00

w Sanoku

Nafta Jedlicze

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

28 września, 15:00

Kotwica Korczyna

-

Bukowianka Bukowsko

28 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

-

Orzeł Faliszówka

27 września, 15:30

LKS Haczów

-

LKS Skołyszyn

28 września, 15:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 28 września

 

Orion Pielnia

-

Orzeł Bażanówka

28 września, 13:00

LKS Izdebki

-

LKS Kombornia

28 września, 15:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Zgoda Zarszyn

28 września, 14:00

Pionier Średnia Wieś

-

Górnik Strachocina

28 września, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

Sanovia Lesko

28 września, 15:30

Karpaty Klimkówka

-

Błękitni Jasienica Rosielna

28 września, 13:00

LKS Długie

-

Płomień Zmiennica

28 września, 15:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Wisłok Sieniawa

28 września, 15:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 28 września

Remix Niebieszczany

-

Nelson Polańczyk

28 września, 12:00

ULKS Czerteż

-

LKS Tarnawa

28 września, 14:00

Szarotka Nowosielce

-

Pogórze Srogów Górny

28 września, 12:00

Leśnik Baligród

-

Juventus Poraż

28 września, 15:30

Jawornik Czarna

-

Victoria Pakoszówka

28 września, 12:00

Drzewiarz Rzepedź

-

LKS Odrzechowa

28 września, 12:00

Orkan Markowce

-

LKS Płowce/Stróże Małe

28 września, 12:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 9 - 28 września

 

San Nozdrzec

-

Florian Rymanów Zdrój

28 września, 12:00

Guzikówka Krosno

-

Jasiołka Jaśliska

28 września, 14:00

na boisku przy ul. Bursaki

Orły Jabłonka

-

Iskra Iskrzynia

28 września, 15:30

w Niebocku

Victoria Dobieszyn

-

Cisy Jabłonica Polska

28 września, 11:00

Nafta Chorkówka

-

Błękitni Żeglce

28 września, 11:00

LKS Lubatówka

-

Huragan Jasionka

28 września, 12:00

JKS Jasionów

-

Sokół Domaradz

28 września, 15:30

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 28 września

 

LKS Czaszyn

-

Osława Zagórz

28 września, 13:00

w Tarnawie

Krokus Ropienka

-

Otryt Lutowiska

28 września, 13:00

Zalew Myczkowce

-

Bieszczady Jankowce

28 września, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 9 - 28 września

 

LKS Wzdów

-

Iskra Wróblik Szlachecki

28 września, 12:00

LKS Górki

-

LKS Trześniów

28 września, 12:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Golcowa

28 września, 15:30

Zryw Dydnia

-

Orzeł Milcza

28 września, 12:00

LKS Wesoła

-

LKS Głębokie

28 września, 12:00

LKS Hłudno

-

Victoria Niebocko

28 września, 12:00

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 19, wrzesień 2014 09:49

Już 20 i 21 września 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 8 - 20-21 września

Przełom Besko

-

Crasnovia Krasne

21 września, 16:00

Strumyk Malawa

-

Cosmos Nowotaniec

21 września, 11:30

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 20-21 września

 

Orzeł Bieździedza

-

LKS Haczów

21 września, 16:30

LKS Skołyszyn

-

Iwonka Iwonicz

21 września, 15:00

Bukowianka Bukowsko

-

Nafta Jedlicze

21 września, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

LKS Pisarowce

20 września, 16:30

Szarotka Uherce

-

Przełęcz Dukla

20 września, 16:30

Partyzant Targowiska

-

Iskra Przysietnica

21 września, 15:00

Grabowianka Grabówka

-

Start Rymanów

21 września, 15:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 21 września

 

Orzeł Bażanówka

-

Wisłok Krościenko Wyżne

21 września, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

LKS Długie

21 września, 15:00

Płomień Zmiennica

-

Karpaty Klimkówka

21 września, 16:30

Błękitni Jasienica Rosielna

-

Brzozovia Brzozów

21 września, 13:00

Sanovia Lesko

-

Pionier Średnia Wieś

20 września, 16:30

Górnik Strachocina

-

Lotniarz Bezmiechowa

21 września, 16:30

LKS Zarszyn

-

LKS Izdebki

21 września, 15:00

LKS Kombornia

-

Orion Pielnia

21 września, 15:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 21 września

Nelson Polańczyk

-

Orkan Markowce

21 września, 13:00

LKS Płowce/Stróże Małe

-

Drzewiarz Rzepedź

21 września, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Jawornik Czarna

21 września, 16:30

Victoria Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

21 września, 14:00

Juventus Poraż

-

Szarotka Nowosielce

21 września, 13:00

Pogórze Srogów Górny

-

ULKS Czerteż

21 września, 16:30

LKS Tarnawa

-

Remix Niebieszczany

21 września, 13:00

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 21 września

 

Florian Rymanów Zdrój

-

JKS Jasionów

21 września, 16:30

w Rymanowie

Sokół Domaradz

-

LKS Lubatówka

21 września, 11:00

Huragan Jasionka

-

Nafta Chorkówka

21 września, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Victoria Dobieszyn

21 września, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Orły Jabłonka

21 września, 11:00

Iskra Iskrzynia

-

Guzikówka Krosno

21 września, 13:00

Jasiołka Jaśliska

-

San Nozdrzec

21 września, 13:00

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 6 - 21 września

 

Osława Zagórz

-

Zalew Myczkowce

21 września, 13:00

Bieszczady Jankowce

-

Krokus Ropienka

21 września, 16:30

LKS Olszanica

-

LKS Czaszyn

21 września, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 21 września

 

Iskra Wróblik Szlachecki

-

LKS Hłudno

21 września, 16:00

w Milczy

Victoria Niebocko

-

LKS Wesoła

21 września, 13:00

LKS Głębokie

-

Zryw Dydnia

21 września, 16:30

Orzeł Milcza

-

Górnik Grabownica Starzeńska

21 września, 13:00

LKS Golcowa

-

LKS Górki

21 września, 13:00

w Domaradzu

LKS Trześniów

-

LKS Wzdów

21 września, 9:30

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 12, wrzesień 2014 08:55

Już 13 i 14 września 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

 

piłka

 

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 7 - 13-14 września

 

Sokół Nisko

-

Przełom Besko

13 września, 16:00

Cosmos Nowotaniec

-

Kolbuszowianka Kolbuszowa

14 września, 14:00

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 7 - 13-14 września

 

Grabowianka Grabówka

-

Orzeł Bieździedza

14 września, 15:00

Start Rymanów

-

Partyzant Targowiska

12 września, 16:30

Iskra Przysietnica

-

Szarotka Uherce

14 września, 16:30

Przełęcz Dukla

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

14 września, 16:30

LKS Pisarowce

-

Bukowianka Bukowsko

14 września, 11:00

w Sanoku

Iwonka Iwonicz

-

LKS Haczów

13 września, 16:30

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 14 września

 

LKS Kombornia

-

Orzeł Bażanówka

14 września, 15:00

Orion Pielnia

-

LKS Zarszyn

14 września, 11:30

LKS Izdebki

-

Górnik Strachocina

14 września, 14:00

Lotniarz Bezmiechowa

-

Sanovia Lesko

14 września, 14:00

Pionier Średnia Wieś

-

Błękitni Jasienica Rosielna

14 września, 13:00

Brzozovia Brzozów

-

Płomień Zmiennica

14 września, 16:30

Karpaty Klimkówka

-

Wisłok Sieniawa

14 września, 13:00

LKS Długie

-

Wisłok Krościenko Wyżne

14 września, 16:30

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 14 września

LKS Tarnawa

-

Nelson Polańczyk

14 września, 13:00

Remix Niebieszczany

-

Pogórze Srogów Górny

14 września, 13:00

ULKS Czerteż

-

Juventus Poraż

14 września, 14:00

Szarotka Nowosielce

-

Victoria Pakoszówka

14 września, 13:00

Leśnik Baligród

-

LKS Odrzechowa

14 września, 16:30

Jawornik Czarna

-

LKS Płowce/Stróże Małe

14 września, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Orkan Markowce

14 września, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 14 września

 

Jasiołka Jaśliska

-

Florian Rymanów Zdrój

14 września, 13:00

San Nozdrzec

-

Iskra Iskrzynia

14 września, 13:00

Guzikówka Krosno

-

Cisy Jabłonica Polska

14 września, 14:00

na boisku przy ul. Bursaki

Orły Jabłonka

-

Błękitni Żeglce

14 września, 16:30

w Niebocku

Victoria Dobieszyn

-

Huragan Jasionka

14 września, 11:00

Nafta Chorkówka

-

Sokół Domaradz

14 września, 11:00

LKS Lubatówka

-

JKS Jasionów

14 września, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 5 - 14 września

 

LKS Olszanica

-

Osława Zagórz

14 września, 16:30

LKS Czaszyn

-

Otryt Lutowiska

14 września, 16:30

w Tarnawie

Krokus Ropienka

-

Zalew Myczkowce

14 września, 13:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 14 września

 

LKS Trześniów

-

Iskra Wróblik Szlachecki

14 września, 11:00

LKS Wzdów

-

LKS Golcowa

14 września, 13:00

LKS Górki

-

Orzeł Milcza

14 września, 13:00

Górnik Grabownica Starzeńska

-

LKS Głębokie

14 września, 16:30

Zryw Dydnia

-

Victoria Niebocko

14 września, 13:00

LKS Wesoła

-

LKS Hłudno

14 września, 13:00

 

 

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Category: Piłka nożna
Utworzone: piątek, 22, sierpień 2014 09:14

Już 23 i 24 sierpnia 2014 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

 

Piast Tuczempy

-

Cosmos Nowotaniec

23 sierpnia, 17:00

 

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Krosno

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

 

Iwonka Iwonicz

-

Nafta Jedlicze

23 sierpnia, 16:30

LKS Haczów

-

LKS Pisarowce

24 sierpnia, 16:30

Orzeł Faliszówka

-

Iskra Przysietnica

24 sierpnia, 15:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

-

Grabowianka Grabówka

24 sierpnia, 16:30

Szarotka Uherce

-

Partyzant Targowiska

23 sierpnia, 16:30

Start Rymanów

-

Bukowianka Bukowsko

24 sierpnia, 11:00

 

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 4 - 24 sierpnia

 

Orzeł Bażanówka

-

Karpaty Klimkówka

24 sierpnia, 16:30

LKS Długie

-

Brzozovia Brzozów

24 sierpnia, 16:30

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Pionier Średnia Wieś

24 sierpnia, 16:30

Wisłok Sieniawa

-

Lotniarz Bezmiechowa

24 sierpnia, 15:00

Płomień Zmiennica

-

LKS Izdebki

24 sierpnia, 16:30

Sanovia Lesko

-

LKS Kombornia

23 sierpnia, 16:30

Górnik Strachocina

-

LKS Zarszyn

24 sierpnia, 16:30

Orion Pielnia

-

Błękitni Jasienica Rosielna

24 sierpnia, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 4 - 24 sierpnia

 

Nelson Polańczyk

-

Jawornik Czarna

24 sierpnia, 13:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Leśnik Baligród

24 sierpnia, 13:00

Orkan Markowce

-

Szarotka Nowosielce

24 sierpnia, 13:00

LKS Płowce/Stróże Małe

-

ULKS Czerteż

24 sierpnia, 13:00

LKS Odrzechowa

-

Remix Niebieszczany

24 sierpnia, 16:30

Victoria Pakoszówka

-

LKS Tarnawa

24 sierpnia, 14:00

Juventus Poraż

-

Pogórze Srogów Górny

24 sierpnia, 13:00

 

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 4 - 24 sierpnia

 

Florian Rymanów Zdrój

-

Nafta Chorkówka

24 sierpnia, 16:30

LKS Lubatówka

-

Victoria Dobieszyn

24 sierpnia, 13:00

JKS Jasionów

-

Orły Jabłonka

24 sierpnia, 16:30

Sokół Domaradz

-

Guzikówka Krosno

24 sierpnia, 11:00

Huragan Jasionka

-

San Nozdrzec

24 sierpnia, 13:00

Błękitni Żeglce

-

Jasiołka Jaśliska

24 sierpnia, 13:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Iskra Iskrzynia

24 sierpnia, 11:00

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno I

Kolejka 2 - 24 sierpnia

 

Krokus Ropienka

-

LKS Czaszyn

24 sierpnia, 13:00

Zalew Myczkowce

-

LKS Olszanica

23 sierpnia, 16:30

Bieszczady Jankowce

-

Otryt Lutowiska

24 sierpnia, 16:30

 

Klasa C 2014/2015, grupa: Krosno II

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Iskra Wróblik Szlachecki

-

Zryw Dydnia

24 sierpnia, 16:00

w Milczy

LKS Wesoła

-

Górnik Grabownica Starzeńska

24 sierpnia, 13:00

LKS Hłudno

-

LKS Górki

24 sierpnia, 13:00

Victoria Niebocko

-

LKS Wzdów

24 sierpnia, 13:00

LKS Głębokie

-

LKS Trześniów

24 sierpnia, 16:30

Orzeł Milcza

-

LKS Golcowa

24 sierpnia, 13:00

 

 

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze