maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

12 items tagged "Tadeusz Pióro"

Wyników 1 - 12 z 12

„Złote i Diamentowe Gody” na sanockim zamku

Category: Sanok
Utworzone: środa, 03, luty 2016 11:42

SANOK / 2 lutego 2016 r. w Sali Gobelinowej sanockiego zamku odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczenia te przyznawane są przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Otrzymało je 21 par za wspólnie przeżyte 50 lat, oraz 2 za 60 lat małżeństwa. Do dostojnych jubilatów życzenia skierowali: Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, Archiprezbiter Sanocki ks. Prałat dr Andrzej Skiba oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Wojciech Majka. Następnie odznaczono poszczególne pary. Po oficjalnej części uroczystości na zgromadzonych oczekiwał okolicznościowy tort oraz poczęstunek.

dsc 0188

Tego dnia odznaczone zostały pary obchodzące „Złote Gody” , Państwo:

Zbigniew i Lidia Filipczakowie,
Kazimierz i Anna Firlitowie,
Jarosław i Zenona Hottowie,
Gustaw i Irena Hućkowie,
Andrzej i Krystyna Koszczanowie,
Józef i Stefania Kuczmowie,
Jerzy i Kazimiera Kwaśniewiczowie,
Edward i Helena Longawowie,
Zbigniew i Krystyna Midurowie,
Stanisław i Adela Michałkiewiczowie,
Eugeniusz i Jadwiga Milczanowscy,
Lucjan i Alicja Pałysowie,
Stanisław i Janina Poznańscy,
Jerzy i Antonina Sikorscy,
Zenon i Maria Słyszykowie,
Mieczysław i Jadwiga Sobolakowie,
Julian i Mieczysława Srokowie,
Edward i Józefa Warchołowie,
Paweł i Anna Wojtuniowie,
Mikołaj i Maria Woźniczakowie,
Józef i Teresa Źrebcowie.

A także pary, dla których były to już „Diamentowe Gody”, Państwo:  

Aleksander i Barbara Pankiewiczowie,
Wojciech i Maria Siernatowie.

 

 

źródło: Urząd Miasta Sanoka

Z wizytą w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Category: Sanok
Utworzone: wtorek, 26, styczeń 2016 15:04

WARSZAWA / SANOK / W dniu 21 stycznia 2016 roku Delegacja  Miasta Sanoka reprezentowana przez Pana Burmistrza Tadeusza Pióro, Posła RP Piotra Uruskiego oraz dyrektora MOSiR w Sanoku Tomasza Matuszewskiego gościła  z wizytą roboczą w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Warszawie. Odbyło się spotkanie z Ministrem Sportu Witoldem Bańka, podczas którego Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, przedstawił problemy finansowe na jakie napotyka miasto przy inwestycjach związanych z budową lub modernizacją infrastruktury sportowej.  Spotkanie miało również na celu omówienie bieżącej sytuacji przy pracach związanych z budową basenów  oraz remontem pozostałych obiektów sportowych.

nsmail-6-1024x680

Następnie przedstawiciele Miasta udali się na zaplanowane robocze spotkanie z Sekretarzem Stanu Jarosławem Stawiarski. Podczas spotkania dyrektor MOSiR  w Sanoku Tomasz Matuszewski zaprezentował prezentację dotyczącą całej infrastruktury sportowej MOSiR w Sanoku, w której również zawarte zostały planowane działania modernizacji poszczególnych obiektów oraz budowy nowych min. basenów, zaplecza szatniowego na kortach tenisowych, remont stadionu ,,Wierchy”  itp.. Omówione zostały  również sprawy związane z przygotowanymi wnioskami,  jakie obecnie miasto i MOSiR kompletuje i chce zrealizować podczas planowanych inwestycji w ten ośrodek.

nsmail-1-1024x680

Podczas spotkania, zarówno przedstawiciele Miasta jak i Sekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski wyrazili pozytywne opinie na temat już poczynionych prac i kolejnych planowanych. Mamy nadzieję, że przygotowywana dokumentacja konkursowa, oraz prace realizowane przy niej,  niewątpliwie przyczynią się do pełniejszego przygotowania wniosków na kolejne dofinansowania, wpływające na polepszenie infrastruktury sportowej naszego Miasta.

Duża  cześć środków związanych z pozyskaniem finansowania na modernizację oraz rozbudowę infrastruktury sportowej, realizowana jest przez MSiT, dlatego też spotkanie przedstawicieli Miasta w MSiT w Warszawie wpłynie pozytywnie na planowane działania realizowane w naszym mieście.

nsmail-13-1024x680

źródło: Urząd Miasta Sanoka

Otylia Jędrzejczak Honorowym Ambasadorem nowo powstającego kompleksu basenowego!

Category: Sanok
Utworzone: piątek, 22, styczeń 2016 11:29

SANOK / Otylia Jędrzejczak Honorowym Ambasadorem nowo powstającego kompleksu basenowego na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Do porozumienia doszło podczas wizyty polskiej pływaczki, która odbyła się 21 stycznia br. w Sanoku. 

DSC 0264

Wielokrotna mistrzyni Europy, mistrzyni świata, mistrzyni olimpijska najpierw odwiedziła bazę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie przyglądała się umiejętnościom pływackim dzieci i młodzieży a następnie w sanockim magistracie spotkała się z burmistrzem miasta Tadeuszem Pióro.

W spotkaniu uczestniczyli również: poseł na Sejm RP Piotr Uruski oraz dyrektor MOSiRu Tomasz Matuszewski. Burmistrz Tadeusz Pióro wraz z Tomaszem Matuszewskim przedstawili koncepcję współpracy oraz opowiedzieli o zakładanej inwestycji jaką jest  budowa kompleksu basenowego na terenie naszego miasta.

DSC 0268

Otylia Jędrzejczak zapewniła o swoim patronacie nad budową basenu a także wsparciu w realizacji celów jakimi są wspieranie dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Sanoka uprawiających sport, wdrażanie nowoczesnych metod treningowych mających na celu zapewnić zrównoważony rozwój młodych ludzi, realizację wszelkich projektów związanych  ze sportem, a w szczególności z pływaniem. Porozumienie dotyczyło również współpracy przy organizacji wspólnych wydarzeń związanych z aktywnością fizyczną, przygotowywanie i wdrażanie wspólnych projektów i programów promujących pływanie, wspieranie uzdolnionych sportowo osób i objęcie ich kompleksową opieką szkoleniową, promowanie aktywnego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz współudział przy nadaniu nazwy dla nowego kompleksu basenowego.

DSC 0278

W ramach współpracy Otylia Jędrzejczak przyjęła tytuł Honorowego Ambasadora nowo powstającego kompleksu basenowego  na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku.

Wierzymy, że cenne wsparcie, autorytet i pomoc doradcza Pani Otylii Jędrzejczak sprawi, że nowa inwestycja będzie przyciągała dzieci i młodzież chcących uprawiać ten wymagający sport i aspirujących do osiągnięć naszej multimedalistki.  Liczymy, że poprzez wspólne działanie zostanie stworzone miejsce, które będzie łączyć pokolenia, gdzie mieszkańcy będą aktywnie spędzać swój wolny czas.

DSC 0282

 

źródło: Urząd Miasta Sanoka

XVI Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji

Category: Sanok
Utworzone: czwartek, 21, styczeń 2016 09:29

SANOK / W dniu 26 stycznia 2016 r. (wtorek) o godzinie 9.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbędzie się XVI Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji – sesja budżetowa. Poniżej publikujemy porządek obrad:  

 1. Otwarcie obrad.
 2. Powołanie sekretarza sesji.
 3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
 4. Debata nad projektem budżetu Miasta Sanoka na 2016 r.
  a. przedstawienie projektu uchwały budżetowej na rok 2016 wraz z uzasadnieniem,
  b. odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie do projektu budżetu na 2016 r.,
  c. przedstawienie opinii Komisji Finansowo – Gospodarczej do projektu budżetu  na 2016 r.,
  d. przedstawienie stanowiska Burmistrza w sprawie opinii Komisji Finansowo – Gospodarczej i Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie,
  e. dyskusja nad wniesionymi poprawkami i ich przegłosowanie,
  f. głosowanie nad projektem uchwały budżetowej.
 5. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 6. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie odwołania Skarbnika Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie powołana Skarbnika Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 8. Zamknięcie obrad sesji.

Urząd Miasta Sanoka

herbmiasta

Burmistrz powitał pierwszego sanoczanina!

Category: Sanok
Utworzone: wtorek, 05, styczeń 2016 09:09

SANOK / 1 stycznia 2016 r. o godz. 12. 30 w sanockim szpitalu przyszedł na świat pierwszy w tym roku sanoczanin o imieniu Dawid. Oprócz niego, tego samego dnia urodziła się jeszcze dwójka dzieci – nowych obywateli powiatu sanockiego: dziewczynka i chłopiec. Młoda dama wyprzedziła kolegę z Sanoka o ponad godzinę, zaś chłopczyk kazał na siebie czekać aż do 22.50.

DSC 0032
Wszystkie dzieci są zdrowe a ich rodzice ogromnie szczęśliwi.
Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro udał się do szpitala by osobiście powitać noworocznego sanoczanina oraz złożyć gratulacje i życzenia noworoczne rodzicom malca.
Przywitał się z również z jego koleżanką i kolegą z sąsiednich miejscowości i również ich rodzicom pogratulował i złożył serdeczne życzenia.
Dawid wraz z koleżanką i kolegą otrzymali od burmistrza upominki, zaś jego mama i tata okolicznościowy czek, który z całą pewnością przyda się młodym rodzicom.

DSC 0028

 

źródło: Urząd Miasta Sanoka

Wigilijne spotkanie na sanockim Rynku

Category: Sanok
Utworzone: poniedziałek, 28, grudzień 2015 12:24

SANOK / 23 grudnia na sanockim Rynku odbyło się I Wigilijne Spotkanie Mieszkańców Sanoka. O godzinie 11.00 Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro powitał zgromadzonych sanoczan oraz gości. Następnie w obecności J.E. ks. bp Stanisława Jamrozka odbyła się krótka modlitwa prowadzona przez ks. prałata Andrzeja Skibę po której harcerze ZHP Hufca Ziemi Sanockiej przekazali mieszkańcom Betlejemskie Światło Pokoju. Ze sceny popłynęły życzenia świąteczne, które wszystkim mieszkańcom Sanoka złożyli: burmistrz Tadeusz Pióro, ks. bp. Stanisław Jamrozek oraz dyrektor Caritas Archidiecezji Przemyskiej ks. prałat Artur Janiec.

2

Zgromadzeni na płycie sanockiego Rynku również mieli okazję aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie wzajemne życzenia. Po chwili przed publicznością wystąpił Mateusz Mijal, który wykonał najpiękniejsze, polskie kolędy oraz własne utwory takie jak „Winny” czy „Zabijasz mnie”. Następnie na scenie zaprezentowały się sanockie Souliki, które pod kierownictwem dr Moniki Brewczak zaśpiewały kolędy i pastorałki. Niezwykle piękny spektakl Jasełek przedstawili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 3 w Sanoku.

Podczas wigilijnego spotkania mieszkańcy Sanoka mogli spróbować tradycyjnych świątecznych potraw, przygotowanych przez Towarzystwo im. św. Brata Alberta w Sanoku; wziąć do domów sianko na stół wigilijny, jedlinę i okolicznościowe świece. Wielkim zainteresowaniem szczególnie wśród najmłodszych cieszyła się żywa szopka a także wystawa świąteczna zorganizowana przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Świąteczna atmosfera, która tego dnia zagościła na sanockim Rynku sprawiła, że organizatorzy myślą już o kolejnym spotkaniu. Do zobaczenia za rok.

 

 

źródło: Urząd Miasta Sanoka

Konferencja „Edukacja przyrodnicza w Województwie Podkarpackim”

Category: Sanok
Utworzone: poniedziałek, 20, kwiecień 2015 11:10

SANOK / 14 kwietnia 2015 r. w Sanockim Domu Kultury odbyła się konferencja szkoleniowo-informacyjna pt. „Edukacja przyrodnicza w Województwie Podkarpackim” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego. Inicjatywa adresowana była do uczniów sanockich szkół i jej celem było zaznajomienie młodych sanoczan z przyrodniczym bogactwem regionu.

dsc 0207

Otwarcia konferencji oraz przywitania uczestników dokonał Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, który wystąpił również z prezentacją „Rola terenów użyteczności publicznej w edukacji przyrodniczej na terenie Gminy Miasta Sanoka”. Podkreślił on wartość terenów zielonych w Sanoku oraz przybliżył młodzieży plany związane z zielenią w mieście.

Kolejnymi prelegentami byli przedstawiciele Nadleśnictwa Baligród: nadleśniczy Wojciech Głuszko oraz leśniczowie Marcin Scelina i Kazimierz Nóżka – bohaterowie programu „Las bliżej nas” emitowanego w TVP1. Leśnicy zapraszali do swojej siedziby, na wykonane przez nich ścieżki edukacyjne, wieżę widokową na Korbani oraz do innych atrakcji Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Bieszczadzkie”. Swoją pasją dzielą się codziennie na profilu facebookowym nadleśnictwa, na który warto zajrzeć. Kolejne dwie prezentacje dotyczyły parków krajobrazowych administrowanych przez dwa zarządy: z Przemyśla i Krosna.

Specjalista ds. ochrony środowiska z zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu, Pani Magdalena Capecka opisała zebranym parki krajobrazowe: Gór Słonnych, Pogórza Przemyskiego, Południoworoztoczański i Puszczy Solskiej. Specjalista ds. edukacji Ignacy Bielecki z Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych ukazał tajemnice zarządzanych przez jednostkę form ochrony przyrody. Były to Park Krajobrazowy Doliny Sanu, Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy, Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Pasma Brzanki oraz Jaśliski Park Krajobrazowy.

Jako ostatni wystąpili leśnicy z Technikum Leśnego w Lesku: wicedyrektor Janusz Leszczyński, zespół sygnalistów „Tropem Wilka” oraz Łukasz Baran, który zaprezentował swoje umiejętności wabiarskie. Czwartoklasista za pomocą instrumentów ukazał zebranym głosy myszy i zająca używane przy wabieniu lisa oraz cała gamę głosów rykowiska jeleni.

Konferencja ukazała zebranym nie tylko bogactwo przyrodnicze regionu województwa, które jako w drugie w kraju może poszczycić się ilością obszarów będących pod ochroną. Uczniowie sanockich szkół poprzez to 3 godzinne spotkanie z leśnikami i przyrodnikami mieli możliwość poznania bogatej oferty edukacyjnej.

 

 

 

Urząd Miasta Sanoka

Spotkanie Burmistrza Sanoka z Prezesem Zarządu Pass-Polu

Category: Sanok
Utworzone: czwartek, 19, marzec 2015 10:52

SANOK / Jedną z największych firm w Sanoku jest PASS-POL Sp. z o.o. Z blisko 2,5 tysięczną załogą jest największym pracodawcą w regionie. Firma wciąż się rozwija i planuje zakup kolejnych działek na rozbudowę hal produkcyjnych. Z Prezesem Zarządu dr inż. Marianem Cyrkiem spotkał się Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro. Prezes Pass-Polu gościł w sanockim magistracie 17 marca br. Podczas spotkania wstępnie uzgodniono możliwość zakupu przez firmę działek od Miasta.

001

Pass-Pol produkuje między innymi węże gumowe wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Wyroby dostarcza na rynki krajowe i zagraniczne m.in. dla firm: Amica, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ford, Jaguar, Land-Rover, Magna Steyr, Mercedes, Miele, Seat, Skoda, Volvo, VW.

002

 

 

Materiały nadesłane

 

Zgromadzenie Związku Miast Polskich

Category: Sanok
Utworzone: czwartek, 12, marzec 2015 11:23

POZNAŃ / SANOK / Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro uczestniczył w XXXVI Zgromadzeniu Ogólnym Związku Miast Polskich. Miasto reprezentował także Radny Łukasz Radożycki.

Zjazd odbył się w Poznaniu w dniach 5-6 marca 2015 roku. Delegaci wybrali nowe władze oraz uchwalili program działania Związku w VII kadencji. Spotkanie towarzyszyło Kongresowi XXV-lecia Samorządu Terytorialnego.

Pierwszy raz po wyborach samorządowych spotkali się na Zgromadzeniu Ogólnym delegaci miast na Zgromadzeniu Ogólnym Związku Miast Polskich. W poznańskim spotkaniu wzięli udział nowowybrani prezydenci, burmistrzowie oraz radni wybrani przez swoje samorządy do pracy w Związku.

POZNAN

Delegaci uchwali Tezy programu działania Związku na VII kadencję. Uznali za konieczne działania na rzecz korzystnych dla miast systemowych rozwiązań w zakresie finansów samorządowych, w tym przywrócenia zasady rekompensowania ubytków w dochodach własnych powodowanych zmianami ustawowymi. Związek zamierza doprowadzić do uwzględnienia  w budowaniu systemu finansów lokalnych standardów wykonywania usług publicznych – zwłaszcza w zadaniach przeregulowanych, jakimi są oświata i pomoc społeczna. Delegaci z miast chcą, by została wyegzekwowana zasada jedno miasto - jeden gospodarz. Związek ma bronić wywalczonego zakresu decentralizacji spraw publicznych oraz doprowadzić do wprowadzenia podatku od wartości nieruchomości oraz zwrotu podatku VAT od inwestycji publicznych. Kolejne postulaty reprezentantów miast to spowodowanie usunięcia zbędnych nadregulacji prawnych, ograniczających autonomię miast i gmin w zakresie ustawowo nałożonych zadań własnych, wprowadzenie zmian ustawowych, umożliwiających przywrócenie wpływu miast i gmin na ład przestrzenny oraz koordynację działań w tym zakresie i wreszcie uchwalenie ustawy o rewitalizacji obszarów zurbanizowanych.

Ważnym kierunkiem działań Związku w nowej kadencji ma być utrwalenie znaczenia i aktywności Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego i jej zespołów oraz aktywny udział przedstawicieli miast w innych gremiach, które mają wpływ na poszczególne dziedziny życia publicznego w Polsce. Delegaci uważają, że należy aktywnie współpracować z regionalnymi organizacjami samorządowymi.

 

źródło: Urząd Miasta Sanoka

Burmistrz elekt złożył ślubowanie Foto

Category: Sanok
Utworzone: czwartek, 11, grudzień 2014 10:42

Druga sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji odbyła się 8 grudnia br. Jednym z jej punktów było złożenie ślubowania przez burmistrza elekta Tadeusza Pióro.

1

Początek sesji wypełniło przekazanie nowemu burmistrzowi zaświadczenia o wyborze oraz złożenie przez niego ślubowania.

Następnie radni dokonali wyboru wiceprzewodniczących rady, którymi zostali: Roman Babiak oraz Agnieszka Kornecka-Mitadis.

Powołano także 6 komisji stałych Rady Miasta Sanoka, utrzymując dotychczasowe ich nazewnictwo, z wyjątkiem Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej, która otrzymała nazwę: Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Radni dokonali również wyboru przewodniczących komisji:

- Komisja Finansowo-Gospodarcza: przewodniczący - Janusz Baszak

- Komisja Infrastruktury Miejskiej: przewodniczący - Jan Wydrzyński

- Komisja Oświaty Kultury Sportu i Turystyki: przewodniczący - Ryszard Karaczkowski

- Komisja Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego: przewodniczący - Witold Święch

- Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej: przewodniczący - Wanda Kot

- Komisja Rewizyjna: przewodniczący - Grażyna Rogowska-Chęć

 

Urząd Miasta Sanoka

Tadeusz Pióro nowym Burmistrzem Sanoka

Category: Sanok
Utworzone: wtorek, 02, grudzień 2014 10:53

Nowym Burmistrzem Sanoka został Tadeusz Pióro, otrzymując 6 140 głosów. Swojego kontrkandydata Wojciecha Blecharczyka pokonał przewagą 103 głosów.

Tadeusz Pióro zwyciężył w dwóch najliczniejszych dzielnicach Sanoka: Dąbrówka i Olchowce. W pozostałych dzielnicach większość głosów otrzymał Wojciech Blecharczyk, łącznie zdobywając 6 037 głosów.

indeks

 

Nieoficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta Sanoka

Category: Sanok
Utworzone: poniedziałek, 17, listopad 2014 10:24

SANOK / Za dwa tygodnie odbędzie się II tura wyborów na burmistrza Sanoka. Kandydatami, którzy dostali się do II tury, są Wojciech Blecharczyk i Tadeusz Pióro. Dotychczasowy burmistrz miasta, pan Blecharczyk na chwilę obecną ma przewagę nad panem Pióro o ok. 1200 głosów.

indeks

Poniżej zamieszczamy wybranych radnych do Rady Miasta Sanoka.

 

Okręg nr 1

Jan Wydrzyński

 

 

Okręg nr 2

Ryszard Jan Bętkowski

 

 

Okręg nr 3

Wanda Kot

 

Okręg nr 4

Witold Święch

 

Okręg nr 5

Adam Kornecki

 

Okręg nr 6

Agnieszka Kornecka-Mitadis

 

Okręg nr 7

Ryszard Karaczkowski

 

Okręg nr 8

Zbigniew Daszyk

 

Okręg nr 9

Adam Ryniak

 

Okręg nr 10

Marian Osękowski

 

Okręg nr 11

Adrian Herbut

 

Okręg nr 12

Łukasz Radożycki

 

Okręg nr 13

Grażyna Rogowska-Chęć

 

Okręg nr 14

Jakub Osika

 

Okręg nr 15

Krzysztof Banach

 

Okręg nr 16

Janusz Baszak

 

Okręg nr 17

Roman Babiak

 

Okręg nr 18

Piotr Lewandowski

 

Okręg nr 19

Maciej Drwięga

 

Okręg nr 20

Teresa Lisowska

 

Okręg nr 21

Bolesław Wolanin

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze