maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

6 items tagged "dzieci"

Wyników 1 - 6 z 6

Klub Malucha na Bezludnej Wyspie!

Category: Imprezy
Utworzone: środa, 13, styczeń 2016 10:54

SANOK / Wszystkie dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które chciałyby się dowiedzieć, jak przetrwać na bezludnej wyspie, zapraszamy do Klubu Malucha w sobotę (16.01. 2016 r.) na godz. 11.00. Przewidziane są zabawy typu: „Burza na morzu”, „Budowanie osady”, „Tropiciele, „Ukryty list”. Będzie można także zdobyć sprawność „Wilka Morskiego.”

10606324 987689431288263 8160055057268800619 n

 

inf. Anna Zwolenik

źródło: MBP w Sanoku

Burmistrz powitał pierwszego sanoczanina!

Category: Sanok
Utworzone: wtorek, 05, styczeń 2016 09:09

SANOK / 1 stycznia 2016 r. o godz. 12. 30 w sanockim szpitalu przyszedł na świat pierwszy w tym roku sanoczanin o imieniu Dawid. Oprócz niego, tego samego dnia urodziła się jeszcze dwójka dzieci – nowych obywateli powiatu sanockiego: dziewczynka i chłopiec. Młoda dama wyprzedziła kolegę z Sanoka o ponad godzinę, zaś chłopczyk kazał na siebie czekać aż do 22.50.

DSC 0032
Wszystkie dzieci są zdrowe a ich rodzice ogromnie szczęśliwi.
Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro udał się do szpitala by osobiście powitać noworocznego sanoczanina oraz złożyć gratulacje i życzenia noworoczne rodzicom malca.
Przywitał się z również z jego koleżanką i kolegą z sąsiednich miejscowości i również ich rodzicom pogratulował i złożył serdeczne życzenia.
Dawid wraz z koleżanką i kolegą otrzymali od burmistrza upominki, zaś jego mama i tata okolicznościowy czek, który z całą pewnością przyda się młodym rodzicom.

DSC 0028

 

źródło: Urząd Miasta Sanoka

Dzień Dziecka – Piknik rodzinny

Category: Region
Utworzone: piątek, 05, czerwiec 2015 08:41

KOSTAROWCE/  31 maja 2015 roku przy Wiejskim Domu Kultury w Kostarowcach, odbyła się impreza zorganizowana z okazji Dnia Dziecka, przez Wójta Gminy Sanok, Szkołę Podstawową w Kostarowcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku.

Dzień Dziecka-Kostarowce 2015 035

Z ciekawym i różnorodnym programem wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kostarowcach. Zaprezentowały się również zespoły działające przy GOK w Sanoku : mażoretki „ Impuls ”grupa starsza i młodsza , oraz zespół tańca współczesnego „ Space ” z Niebieszczan.

Na zakończenie pikniku wystąpiła kapela „ Biesiada ”, oraz zespół TWA.

Organizatorzy imprezy zadbali, aby dzieci  mogły dowoli korzystać  z przygotowanych dla nich atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, suchego basenu. Wielką frajdą dla dzieci było puszczanie ogromnych mydlanych baniek, oraz malowanie twarzy. Specjalnie dla nich wystąpił Teatr edukacyjny  z Rzeszowa, prezentując zasady dobrego zachowania. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kostarowcach, upiekły pyszne rogaliki, którymi częstowały wszystkie dzieci.

 Piękna pogoda, liczne atrakcje sprawiły, że zarówno dzieci, jak i dorośli mieli okazję dobrze się bawić i miło spędzić niedzielne popołudnie.

 

Urząd Gminy Sanok

Zabawy w klimacie afrykańskim w Klubie Malucha

Category: Sanok
Utworzone: środa, 21, styczeń 2015 13:43

SANOK / 24 stycznia (sobota) od godz. 11.00 do 13.00 Klub Malucha zaprasza dzieci przedszkolne i w młodszym wieku szkolnym na zajęcia czytelniczo-plastyczne pt. „W królestwie Króla Lwa”, na których będziemy się bawić i słuchać muzyki w klimacie afrykańskim, opowieści o dżungli, a także malować dzikie zwierzęta. Uwaga: Prosimy o zabranie czegoś do picia i jedzenia! (az)

krol

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku

SDK zaprasza dzieci na przedstawienie "Najmniejszy samolot świata"

Category: Rozrywka
Utworzone: wtorek, 20, styczeń 2015 12:12

SANOK / Sanocki Dom Kultury zaprasza najmłodszych na przedstawienie teatralne „Najmniejszy samolot na świecie”, które odbędzie się 27 stycznia 2015 roku o godzinie 17.00 w SDK. Cena biletu 10 zł. Szczegóły na plakacie.

20

 

21

Konkurs Plastyczno-Techniczny „Nasze rady na odpady”

Category: Sanok
Utworzone: wtorek, 09, listopad 2010 12:48
naszeradynaopadyW piątek, 5 listopada, w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 3 odbyło się rozstrzygnięcie V Przedszkolnego Konkursu Plastyczno-Technicznego „Nasze rady na odpady”. Przy tej okazji przedszkolaki pochwaliły się imponującym wynikiem 1139 kg zebranej makulatury w ramach akcji „Ratuj naturę-zbieraj makulaturę”.

Prace konkursowe – eko-zabawki – powstały z różnego rodzaju surowców wtórnych, odpadów. Dzieci wykonywały je w domach, wspólnie z rodzicami i rodzeństwem.

- Konkurs ma na celu pokazanie, że śmieci można wykorzystać do zrobienia czegoś fajnego. Poza tym konkurs ten aktywizuje całe rodziny. To dobra forma integracji i zabawy – mówi Małgorzata Pietrzycka, dyrektor Przedszkola nr 3.

To także kolejna forma edukacji ekologicznej, bowiem tegoroczny konkurs odbył się w ramach realizowanego przez Miasto Sanok projektu „Eko-Sanok”. Wszystkie prace konkursowe, wyeksponowane na przedszkolnym korytarzu, zostały nagrodzone.


sanok.pl
Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze