maciek1

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ciarkotychy11032015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów hokejciarkotychy02122014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Utworzone: czwartek, 19, marzec 2015 12:13

Hokeiści GKS Tychy po raz pierwszy w tym sezonie wygrali w Sanoku. To zwycięstwo jest dla nich niezwykle cenne, bo daje im prowadzenie w półfinałowej serii. Kolejne - i być może ostatnie - spotkanie w piątek w Tychach.

tyszanieciarko18032015

Obie drużyny doskonale zdawały sobie sprawę ze stawki spotkania. Nie było już czasu na wzajemne prowokacje i złośliwości. Dziś sanockie lodowisko opanował po prostu hokej.

Kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć piąty mecz półfinału, nie mogli narzekać na nudę. Byli świadkami walki o każdy centymetr lodu, wielu kombinacyjnych akcji i ładnych interwencji obu bramkarzy. W przekroju całego spotkania drużyną dojrzalszą i lepiej realizującą założenia taktyczne okazali się trójkolorowi, a kluczem do ich zwycięstwa była przede wszystkim skuteczna i ofiarna gra w destrukcji.

Trzeba jednak przyznać, że podopieczni Jiříego Šejby rozpoczęli to spotkanie od błędu. W 2. minucie tyscy obrońcy pozostawili zbyt dużo swobody Lukášowi Endálowi, który strzałem od zakrystii pokonał Štefana Žigárdy'ego.

– Rozpoczęliśmy to spotkanie dość niemrawo, bardzo szybko straciliśmy bramkę. Byliśmy wolniejsi o krok od zawodników z Sanoka, szczególnie w tercji ataku – przyznał Krzysztof Majkowski, drugi trener tyszan.

– My za to graliśmy dobrze, strzeliliśmy jednego gola, a mogliśmy się pokusić o zdobycie dwóch lub nawet trzech bramek– mówił z kolei Marcin Ćwikła, opiekun sanoczan, mając zapewne na myśli zmarnowane okazje Zenona Konopki i Petra Šinágla.

Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony niepotrzebne wykluczenie złapał Martin Vozdecký. Tyszanie wykorzystali tę szansę i wyrównali. Bartłomiej Pociecha uderzył potężnie z linii niebieskiej, a zasłonięty Bryan Pitton nie zdążył zareagować. Goście poszli za ciosem i trzy minuty później wyszli prowadzenie. Wrzutkę Marcina Kolusza wykorzystał Kacper Guzik, który odpowiednio przystawił łopatkę kija.

W drugiej tercji odwróciliśmy losy spotkania, zdobyliśmy dwie bardzo ważne bramki i kontrowaliśmy grę w tercji obronnej. Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi "założyć ataku" – przyznał drugi trener tyszan.
Sanoczanie rozpoczęli pogoń za wynikiem, ale goście skutecznie się bronili. Mieli też ogromne wsparcie w osobie Štefana Žigárdy'ego, który bronił pewnie, a na dodatek miał ogromne szczęście. – Szkoda szczególnie okazji Jordana Pietrusa, który dwa razy miał przed sobą pustą bramkę – kręcił głową Marcin Ćwikła.

Na 82 sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry trener sanoczan poprosił o czas. Później zdjął z bramki Bryana Pittona i wprowadził do gry dodatkowego napastnika. Jednak ten manewr nie przyniósł zamierzonych efektów, lecz całkowicie pogrzebał szansę gospodarzy. Gumę z własnej tercji wybił Maksim Kartoszkin, a Patryk Kogut umieścił ją w pustej bramce.

Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
1:0 – Lukáš Endál – Krzysztof Zapała, Rafał Dutka (01:35),
1:1 – Bartłomiej Pociecha – Jakub Witecki, Jarosław Rzeszutko (21:27, 5/4),
1:2 – Kacper Guzik – Marcin Kolusz, Adrian Parzyszek (24:50),
1:3 – Patryk Kogut – Maksim Kartoszkin (59:43, 5/6 – do pustej bramki).

Sędziowali: Włodzimierz Marczuk, Tomasz Radzik (główni) – Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz (liniowi).
Minuty karne: 6-8.
Strzały: 35-29.
Widzów: ok. 3000.
Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw): 3:2 dla GKS Tychy.
Kolejny mecz: w piątek w Tychach.

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Pitton – Turoň, Klemientjew; Danton, Pietrus (2), Cichy – Zaťko, Richter; Vozdecký (2), Konopka, Šinágl – Dutka, Rąpała; Endál, Zapała (2), Biały – Dolny; Wanat, Wilusz, Ćwikła, Wilusz oraz Demkowicz.
Trener: Miroslav Fryčer.

GKS Tychy: Žigárdy – Kotlorz (2), Besch; Vitek, Kartoszkin, Kogut – Ferenc (2), Hertl; Kuzin (2), Rzeszutko, Witecki – Sokół, Pociecha (2); Majoch, Galant, Woźnica – Wanacki; Kolusz, Parzyszek, Guzik.

Trener: Jiří Šejba.

Ciarko PBS Bank KH Sanok

WGiD PZHL zajmie się zachowaniem kibiców GKS Tychy

Utworzone: wtorek, 17, marzec 2015 10:28

WGiD PZHL postanowił wszcząć postępowanie dyscyplinarne w sprawie zachowania publiczności w czasie meczu PHL w dniu 14.03.2015 r. pomiędzy drużynami GKS Tychy a Ciarko PBS Bank KH Sanok. W szczególności rzucania przez publiczność różnych przedmiotów do boksu drużyny gości. Obie drużyny mają przedstawić swoje stanowiska na piśmie w terminie do 17.03.2015, godz. 9:30.

aidadefault1

Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok ubolewa nad skandalicznym zachowaniem kibiców GKSu Tychy w sobotnim spotkaniu (14.03.2015) wymierzonym w sanocką drużynę podczas którego do boksu drużyny gości oraz na lód zostały rzucone różnego rodzaju przedmioty (kije, zapalniczki, napoje, butelki, piwo) itd. Jest to niedopuszczalne zachowanie mogące zaszkodzić zdrowiu zawodników i sztabu szkoleniowemu. Jest to nie pierwsza taka sytuacja w Tychach. Przypominamy, że sanocki klub był wielokrotnie karany za rzucanie przedmiotów na lód m.in. drakońska kara 20 tys. w pamiętnym meczu Pucharu Polski.

Dodajmy, że po meczu nr. 2 półfinału PHL w Sanoku zawodnicy GKSu Tychy zdemolowali drzwi szatni w Arenie Sanok jak również zostawili ją w stanie totalnego rozgardiaszu oraz powodując zamieszki z ochroną obiektu.

Komunikat w sprawie biletów na V mecz półfinałowy

Utworzone: wtorek, 17, marzec 2015 10:23

Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok informuje, że przedsprzedaż biletów odbędzie się we wtorek (17.03.2015) od godziny 15:00. W dniu meczu kasy bedą czynne od godziny 16:00.

plakat na dziś

V MECZ: Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 18.03.2015 (środa)

Ceny biletów:

Bilet normalny: 20 zł

Bilet ulgowy: 15 zł

Dzieci do lat 6 – wstęp wolny – wejście pod opieką dorosłych, z dokumentem potwierdzającym wiek.

Bilety ulgowe przysługują kobietom, uczniom, studentom, rencistom i emerytom za okazaniem legitymacji.

Karnety: VIP oraz ZŁOTY obowiązują na cały sezon 2014/2015 łącznie z fazą play-off.

Kibice, którzy są w posiadaniu pozostałych karnetów będą mogli zachować swoje stałe miejsca na trybunach. W obecnym sezonie nie przysługuje prawo do rezerwacji biletów.

Poprawili kilka detali i wygrali

Utworzone: wtorek, 17, marzec 2015 10:14

Hokeiści GKS Tychy pokonali przedwczoraj Ciarko PBS Bank KH Sanok 5:2 i w rywalizacji do czterech zwycięstw przegrywają już tylko 1:2. – Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, jak ryba wody – powiedział po meczu Krzysztof Majkowski, drugi trener tyszan.

Niedzielne spotkanie rozgrzało kibiców aż do czerwoności. Od samego początku bandy trzeszczały, a kości zawodników wystawione były na ciężką próbę. Nie zabrakło też goli, nieszablonowych zagrań i pięknych interwencji bramkarzy.

Zaczęło się jak u Hitchcocka, czyli od trzęsienia ziemi. GKS odważnie ruszył na rywali, którzy już w 22. sekundzie złapali wykluczenie. Tyszanie wykorzystali szansę i po 90 sekundach gry objęli prowadzenie. Kartoszkin ładnie wjechał do tercji, dograł do Koguta, a ten zaskoczył Pittona precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka.

Podopieczni Jiříego Šejby próbowali pójść za ciosem, ale nie wykorzystali kilku świetnych okazji. Po strzałach Jarosława Rzeszutki, Michała Woźnicy i Łukasza Sokoła nie lada refleksem popisywał się Bryan Pitton. – Myślę, że po pierwszej tercji powinniśmy prowadzić wyżej. Mieliśmy bowiem więcej z gry i dochodziliśmy do znacznie groźniejszych sytuacji – przyznałJarosław Rzeszutko, środkowy tyszan.

Sanoczanie wyrównali w 27. minucie, gdy po strzale Krisa Hogga, Štefan Žigárdy dosłownie wpadł z krążkiem do bramki. Dla pewności sędziowie sprawdzili zapis wideo, a następnie wskazali na środek tafli.

Jedak ten gol nie zniechęcił tyszan. W 34. minucie piękną akcję przeprowadził Jakub Witecki. Skrzydłowy drugiej formacji dał próbkę niezłego wyszkolenia technicznego, wycofując krążek do Jarosława Rzeszutki. 28-letni środkowy uderzył bez przyjęcia i było już 2:1. Trzeciego gola dołożył Kacper Guzik, popisując się potężnym uderzeniem z klepy. Od tego momentu czas pracował na korzyść gospodarzy.

Ekipa z Podkarpacia nie dała za wygraną i zdobyła kontaktowego gola. Podczas gry w przewadze precyzyjnym uderzeniem z ósmego metra popisał się David Turoň. Wydawało się, że sanoczanie odważnie ruszą do ataku i postarają się o wyrównującego gola.

Ale trójkolorowi pokrzyżowali te plany i w końcówce zadali dwa ciosy, które przesądziły o losach meczu. Najpierw ponownie do siatki trafił Rzeszutko, a 44 sekundy później gumę w pustej bramce umieścił Vitek.

Poprawiliśmy kilka detali i wygraliśmy to spotkanie – zaznaczył po końcowej syrenie Jarosław Rzeszutko, jeden z bohaterów tyszan. – To, że wygraliśmy jest też zasługą kibiców, którzy ponieśli nas swoim dopingiem. Mamy nadzieję, że jutrzejszemu spotkaniu towarzyszyć będzie podobna atmosfera.

Powiedzieli po meczu:

Krzysztof Majkowski, drugi trener GKS Tychy: – Wiedzieliśmy, że będzie to ważne spotkanie w tej serii. Potrzebowaliśmy zwycięstwa i cieszymy się, że udało nam się je odnieść. Pierwsza tercja była bardzo dobra w naszym wykonaniu. W drugiej, podczas gry w podwójnej przewadze (122 sekundy - przyp. red.), przydarzył nam się przestój, ale na szczęście szybko wróciliśmy na właściwe tory. Jutro jest kolejny mecz i wszystko zaczyna się od nowa.
Miroslav Fryčer, trener Ciarko PBS Bank KH Sanok: – Pierwsza tercja była dla nas bardzo ciężka. Wiedzieliśmy, że tyszanie będą grać agresywnie przez pierwsze 10 albo nawet 15 minut. I rzeczywiście tak było. Możemy żałować, że w tym okresie złapaliśmy za dużo kar, bo - jak każdy wie - bronienie osłabień zawsze wiąże się ze stratą sił. Popełniliśmy dwa, trzy błędy, które tyszanie zamienili na bramki. Czeka nas długa i ciężka seria.

GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
1:0 – Patryk Kogut – Maksim Kartoszkin (1:30, 5/4),
1:1 – Kris Hogg (26:16),
2:1 – Jarosław Rzeszutko – Jakub Witecki (33:56),
3:1 – Kacper Guzik – Bartłomiej Pociecha (50:32),
3:2 – David Turoň – Matt Williams (54:27, 5/4),
4:2 – Jarosław Rzeszutko – Jurij Kuzin, Jaroslav Hertl (58:31),
5:2 – Josef Vítek – Maksim Kartoszkin (59:15, 5/6)

Sędziowali: Paweł Breske, Zbigniew Wolas (główni) – Patryk Kasprzyk, Marcin Polak (liniowi).
Minuty karne: 10-20.
Strzały: 43-29.
Widzów: oficjalnie - 2500.
Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw): 2:1 dla Ciarko PBS Bank KH Sanok.
Kolejny mecz: jutro o 18:30 w Tychach.

GKS Tychy: Žigárdy – Kotlorz, Besch; Vitek (2), Kartoszkin, Kogut – Ferenc, Hertl; Kuzin, Rzeszutko, Witecki (2) – Sokół, Pociecha (2); Bagiński, Parzyszek, Woźnica (2) – Wanacki (2); Kolusz, Galant, Guzik oraz Majoch.

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Pitton – Turoň (4), Williams; Danton (2), Cichy, Kostecki – Zaťko, Richter; Vozdecký (2), Konopka, P. Šinágl (2) – Dutka, Rąpała (2); Ćwikła, Zapała (4), Hogg (2) – Demkowicz, Dolny; Wilusz, Pietrus (2), Sawicki.

Emocje do ostatnich sekund! FOTO

Utworzone: czwartek, 12, marzec 2015 08:41

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali po emocjonującym do ostatnich sekund meczu GKS Tychy 3:2. Zwycięskiego gola zdobył na cztery minuty przed końcem spotkania Zenon Konopka. Sanoczanie prowadzą w rywalizacji 2:0.

DSC 9485

Przed meczem uhonorowani przez zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok zostali Bogusław Rąpała i Maciej Mermer. Pierwszy rozegrał ponad 600 spotkań w barwach sanockiego klubu, drugi zaś ponad 700.

Tyszanie zaczęli spotkanie całkiem odmiennie jak dzień wcześniej. Bardziej odważnie, co przyniosło efekty w 4 minucie gdzie dość szczęśliwie guma po podaniu Koguta odbiła się od łyży Vitka i wpadła do bramki. Gospodarze wyrównali w 9 minucie gdy strzał Turona dobił z najbliższej odległości Michael Cichy. W kolejnych 30 minutach oba zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji, ale bramkarze byli na posterunku. Najdogodniejsze okazje zmarnowali Rzeszutko w 24 minucie z bliska dwukrotnie nie zdołał oszukać Pittona oraz Zapała, który w 32 minucie trafił w słupek.

Warto zaznaczyć, że jeszcze w 17 minucie doszło do kuriozalnej sytuacji gdy sygnalizowana była kara gdy przy krążku byli Tyszanie, więc do boksu zjechał Żigardy, a gdy krążek przejęli gospodarze na ławkę kar został odesłany Josef Vitek.

W 42 minucie Bartłomiej Pociecha huknął z niebieskiej lokując gumę nad parkanem Pittona. Pięć minut później wyrównał Rafał Ćwikła wspólnie z Krisem Hoggiem, którzy w ogromnym tłoku przed bramką wepchali krążek za linię bramkową. Sędzia analizował jeszcze wideo, ale po kilku minutach wskazał na środek.

- Był to cięższy mecz niż we wtorek, bardzo wyrównany tak jak to jest w play-offach, że mecze różnią się od siebie. Drużyny mają podobny potencjał, dlatego mecze są na styku. Mamy dwa kroki zrobione, ale "wojna" jeszcze się nie skończyła - mówił po meczu Rafał Ćwikła.

Decydujący cios zadał w 56 minucie Zenon Konopka, który strzałem z okolicy bulika zaskoczył Żigardyego, który nie popisał się przepuszczając niezbyt mocny strzał przy słupku. Znakomitej szansy na wyrównanie nie wykorzystał minutę później Josef Vitek, który przegrał pojedynek sam na sam z Pittonem.

- Z każdym meczem czuje się lepiej na lodzie, po prostu chcę wygrać mistrzostwo. Tej nocy zrobiliśmy kolejny krok dla naszego zespołu w tym kierunku - powiedział Zenon Konopka.

Po meczu powiedzieli:

Miroslav Fryčer (trener Ciarko PBS Bank KH Sanok): Ciężkie spotkanie dla nas, Tychy zagrały inaczej niż wczoraj, ale to dobra drużyna. Dużo emocji i kar z obu stron, ale taki jest play-off. Prowadzimy 2-0, ale wszystko jest jeszcze możliwe. Teraz czekają nas ciekawe spotkania w Tychach. Jedziemy tam, żeby jedno spotkanie wygrać.

Jiří Šejba (trener GKS Tychy): Zagraliśmy bardzo dobrze, Sanok miał wielkie problemy z naszym zespołem. Oddaliśmy dużo zdrowia na lodzie, szkoda że nie udało się wygrać.

Ciarko PBS Bank KH Sannok – GKS Tychy 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
0:1 - Josef Vitek - Patryk Kogut, Maksim Kartoszkin (3:30)
1:1 - Michael Cichy - David Turoň, Matt Williams (8:20, 4/3)
1:2 - Bartłomiej Pociecha - Adam Bagiński, Michał Woźnica (41:44)
2:2 - Rafał Ćwikła - Kris Hogg, Krzysztof Zapała (47:34)
3:2 - Zenon Konopka - Petr Šinágl, Miroslav Zaťko (56:17, 5/4)

Sędziowali: Przemysław Kępa, Tomasz Radzik (główni) – Tomasz Przyborowski, Marcin Młynarski (liniowi).
Minuty karne: 14-20.
Strzały: 36-33.
Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw): 2:0 dla Ciarko PBS Bank KH Sanok.
Kolejny mecz: w sobotę w Tychach o godz. 18:00

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Pitton – Turoň, Williams; Danton (2), Cichy, Hogg – Zaťko, Richter (2); Vozdecký (2), Konopka (4), P. Šinágl – Dutka (2), Rąpała; Kostecki, Zapała (2), Ćwikłą – Demkowicz, Dolny; Bielec, Pietrus, Wilusz.

GKS Tychy: Žigárdy – Kotlorz (2), Besch; Vitek (2), Kartoszkin (2), Kogut – Mojžíš, Ferenc (2); Kuzin (2), Rzeszutko, Witecki (2) – Sokół, Pociecha (2); Bagiński, Galant (2), Woźnica – Hertl, Wanacki; Majoch, Parzyszek (2), Guzik.

{gallery}ciarkotychy11032015{/gallery}

Mistrz lepszy od wicemistrza

Utworzone: środa, 03, grudzień 2014 08:43

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonali GKS Tychy 4:2 i w czołówce tabeli zrobił się jeszcze większy ścisk. - Nie ma kryzysu w Sanoku, niech każdy zobaczy, ile mieliśmy w ostatnich tygodniach ciężkich wyjazdów i meczów - mówił po meczu Miroslav Fryčer, trener ekipy z grodu Grzegorza.

DSC 5514

Gospodarze do meczu przystąpili bez kontuzjowanych Kamila Dolnego (bark), Miroslava Zatko (łokieć), Martina Vozdeckyego (naciągnięte więzadła w kolanie) oraz Jordana Knoxa z którym klub zamierza się pożegnać. W ekipie z Tychów zabrakło chorych na grypę żołądkową Łukasza Sokoła i Jurija Kuzina oraz kontuzjowanego Mikołaja Łopuskiego.

Miroslav Fryčer (trener Ciarko PBS Bank): - Cały mecz mieliśmy pod kontrolą. Kilka błędów zrobiliśmy, ale zdobyliśmy szybko dwa gole. Cała drużyna walczyła, a to było bardzo ważne w sytuacji, w której się teraz znaleźliśmy. Widać, że ta drużyna ma ducha i charakter. Wkoło słychać głupie gadanie, że jest jakiś kryzys w Sanoku, którego w ogóle nie ma. Niech wszyscy popatrzą, ile meczów i wyjazdów zagraliśmy w Braszowie i we Francji. Jestem bardzo zadowolony, że wygraliśmy, jak drużyna walczyła, bo z Tychami zawsze jest ciekawa rywalizacja.

Krzysztof Majkowski (II trener GKS Tychy): - Mecz praktycznie rozstrzygnął się w pierwszej tercji, w której załapaliśmy aż 10 minut karnych, a Sanok to wykorzystał zdobywając z tego dwa gole. To zadecydowało, że ta pierwsza tercja ustawiła to spotkanie. Druga odsłona zaczęła się nieszczęśliwie, gdy straciliśmy na początku gola. Próbowaliśmy do końca odwrócić wynik spotkania i zdobyliśmy drugiego gola, ale było to za późno, by cokolwiek zmienić. Oprócz tego, że walczyliśmy z drużyną z Sanoka, to zmagaliśmy się jeszcze z grypą jelitową. Musieliśmy po pierwszej tercji zmienić z tego powodu bramkarza. Choroba dopadła też Kartoszkina w czasie meczu, a o występach Sokoła i Kuzina nie było już mowy. Jeszcze trzech panów nam przeszkadzało, ale zostawię to dla siebie.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - GKS Tychy 4:2 (3:1, 1:0, 0:1)

1:0 David Turoň - Matt Williams - Jordan Pietrus 02:31 (4/3)
1:1 Bartłomiej Pociecha - Adam Bagiński - Michał Kotlorz 05:51 (5/4)
2:1 Matt Williams - Jordan Pietrus - Petr Šinágl 07:27 (5/4)
3:1 Lukáš Endál - Jordan Pietrus 12:58
4:1 Krzysztof Zapała - Michael Cichy - Rafał Dutka 21:43
4:2 Josef Vítek - Marcin Kolusz - Jakub Wanacki 58:22

Ciarko PBS Bank: Pitton - Williams, Richter; Šinágl, Pietrus, Endál - Turoň, Demkowicz; Danton, Zapała, Cichy - Dutka, Rąpała; Strzyżowski, Wilusz, Ćwikła - Radwański, Kostecki, Biały.

GKS Tychy: Žigárdy (20:00 Sobecki) - Pociecha, Kotlorz; Vítek, Bagiński, Woźnica - Ferenc, Mojžíš; Kolusz, Kartoszkin, Galant - Wanacki, Besch; Guzik, Parzyszek, Majoch oraz Różycki.

Utworzone: poniedziałek, 29, wrzesień 2014 12:27

W pojedynku finalistów zeszłego sezonu lepszy okazał się Mistrz Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok pokonując GKS Tychy 4:2. - Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, w porównaniu z piątkiem to jak dzień a noc - mówił po meczu Miroslav Fryczer, trener gospodarzy.

DSC 2565

Trenerski dwugłos:

Miroslav Frycer (trener Ciarko PBS Bank): Pierwsze tercje były prowadzone w bardzo dobrym tempie. W trzeciej tercji było sporo błędów, nie wymuszonych, ale to jest taki czas gdzie nie wszystko wychodzi. W takim stanie jakim jest drużyna, gdzie jest infekcja przez co kilku zawodników jest chorych trzeba być zadowolonym z trzech punktów i zwycięstwa drużyny bo to jest najważniejsze.

Jiri Sejba (trener GKS Tychy): To było bardzo dobre spotkanie dla oka kibica. W pierwszej tercji prowadziliśmy, ale zrobiliśmy dwa, trzy błędy które Sanok wykorzystał. W drugiej tercji przeciwnik zdobył dwie bramki, dzięki czemu nam odskoczył. W ostatniej odsłonie mieliśmy kilka dobrych sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - GKS Tychy 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)